Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 850
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
мами д-рДимитрова завеждаща на кърмаческото май newsm78-къде приема .Гледах в другата тема че сте я обсъждали ама не видях адрес.Взема там да заведа човека  newsm78

Ул.Поп Георги №7, 0888 650 145, 832 883

# 241
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Галхен благодаря ти а предварително час ли трябва да запиша че никой не вдига телефоните.

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Галхен благодаря ти а предварително час ли трябва да запиша че никой не вдига телефоните.
Мисля че отсъства от града, нали омъжи дъщеря си и колежката ми ми спомена нещо че май е някъде  newsm78 та за това не се вдигат телефоните вероятно.

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Шушонке, за д-р Маргарита Димитрова ли става въпрос newsm78 Коя щерка омъжи - Бойка или малката /забравих и името Blush/ Пак съм назад с инфото Whistling

# 244
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
оф а къде да го заведа.ей сега баща му ще се прибере и искам да го заведа да го прегледат ама къдеееее  Confused Искам добър лекар нашата е Бербенлиева ама бяха първа смяна.

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Незнам коя щерка, тя колежката ми е гъста с нея и ми разправяше за сватбата и там другите подробности...

За друг лекар не знам  Rolling Eyes Аз водя баткото от бебе още при Маврова в славейков в бл.17 и е кабинета само че не работи със ЗК и прегледа е 15 лв.
Има една Бъчварова зад магазин Слънчо и е кабинета ама не мога да ти помогна с телефон. В списъка на детските лекари намерих инфо за нея.

# 246
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Голди и elisse добре дошли  Hug

На Ивайло ЧЕСТИТА 1ва МЕСЕЧИНКА  newsm38

оф а къде да го заведа.ей сега баща му ще се прибере и искам да го заведа да го прегледат ама къдеееее  Confused Искам добър лекар нашата е Бербенлиева ама бяха първа смяна.

Други за които имам добри впечатления /частен прием, но не знам дали са микропедиатри  newsm78/ са:
Калудова /845008, 0888206420/ и Ралева /813693р 0888866111/
Успех и дано бързо се оправите  Hug

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
оф а къде да го заведа.ей сега баща му ще се прибере и искам да го заведа да го прегледат ама къдеееее  Confused Искам добър лекар нашата е Бербенлиева ама бяха първа смяна.

И аз за Ралева чух много добри отзиви  PeaceНа мен последния път като ми се наложи извиках от Св.София.

# 248
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
ходих при една позната мед.сестра та се оказа че съм го притоплила малко щот пелената ни е от дебелите и му идва много. иначе за 12дни сме качили 700гр. което е супер след тежката жълтеница .

# 249
  • Мнения: 237
Момичета, вече мога да се похваля! Скоро започнах работа - водя едни курсове и много добре ми се получи CrazyДнес приключих първия и правих изпит Nerd Тъй че вече мога да кажа , че станах даскалица Laughing.

# 250
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Мале, хора, чухте ли за убийството тук на Гладстон? Абе, аз простирах на терасата и все нещо ми светкаше и си викам светкавици -ще вали- а това били полицейските буркани. Това било до нас. Оле, ужас.

# 251
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
кой са убили  newsm78

# 252
  • Мнения: 356
Радвам се, че една от нас се оказа "разумна" Беше ми приятно, че се запознахме, Sinara.

Лека вечер и сладки сънища на всички мили майчета и всички сладки бебчета!!!

# 253
  • у нас
  • Мнения: 5 731

Председателят на общинския съвет - Несебър - Димитър Янков.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро!
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт