Място за всички Христини във форума!

  • 3 553
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
 ooooh! Събота е - нямате ли да готвите, чистите?

# 16
  • Мнения: 2 237
Подписвам се с две ръце ! Идеята за това писмо е страхотна ! Преглътнахме някак тризначките,но тази мръхла не мога да я преглътна   Crossing Arms
Който иска да не се подписва,никой не карат на сила.

# 17
  • Мнения: 1 425
Цветелина Маринова - Варна

# 18
  • Мнения: 532
Валентина Лилова-София
ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ НОВА!!!!!





и спрете с тъпите коментари ,ако не сте съгласни просто се изкажете в другата тема ,стига излагации

# 19
  • Мнения: 843
     Нека да бъде някаква форма на електронно грасуване. Не ми харесва идеята да се подпиша с имената си и всеки / недобронамерен идиот  да ме намери чрез Гугъл-а.  И да ми обсъжда писанията, които , в крайна сметка за предназначени САМО за вас.  
     иначе  : Подпис

# 20
  • Мнения: 4 370
Бих се подписала, но не тук. Какво ще пратим на Зурлева? Писмото е добро , но ако прочете коментарите , ще се посмее от сърце!

# 21
  • Мнения: 2 550
ooooh! Събота е - нямате ли да готвите, чистите?

Що? Трябва ли?  Laughing


запис  Embarassed

# 22
  • Мнения: 990
Миглена Николаева - Стара Загора

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

и спрете с тъпите коментари ,ако не сте съгласни просто се изкажете в другата тема ,стига излагации

Искам, ако обичаш, да ми дадеш линк към правилата за този форум, където да е упоменато, че нямаме право да изказваме негативно мнение по темата или различно от това на автора. Нито съм обиждала, нито съм се държала некултурно изказвайки мнението си по ТАЗИ тема.

# 24
  • Мнения: 483
Хахаха, не ставайте за смях с тази подписка! Joy
Звучите сякаш завиждате на Христина за наградата...

Никой на никого не завижда, на драгия зрител му писна от нагласени истории покрай този Vip Brother, ама някои хора са толкова добре манипулирани, че дори не осъзнават това.  Идеята е в това да не се оставяме да ни правят на глупаци, защото победата на Христина е фалшива. А вие, които дори не си давате сметка, че от СИА си правят каквото си искат, сте кухи лейки. Благодарение на такива като вас и на ваш гръб, СИА си печели нечестно и раздава мними награди.

# 25
  • Мнения: 413

и спрете с тъпите коментари ,ако не сте съгласни просто се изкажете в другата тема ,стига излагации

Искам, ако обичаш, да ми дадеш линк към правилата за този форум, където да е упоменато, че нямаме право да изказваме негативно мнение по темата или различно от това на автора. Нито съм обиждала, нито съм се държала некултурно изказвайки мнението си по ТАЗИ тема.

Това не е тема за коментари, а писмо, под което желаещите да се подпишат!а нежелаещите имат мегдан да равихрят радостта си. Вече помолих възпитано в другата тема, не ми опорочавайте труда и емоциите. МОЛЯ? Stop

# 26
  • Мнения: 505

и спрете с тъпите коментари ,ако не сте съгласни просто се изкажете в другата тема ,стига излагации

Искам, ако обичаш, да ми дадеш линк към правилата за този форум, където да е упоменато, че нямаме право да изказваме негативно мнение по темата или различно от това на автора. Нито съм обиждала, нито съм се държала некултурно изказвайки мнението си по ТАЗИ тема.

И аз така  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 532

и спрете с тъпите коментари ,ако не сте съгласни просто се изкажете в другата тема ,стига излагации

Искам, ако обичаш, да ми дадеш линк към правилата за този форум, където да е упоменато, че нямаме право да изказваме негативно мнение по темата или различно от това на автора. Нито съм обиждала, нито съм се държала некултурно изказвайки мнението си по ТАЗИ тема.

Достатъчно е да прочетеш за какво иде реч в темата за да млъкнеш!

# 28
  • Мнения: 3 447
А вие, които дори не си давате сметка, че от СИА си правят каквото си искат, сте кухи лейки. Благодарение на такива като вас и на ваш гръб, СИА си печели нечестно и раздава мними награди.
Е т'ва е положението - който не живее заради Биг брадър, е куха лейка  Joy

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

и спрете с тъпите коментари ,ако не сте съгласни просто се изкажете в другата тема ,стига излагации

Искам, ако обичаш, да ми дадеш линк към правилата за този форум, където да е упоменато, че нямаме право да изказваме негативно мнение по темата или различно от това на автора. Нито съм обиждала, нито съм се държала некултурно изказвайки мнението си по ТАЗИ тема.

Това не е тема за коментари, а писмо, под което желаещите да се подпишат!а нежелаещите имат мегдан да равихрят радостта си. Вече помолих възпитано в другата тема, не ми опорочавайте труда и емоциите. МОЛЯ? Stop
И пак в правилата не е споменато, че има теми за коментари и други такива, които да са писма. Като искаш да пишеш писмо, направи го с електронна подписка. Това тук е форум за МНЕНИЯ и КОМЕНТАРИ по поставените теми.

Общи условия

Активация на акаунт