Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 795
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте момичета...  Hug

 Черпя ви всички за първата годишнина от сватбата ми с милото  newsm38  party023  bigdance2 beer2 beer Wine Glass cheers cook cook

 Честита рожба на мама21  Hug

# 46
  • Мнения: 252
Честито мили4ка мерси за по4ерпката да се слушкате имного да се оби4кате  bouquet

# 47
  • Мнения: 164
Честито megita! Обичайте се и преоткривайте непрекъснато един в друг ,всичко онова ,което харесвате.  bouquet

Днес пак се завлякохме до Морската и пак ударихме на камък. Още по голяма беше опашката и като,че ли хората бяха повече от вчера. Голяма лудница! Е тази година явно ще пропуснем китките. Cry

# 48
  • Мнения: 6 461
Дими, и аз вчера водих малкия при нея.При същата процедура като вас.Беше с Т и червено гърло, така каза.Изписа Суметролим.Сега го лекувам от обриви причинени от това лекарство.Днес пак го водих там/в Приемно/, при друга лекарка, д-р Дерменжиева.Тя каза, че Суметролима е химиотерапевтично лекарство и унищожава черния дроб.И че се използва за поддържащо лечение, т.е. няма много голям лекуващ ефект.Спряхме го, сега лекуваме последиците от него с Кларитин.Ние пък от нея останахме доволни.
 На вас какво лекарство ви изписа?
 П.П.Той и моя днес е по-добре, като му спряхме всички лекарства, само Хустагил давам, и Кларитина де.
Сиракол за кашлицата
физиологичен разтвор и коларгол за хремата (тя всъщност ни изписа спрей стеримар ,но аз купих физциологичен разтвор в ампулки)
Тантум верде за гърлото
Витамин С


# 49
  • Бургас
  • Мнения: 145
Запис

# 50
  • Мнения: 237
Запис!
И малко снимки за тези, които не са се добрали до китките - ВОАЛЯ

# 51
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Запис и от мен  Peace
Как си изкарвате почевните дни,момичета?Мнооого е готино да сме си вкъщи и двамата и да си ходим по разходки  Mr. Green
Теодора Стамова,много са хубави снимките,мерси че ги сподели   bouquet
Мегита,честита годишнина със закъснение!Желая ви много да се обичате и да си се радвате един на друг все едно вчера сте се срущнали за първи път!  bouquet

# 52
  • у нас
  • Мнения: 5 715
ПРИВЕТ ОТ СЛЪНЧЕВ И ПРЕКРАСЕН ЗЛАТОГРАД!!! ТУК СМЕ НА ПОЧИВКА И НЕ МОГА ДА УСТОЯ ДА НЕ ВИ ПРАТЯ ПОЗДРАВИ!!! КАТО СЕ ВЪРНЕМ ЩЕ РАЗКАЗВАМ.... МНОГО Е КРАСИВО Grinning Grinning

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
Теди, мерси за снимките,и на нас не ни се чакаше да влезем и затова си снимах лалетата отвън и малко във втория павилион.Ако на някой му се гледа :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127909

# 54
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, благодаря ви 4е споделихте снимки от Флората!   bouquet 
Отивам да разглеждам.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен,
голямо чистене падна тези дни, но утре ще се разхождам и ще мързелувам!
Хубав и слънчев ден Ви желая утре!

# 56
  • Мнения: 164
Честит 1- ви май момичета! Който не му се спи, зомбясва на компа. #Crazy
Желая ви един прекрасен,стремителен ден именно днес, че свършиха почивните дни и от утре пак бач! Joy Е, поне работната седмица е по кратка.

# 57
  • Мнения: 237
Честит празник, момичета!!!
Да се почерпим вкъщи, че то се видяло, че днес пак няма да се излиза

# 58
  • Мнения: 595
и аз да се включа със снимки от Флората: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101422&photo=21
цунки на всички Hug Heart Eyes

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
Цачи,чак ми се прияде от твоята пица  Crazy,от къде е? Ако знаете какви пици има във В.Търново  Heart Eyes ,искам и тука да открия толкова вкусни  Rolling Eyes Как са в Гранд Италия  на Лео,някой опитвал ли ги е ?

Общи условия

Активация на акаунт