Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 851
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 252
много вкусна торти4ка да слушка малкия Ивайло да е здрави4ък и много да те радва   love001

# 226
  • Мнения: 356
madllen, не се притеснявай! Ще се оправим  Mr. Green

Честит ви първи месец. Представям си колко се радваш! Да ти е жив и здрав малкия сладур!
Подаръче за Ивайло

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Да расте здрав и силен Ивайло  bouquet /Днес тортите ме преследват ooooh!/
Обезателно ще дойда на някоя от следващите срещи Peace

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
 Mr. Green Добре дошла, радвам се че се престраши да пишеш най-накрая  Hug  bouquet

Мадлен честит ви първи месец. Да расте здрав и щастлив за радост на мама и тати   bouquet

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
ШЪ ти кажа аз на тебе Mr. Green - що избяга от нас Crossing Arms Ето на, пак те намерих Twisted Evil

# 230
  • Мнения: 1 701
Аз пък ще почерпя всички току-що станали с кафенце. Вече разбрах как става номера с картинките  Mr. Green и ми е забавно  Whistling


Айде удави ни в кафета сега ... Wink smile3534

Сега без да наливам масло в огъня искам да ви кажа, че според нашата педиатърка зеленото се дължи на желязото в АМ. За кърмениет бебета не знам. Моето не можа да се радва на този лукс! Simple Smile Пък на д-р Спок и без друго съм му обидена, знаете защо!  smile3516

Момичета, приемате ли нови членове в отбора на бургаските мами Blush

Сети се и ти да се покажеш тук ...  thumbsup hug Ай добре си дошла ! Simple Smile

Мадленке, честита месечинка на Ивко! Simple Smile На мама голямото момче! Wink Нали! Simple Smile[/color]

# 231
  • Мнения: 5 713

Сега без да наливам масло в огъня искам да ви кажа, че според нашата педиатърка зеленото се дължи на желязото в АМ.
Ами аз к'во ви казвам. Все пак Маги беше на АМ от 40-я ден за жалост и бая съм изчела. Доколкото съм разбрала и Мадлен храни с АМ. И пак пиша, особено, ако е на Аптамил бебето, там има повечко желязо.

# 232
  • Мнения: 139

 Незнам кое ти прави впечатление и не ме интересува. Аз мога да кажа за теб същото, че си доста остра и нападателна и дребнава, нали.  И аз много мразя да ми се бъркаш и да ми казваш какво да правя, без да съм ти искала мнението.  Хайде престанете да се защитавате една друга, както правите винаги, никой не се кара. Вие сте били много чувствителни,бе, ами тогава като не сте подготвени не пишете, бе. Прочети поста и отмени нататък. А не както прави приятелката ти да се хваща на всяка моя дума и да влиза в безмислени  спорове.
[/quote]


Къде видя че съм остра и нападателна? В двата поста които съм написала в този форум ли? С този си пост само потвърждаваш думите ми нищо повече. И ако обичаш, не си прави труда да се дръвчиш с мен, че бързо забравям добрия тон. Точка по въпроса!

# 233
  • Мнения: 498
Здравейте  newsm51 и аз се престраших да се запиша във вашата темичка.

# 234
  • Мнения: 598
 Mr. Green здравейте

# 235
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
здравейте и от мен-кажете някой добър микропедиатър при който мога да заведа Никито днес че има нещо което ме притеснява и искам да го консултирам.

# 236
  • Мнения: 565
Голди и elisse добре сте ни дошли!!!
На Ивчо Честит първи месец  smile3525 да папка и слушка мама!!!  Gift
Лелеее с тия почерпки днес, скоро ще ми стане още по трудно придвижването.   261uu От сутринта ме преследват и аз като не мога да отказвам на ядене.  Joy Blush
Слънчев ден от мен! Крайно време да свърша днес малко работа.  atwork

# 237
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Аз пък първо си свърших работата и чак сега ви навестявам. Добър ден!

Честит първи месец на Ивчо! Да расте здрав и много послушен!  bouquet
Голди, крайно време беше! Ха добре дошла и по-честичко да пишеш /не като мен Mr. Green/.

# 238
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
мами д-рДимитрова завеждаща на кърмаческото май newsm78-къде приема .Гледах в другата тема че сте я обсъждали ама не видях адрес.Взема там да заведа човека  newsm78

# 239
  • Мнения: 388
Аз набързо влизам
Момичета кажети добър педиатър и ортопед.
Че нашата педиатърка не си върши задълженията по време на прегледите ни.
Тедка- била си ми комшийка. Следващия път ако не ме хване срама ще ти се обадя.
Мадлен- Честито Първи месец!
Да ти носи само радости!
Wish- специални целувки на Пламенчо

Довечера дано малката да не плаче ще прочета всичко изписано.

Целувки на бременните мами по тумбачетата, а на всички останали Hug

Общи условия

Активация на акаунт