Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 854
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 388
правила съм реклами на Галина Бъчварова
ето и нейния адрес
кабинет
ул. К. Фотинов №41
GSM: 0888/ 6244 33
работно време-Понеделник, Сряда,Петък- от 15,00до 18,00 часа

# 256
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Теодора Стамова,какви курсове водиш?Аз като чуя курсове и откачам! Heart EyesАко има начин ще се запиша на всички видове,много обичам  Crazy

# 257
  • Мнения: 1 701
Теодора Стамова,какви курсове водиш?Аз като чуя курсове и откачам! Heart EyesАко има начин ще се запиша на всички видове,много обичам  Crazy

Само да не се окаже че води курсове за развасоване на едър рогат добитък! Wink

# 258
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Теодора Стамова,какви курсове водиш?Аз като чуя курсове и откачам! Heart EyesАко има начин ще се запиша на всички видове,много обичам  Crazy

Само да не се окаже че води курсове за развасоване на едър рогат добитък! Wink
hahahaЕ при всички случаи близките година-две няма да имам време за курсове,но нали съм си любопитна  Embarassedвсичко искам да знам

# 259
  • Мнения: 539
здравейте,аз попитах за ясла онзи ден.мерси на mmagy че е питала за яслата на Републиканска,ще опитам там,другата ясла която знам е на Сан стефано,но там няма места.Друга ясла има ли в центъра.И за Лазур  знам но ми е много далече.Само това ли са яслите в центъра?

# 260
  • Мнения: 1 701
А на каква възраст приемат децата на ясла?

# 261
  • Мнения: 237
С едрия рогат добитък приключих вчера Joy От днес "Как да си отглеждаме и чифтосваме охлюви" - минавам на дребен рогат добитък smile3534
А иначе водя курс за Фотошоп  newsm03

# 262
  • Мнения: 1 701
С едрия рогат добитък приключих вчера Joy От днес "Как да си отглеждаме и чифтосваме охлюви" - минавам на дребен рогат добитък smile3534
А иначе водя курс за Фотошоп  newsm03

Laughing Laughing Laughing
Мнооооого ми хареса това! Simple Smile
Записвам се!  Wink

Иначе майтапа на страна, ако те познавах преди 2 години щях да съм най-запалената ти курсистка, но сега открих photo impact и се справям страхотно с нея. Тоя ШОП и без друго ме мрази! Simple Smile

# 263
  • Мнения: 164
Здравейте момичета! Благодаря много за хубавите пожелания! Hug Hug Hug
Пишман станах,задето попитах ,но ....... пак се налага,че нещо не вдянах. Embarassed И не за да подклаждам пак спора за зеленото ако. Моля ВИ!!!!Значи се дължи на желязото в АМ така ли? Ние се храним с Аптамил,щото и при нас не огря да имам кърма. А това за желязото ,какво ще рече, добре ли е или......
teodorastamova честито за новата работа! Да върви по мед и масло!

# 264
  • Мнения: 1 701
Няма проблем Мадленке!
Не се тревожи за акото. Пламъка докарва всички нюанси на зеленото откакто се е родил. Като започнеш от светло зелено до блатно. И аромата редува! Wink Понякога ме изненадва със мозайка - зелено и тук там жълто! Simple Smile
Абе детето е естет и не иска да е все едно и също. Играе си с цветовете.
Майтапа настрана!
наистина няма нищо тревожно в това акото да е зелено. Аз мислех, че зеленото ако означава настина, но не е така. Моята педиатърка обясни, че е от съдържанието на желязо в АМ! Всичко е наред !
И както си прочела - следи само за кръв и слуз в акото!Всичко останало е - цвят и аромат.

Айде да не те тревожи вече аканата тема! Wink

# 265
  • Мнения: 687
Едно последно напомняме от мен: Довечера в 19 ч. ще сме в Джърси. За сега се очертава камерен състав, но ако някой реши в последния момен..... там ще сме Simple Smile

# 266
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
С едрия рогат добитък приключих вчера Joy От днес "Как да си отглеждаме и чифтосваме охлюви" - минавам на дребен рогат добитък smile3534
А иначе водя курс за Фотошоп  newsm03
Eй,ако знаех по-рано щях да съм от най-редовните ти ученички  HugПо-нататък ако пак формираш група-пиши  Peace

# 267
  • Мнения: 388
wish - фотоимпакт е страхотна програма.получаваш всичко и без да се мъчиш на фотошопа.

# 268
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Да стискаме палци нашите да се класират за финала Praynig Peace

# 269
  • Мнения: 164
 wish - че благодаря за инфото! Hug
А да питам и още нещо- пъпчето на Иво  е изпъкнало, когато го къпахме тази вечер забелязахме с мъжа ми. Миналата вечер не беше така. Някой знае ли какво представлява пъпната херния, подутина ли е , вътрешно топче ли ,какво? Чувала съм,че при момченцата опастността е по-голяма,  затова не го аставам да плаче,за да не се получи нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт