Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 806
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 595
ох и аз точа лиги на лазанята от пицарията срещу 5-ти корпус newsm20 ама нямаааааааааааа скоро няма да се ходи до търново  newsm45
а пиците са от Несебър и хич не са хубави - много са мазни
всъщност снимала съм вилиците как се чупят Mr. Green

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте,
свършиха почивните дни и отутре пак сме на работа  Sad
Лека работна седмица. Добре че поне е кратка.
Приятне вечер

# 62
  • Мнения: 279
някой знае ли нещо за детска градина Детелина в Славейков
Градината е много добра и като материална база,и като педагогически състав.Няма да съжаляваш ако запишеш детето там.Само не знам как стои въпросът с местата,защото синът ми я посещава преди 5 години.Тогава използвахме познати за да сме сигурни че ще ни приемат.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 154
stella_70  благодаря ти за отговора,ами аз съм подала молба отдавна,сега вече не приемат защото са запълнели местата, вие при коя госпожа бяхте
 

# 64
  • Мнения: 279
stella_70  благодаря ти за отговора,ами аз съм подала молба отдавна,сега вече не приемат защото са запълнели местата, вие при коя госпожа бяхте
 

Синът ми беше при г-жа Начева и г-жа Топчийска/доколкото знам вече е пенсионирана/.А щом вече имате подадена молба,вероятно ще ви приемат в началото на юни,защото тогава изписват бъдещите първокласници и се освобождават места за новите групи.

# 65
  • Мнения: 164
Честит имен ден всички, носещи имената Борис, Боряна, Борислав и подобни!  bouquet Hug Да сте живи и здрави!

И ЛЕКА РАБОТНА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ!!!!

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 242
Добро утро.

# 67
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Айде добро утро и от мен!  bouquet
Лека работна седмичка на всички и дано времето се пооправи,за да можем неработещите да се раздвижим малко. Praynig

# 68
  • Мнения: 6 461
Добро утро и от мен.
Лек ден желая на всички. Hug

# 69
  • Мнения: 237
Добро утро и от мен!!!Айде слагам закуската

# 70
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 745
Добро утро и от нас .Гадно време днес ще си стоим вкъщи май. SadЧестито на именниците днес.  bouquet

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен!
Пожелавам честит имен ден на всички именици!
Дано времето да се оправи!
До скоро

# 72
  • Мнения: 252
 bouquet newsm51 smile3525Честит имен ден на всички именици!

# 73
  • Мнения: 644
Честит ден ден на бъдеща мама Райна на патерици!    bouquet
И добре дошла на мама21 отново с беб4ето си! baby_neutral
Днес водих баткото на лекар, че нещо се закашля.Дежурната в Поликлиниката каза първо, че според нея бил астматик/от тридесетсекундно преслушване/ и второ за зачервено гърло му предписа Аугментин! #Crazy #Crazy #CrazyАз после и казах, че е внук на д-р Карараев и как той го е лекувал.Тя се изненада, че се е оправял без антибиотици/защото явно това разбира под лечение/, урбазони и още куп лекарста, които ми изброи и които не съм чувала.Тогава ми каза, да не започвам веднага с АБ, а да изчакам няколко дни.
 А докато чаках видях, че лекува куп други деца, вкл. едно двумесечно бебе.Лекува е силно казано, по-скоро трови!Момичета, внимавайте при кого си водите децата!!!И най-вече как ги лекуват.Виждам че в темата има много нови майчета.Знайте, че приемането на силни лекарства за щяло и нещяло, най-вече в кърмаческа възраст разрушава имунната система на детето, по-точно детето не може да си изгради такава!Това е "тайната" на вечно болните деца.
А как се казва тази лекарка, Живе? Simple Smile
Вери ти всъщност с кого ходи на цирка? Доколкото разбирам ви е харесал и колко време е продължил? Ако сте правили снимки, покажи да видим и ние!  Grinning
И какво стана с пикника, състоя ли се или още не е? И аз съм мерак за нещо подобно да направим ако все още не сте събирали!

За Флората ние също ходихме там на мъжовия ден ден! И си купих семенца за пълзящи китки!Вече съм ги посяла и ще чакам, ама сега като бяхме за почивните дни в Търговище ми казаха там, че имало някакви ПВЦ оградки или стълбички, които подпомагали пълзящите да тръгнат нагоре! Някой да е виждал случайно някъде такива изделия?
Яна защо чак в Славейков си решила да даваш малкия на градина?
Честито и от мен на именниците, ама кой празнува незнам!? newsm78

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 10:24 от sneji20

# 74
  • Мнения: 5 713
Снежи, снимки нямам. Иначе посъбрахме се 4-5 мами с дечицата.

А аз да питам: някой знае ли д-р Братова кога е в 1-ва п-ка? И по- точно днес дали ще я намеря там?

Общи условия

Активация на акаунт