Гласувате ли за участници в реалити шоу?

  • 2 821
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, разбира се, няма и да го правя. Всъщност време е да се даде почивка на риалити предаванията... Според мен. След снощното представление на Нова аз лично на тяхно място бих изчакала поне година преди да пусна нов ББ...

# 16
  • Мнения: 25 610
Да ти приличам на идиот?  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 425
Не гласувам, защото винаги продуцентите могат да наредят нещата както си пожелаят. Работила съм в ТВ, където се раздават награди, чрез СМС и зам как наместваха всичко.
Като пускам СМС предпочитам да са за някой на който мога да помогна, особено на болни деца.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Не, никога.Смятам, че е безмислено и резултатите са нагласени.

И аз така

# 19
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз не гласувам Grinning

# 20
  • Мнения: 2 755
Не, защото все още тренирам сивото си вещество.

# 21
  • Мнения: 596
По принцип не, но снощи пуснах един смс..

 Peace

# 22
  • Мнения: 2 811
Аз не гласувам, но пък после се ядосвам, че моят човек не печели. просто винаги ми се вижда недопустимо да спечели противника, който е ужасно анти и считам, че не е нужно и аз да давам пари. напрмер виждше ми се много странно здравко пута да спечели пред хубавицата чаровница Зара. после ми се виждаше много странно миро да спечели, после много странно любов д аспечели, а сега най найу най много ме е яд за христа. в първия бб бях за зара, във втория за елена, май само коцето ми беше симпатичен от победителите. Миро ми е почти толкова неприятен колкото здравко. и не, не съм мъжемразка, ама наистина г подбират баси гнусните мъже. да неморално е да се гласува, ама вие виждате  колко нахъсани са някои и как луди пари дават за да спечели техния, а кой се нахъсва така- простакът, който си поодкрепя своя образ и подобие в шоуто. затова винаги и идиоти печелят!!!! не е честно просто Sad
не знам що толкова лично го приемам. ама верно още ми е обидно. искам да замеря христа и феновете и с гнили доматки

# 23
  • Мнения: 5 178
Не, мога да си изхарча парите за свои нужди!!!

# 24
  • Мнения: 4 138
стисната съм. не гледам подобни предавания. не гласувам.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
не  Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
Не, не гласувам, защото не мога да преценявам хората по това, което се показва.

# 27
  • Мнения: 1 992
Не гласувам и коментирам на воля.

# 28
  • на село
  • Мнения: 1 028
Не!
Абсолютно съм убедена че в тези формати победителят отдаааавна е определен- много преди да започне предаването. ПРедпочитам да даря тези два и кусур лева на някое болно дете, което наистина има нужда от тях, отколкото да тъпча гушите на продуцентите.

# 29
  • Мнения: 7 186
Не, нямам и намерение.

Общи условия

Активация на акаунт