Отговори
# 45
  • Мнения: 2 425

Няма да имаш този проблем, кажи как се казваш. Аз например не знам.



Цоню. Така мисля поне newsm78.

# 46
  • Мнения: 3 504

Няма да имаш този проблем, кажи как се казваш. Аз например не знам.



Цоню. Така мисля поне newsm78.

И аз така мисля - Цоньо/ю - на латински е записано в кюто Tsonyu Тsankov

# 47
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
!Ако съм ви досадила-извинявайте!

Това как ти хрумна да го напишеш.  newsm78

# 48
  • Враца
  • Мнения: 871
Радвам се ,че било на ниво ,я няма ли снимки?
Русе дадоха..хайде и вие?Ние пък ще си останем само с гледането...но и това ни стига.

# 49
  • Мнения: 212
... някой каза, че тези дни е в София  ...

Аз писах, че ще съм в София и хем се надявах, че ще има среща, хем не бях сигурна дали ще мога да дойда. Тази среща съм пропуснала, но вече съм по-наясно кой лекар какво направление трябва да ми издаде и следващия път по-рано ще пиша кога ще идвам. Мамолога каза, че всичко е наред при мен, т.е. няма нищо страшно в мастопатичните образувания, но след 6 месеца да отида отново. Ако не по-рано, то след 6 месеца пак ще идвам в София и ще се радвам тогава да се запозная с вас.

# 50
  • Мнения: 3 504
Сладурчета, как сте?

Днес много работа като първи работен ден и като съм сама лудницата  #Crazy е голяма и въобще не съм влязла във форума.

Ето сега в почивката на мача сядам тук и да се похваля: моите хора "Росонерите" football  водят в резултата и мачкат наред coolcool
Вълчо не са гола вода, както направи ти изявление... а дали гледаш мача пак заради мен, а? Laughing
Стига на футболната тема - краят на мача още не е дошъл.

Да се отчета по другия въпрос: Вчера в църквата "Св. Марина" в Пловдив бе отслужена служба - молитва за болящите деца и изобщо за всички деца във форум БГ -мама, така и бе изпято в молитвата.
Децата, които изписах бяха - моята Гери, Калина на Qneka, Радост и Теодор /Теди/ на Кунето, децата на семейството от Русе /от предаването със Светлето/, Айда на Айдичка, Мартин на Мартинче, Мартин на Ия, Мартин на Кезая/от форума/, Кристиан на Марги, Лъчко на Мама Иги, Боряна на бим-бам, Мими на Нанди, Наталия на Любознателна... ох, имаше още /листа не е при мен в момента/, но се цитира както казах всички деца от нашия форум,... а и на Мая децата... и така. Чувствах се доволна, пит ката бе раздадена и в църквата и на други деца, познати, които срещнахме на вчерашната следобедна разхода из Пловдив.
В Градската градина имаше оркестър, бира... Wink, в детския кът имаше куклен театър, клоуни забавляха децата - музика, танци, беше весело, на Гера не й се тръгваше, а тя не спря да тича из площадката, да се върти на въртележката...
Това е от мен за сега. Надявам се и вие да сте добре.
Много ми липсвате като не ви "видя" във форума и винаги си мисля за вас, дори и да не успя да вляза в нета.
Лека нощ на всички...smile3524

# 51
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Росониери така си се запляснала в отбора си, че сигурно искаше  да пишеш в седмичната тема, ама нищо. Аз за църквата си мислех, някой път да се уговорим едновременно да пуснем литургии в различни части на България.

# 52
  • Мнения: 3 504
Дороти, права си, нещо се отплеснах, виж даже забравих и темата коя е ooooh!
Ей сега ще я препратя Embarassed
Иначе идеята ти е хубаво, мисля, че ще успеем да го направим!

Общи условия

Активация на акаунт