Диета "Японско чудо" - 6част

  • 61 201
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 103
То и аз така си мислех, ама виж че успях. Да не говоря, че си я гледах тази 5-ка цяла седмица на кантара как се показва и не се задържа и щях да откача, но добре че мина пустия му застой и дано не се връща, че ще откача. Вече искам 4-ка да видя, не съм ли скромна... Laughing

ЕЕЕ недей такаа,че после да не искаш и 3-ка да видиш Wink

Аз засега издържам,изядох 2 яйца на обяд и сега вече чак довечера едно пилешко копанче с 1 доматче eat

# 76
  • Мнения: 2 099
Няма страшно, чак до 3-ка не искам, Laughing но най-добре изглеждам 47-48кг. Дала съм си за цел в Дневникът -50кг., но ако ги достигна ще опитам и да сваля и до предишните си, че съм ниска.
Да се отчета за днес - 1 горчиво кафе сутринта, печено половин парче хек с малко лимон и горчиво кафе за вечеря, Дано не се полакомя да хапна нещо друго до края на вечерта, а и утре, че мъжа ми ще си е в къщи и ще иска цял ден да го храня Confused.
Успех на всички.

# 77
  • Мнения: 2 099
Bobby_Alex дръж се, не се давай на глада, че виж как хубаво си се засилила да сваляш. След 14 дни искам да ни се похвалиш поне с -10кг. Кураж мила.  bouquet

# 78
  • Мнения: 2 099
Добро утро на всички, ето ви и по едно кафенце за събуждане.

Как сте с резултатите? Моите килца не мърдат , но ще се притегля отново по-късничко и ако има промяна ще се отчета.

# 79
  • Мнения: 603
Zdraveite , ot 13.05 i az sam s vas, nadqvam se da stana 44 kg, sega sam 49, + tova piq i chai `Inhua` no mai imam neshto zastoi v kg.. ooooh! ooooh!

# 80
  • Мнения: 4
Здрасти на всички. Да започна и аз ... Родих на 28.03.2007 год. от тогава до сега съм свалила само 10-на кг. заедно с бебето де  Simple Smile През повече време от живота си съм на "диета" защото просто не съм голяма фенка на хапването. Но през двете си бремености дори и да не ядях си качвах. Първият път около 32-35 кг. вторият около 30 кг. Тази диета е много добра, въпреки че аз не съм я прилагала. Когато започнах да свалям кг. след първата си бременост бях на подобна диета - закуска кафе, чай, вода, обяд - едно нещо без значение дали е яйце, кремверш, шумка въпроса е да е едно, вечеря - краставица, или салатка. резултата беше страхотен защото за две седмици отново запознах да виждам тялото си такова каквото бях свикнала много години Simple Smile Вече не кърмя и мисля да пробвам и японското чудо. Обаче не се сърдете май няма да давам отчет искам да съм сигурна че съм я направила и тогава ще ви кажа. Иначе успех на всички мами и от мен newsm10

# 81
  • Мнения: 603
А см ли сваляте повече или кг.. моля, някой който я е правил да каже..горе-долу за една седмица резултата  baby_neutral

# 82
  • Мнения: 577
Е, не мога да мръдна от тези смотани -2 кг. Това беше, аз се отказах снощи. Много се ядосах, защото от сряда или чтвъртък нищо не свалям вече. Мъжът ми продължава обаче, много е упорит.

Успех на всички, не се предавайте.

# 83
  • Мнения: 2 099
Да се отчета, тъкмо и ще отговоря на Delicious .
За тази седмица съм -3кг., талия -3см. и насвякъде другаде -1см, но съм прегрешавала с по малко солети на ден.
Delicious за всеки предполагам е индивидуално, ако до сега не си била на диета и си доста пълничка, предполагам че доста кг. ще смъкнеш, а относно см. аз свалям за сега най-вече в талията тъй като там имам най-много натрупани сланинки.

Днес ми е ден за разпускане, но реших да прегрешавам с храната на обед, вместо вечерта, че вечер най-много качвам и дано кантара ми утре не отчете +1кг., че изядох почти цяла пица+шопска салата+сладолед и сега едва дишам.

galiabalq съжалявам че се отказваш, но ти най-добре можеш да си прецениш дали си заслужава. Аз лично съм много доволна от диетата и се надявам да издържа и др.седмица и да се отчета -54-55кг.

# 84
  • Мнения: 603
mimival blagodarq za otgovora..ami az sam 160sm visoka i v momenta sam 49kg..i jelanite mi sa 45kg,prosto vinagi sam bila tolkova..no tazi zima kachih..mai i az shte ostavq dietata ,nqkolko puti q pochvam i mi se povryshta ot tezi qica veche #Crazy

# 85
  • Мнения: 657
Привет!Записвах се в разни диети,но резултат никакъв само със записването си останах  Embarassed Embarassed Embarassed.Ще пробвам тази.Все си викам от утре................и това утре никога не идва Rolling Eyes,единствено лунната диета спазвам с успех,е последният път се издъних ConfusedА идва лято и ми се иска да се обличам в по къси дрешки ,а не все да мисля,как да прикрия например коремчето... ooooh!трябва серйозно да се взема в ръце

# 86
  • Мнения: 669
От утре съм с вас, Японки! Не знам точно колко кг съм в момента( развали ми се кантара) , но преди 1 седмица бях 63, а трябва да съм 53! Надявам се Японската да ми помогне. Изглежда ми добре, особено с обещанието за крайния резултат. Еми...това е! Лека и ползотворна седмица!!  bouquet

# 87
  • Мнения: 2 099
Добре дошли Ангелина и pepita78 и успех с диетката. Peace
Ангелина сега видях, че си ме питала в Дневникът колко съм свалила, по-горе съм се отчела.

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 22:13 от mimival

# 88
  • Мнения: 669
Мимивал,аз тъкмо те попитах там и също видях, че си се отчела тук! Яйцата как ти повлияха на отделителната система?Страх ме е да на се запека Embarassed Много ли се огладнява? Blush

# 89
  • Мнения: 2 099
Ами аз от години имам проблем с 00, но не бих казала, че са ми повлияли зле. Относно това дали се огладнява, предполагам че при всеки е различно. Аз лично бях без проблем първите дни, четвъртъка и петъка ми бяха по-труднички, но издържах. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт