Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 914
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Sinara прави ми впечатление, че когато има мнение различно от твоето и си много нападателна....... Можеше да кажеш примерно " Ами щом не си съгласна твоя работа, хора различни - мнения много", а ти веднага да скочиш и то както най-много мразя с "усмивка на уста" - ирония. Форумите са огромни, написани мнения много, който иска рови и чете и си прави сметката кое е най-добро за него, не е нужно на всяко мнение да сме с рогата напред. Дали един писал, че зелено ако се получава от колики или друг го отрича какво значение има? По-важното беше да споделите мнение, и да замълчите тактично ако нещо в на другия мнението не ти харесва.
Незнам кое ти прави впечатление и не ме интересува. Аз мога да кажа за теб същото, че си доста остра и нападателна и дребнава, нали. Аз споделих мнение, нали така, не съм опровергавала нищо, както прави Яница. Аз не съм нападателна, а съм изказала мнение, подкрепено с доказателства, а не какво съм чула или са ми казали.  Разбира се, че мненията на хората не са еднакви и всеки споделя, а НЕ КРИТИКУВА.  Нали знаеш, че по вкус и по цвет, таварищи нет. ( превод искаш ли)Joy И аз много мразя да ми се бъркаш и да ми казваш какво да правя, без да съм ти искала мнението.  Хайде престанете да се защитавате една друга, както правите винаги, никой не се кара. Вие сте били много чувствителни,бе, ами тогава като не сте подготвени не пишете, бе. Прочети поста и отмени нататък. А не както прави приятелката ти да се хваща на всяка моя дума и да влиза в безмислени  спорове.

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 23:27 от Sinara

# 211
  • Мнения: 356
Ох, не ми се ще да се дрънкаме за глупости, ама направо си дърпаш дявола за опашката. Никой не те е критикувал за мнението ти, просто казах, че не съм съгласна, не защото някой си ми е казал така. По твоята логика - що не отмина поста и не продължи нататък, ами се правиш на дребнава? megata не ме защитава, защото сме по цял ден заедно, а защото е така. И аз като теб изказах мнение базирано на факти, защото "твоят" Спок не може да каже какво се случва в организма на всяко дете, тъй като той е различен. Исках просто да успокоим майчето, което се тревожи.  Не си мисли, че с много неща не съм съгласна. Смея да споря по теми за които съм 100 % сигурна:
http://www.biberonbg.com/info/koliki.htm - Бебетата с колики имат нормални изпражнения. Ако Вашето бебе се изхожда трудно, има диария или кръв в изпражненията трябва да се обадите на Вашия лекар
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/675/75/
http://www.9m-bg.com/display.php?show_article=7&open_article=695
http://www.roditeli.info/family/materials/koliki/
има и още, ако това ти е малко. От тук идва моето мнение, подкрепено с тези факти, в които има доста мнения на различни хора! А не само на един!

Защо никъде не е упоменато зеленото ако да се дължи на колики. Май само "твоят" Спок мисли така!!!

И като не си подготвена недей да казваш, че се защитаваме една друга, както правиме винаги. Защото когато една от нас не е права за нещо другата и го казва и не се заяждаме като теб, защото точно това правиш ти.

Мили мамчета, извинете че се налага да четете някякъв си спор!!!

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 01:58 от Мамичка Яничка

# 212
  • Мнения: 259
Добро утро на всички и хубав ден!
Вчера обещах да питам в яслата на Миши за новата група и вечерта когато я вземах леличката каза че, от днес(09.05)децата вече приетите ще са разделени на 2 групи по около12 в група и ще подготвят новия персонал.Ще вземат новозаписани деца за да може да се адаптират постепенно за няколко седмици до достигане на брой около 20 деца в група.Така че може да се пита в началото на следващата седмица за прием на нови деца.Ами дано съм била полезна.

# 213
  • Мнения: 6 461
Добро утро и от мен.
Приятен и успешен ден желая на всички Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 237
Добро утро, момичета!
Днес без закуска за тези, които са на диета! Само това и за мен Wink

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро,
Надявам се настроението Ви днес да е така слънчево като времето.
Прегръдки

# 216
  • Мнения: 356
Аз пък ще почерпя всички току-що станали с кафенце. Вече разбрах как става номера с картинките  Mr. Green и ми е забавно  Whistling

# 217
  • Мнения: 112
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ     bouquet
за бързия отговор!

Ще идем този уикенд да я видим тази пицариика...

И аз Ви желая прекрасен ден и много много усмивки  smile3525

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, приемате ли нови членове в отбора на бургаските мами Blush

# 219
  • Мнения: 5 713
Е как! Simple Smile
Разбира се.
Добро утро!

# 220
  • Мнения: 252
Да разбира се Hug Hug Hug .Пак няма водааа #Cussing out

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря Hug Аз ви чета отдавна и редовно, ама трудно се отлепям от "Искам бебе", за да пиша другаде. А гледам, че има доста момичета от "Славейков", на които децата им са в "Иглика", та може и да сме се виждали Wink
Още нещо исках да кажа newsm78 - а, да, "Приморец" не работи от Нова година насам Laughing

# 222
  • Мнения: 687
Goldie, добре дошла при нас Hug
Наистина сме доста мами от Славейков, но в Иглика ходят май само моето дете и на Тадела големият син. Поне аз не знам други.
А дали сме се виждали, ще разберем със сигурност като дойдеш на някой среща Wink

# 223
  • Мнения: 164
Момичета извинявайте, че питах за акото,не исках да предизвиквам спор!Моля не се карайте! Praynig
Добре дошла Goldie! Hug
И забравете за малко диетките, поне днес, защото искам да ви почерпя виртуално за Първия месец на Ивайло!
Гледам,че сте сервирали вече кафенцето и водичката, ето и  по една тортичка Joy

# 224
  • Мнения: 6 461
Добре... Peace

Днес заради Ивайло няма да сме на диета.
Да ти е жив и здрав   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт