колички АВС дизайн?

  • 10 676
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
чИСТО НОВИ ,ТЕЗИ КОЛИЧКИ СА ОКОЛО 900-1000 ЛЕВА

Аз прочетох в някаква друга тема, че триколката е 730лв, като цената включва зимен и летен кош. Все пак като проверим на място, ще пиша.

# 16
  • Мнения: 418
и аз ще чакам да пишеш,аз съм с триколка от 2006 и струва над 800 без столче.

# 17
  • Мнения: 936
Мога да ви осведомя за това, което знам:
 АВС- Astro - тук, в Бебе Маркет, струва 730 лв. и включва летен кош  и кош за новородено. Дъждобран отделно - 25 лв.
 Същата е цената и за модел Rodeo - триколката.
 И двете са лесно управляеми и доста маневрени. И двата коша могат да се махат с едно движение и да се поставят в колата например. Летния кош няма положения на гръбчето, но с едно копче в горната си част се движи целия кош назад и дефакто детето може да си полегне, но няма да е с изпънати крачета.
 И двете колички тежат по 10 кг.
 Моделът 3ТЕСН за съжаление изглежда добре само на снимка - в действителност е много неудобен и не съвсем функционален.
 Дано да съм била полезна.

# 18
  • Мнения: 1 924
Благодаря !
Красавица е РОДЕО-то, спор няма.

# 19
  • Мнения: 17
nenaatoa, blagodaria!

# 20
  • Мнения: 4 362
Аз съм с ето тази

Доволна съм,взех си и чадърче пак на същата фирма. Сменила съм TSM,Zapp,Buzz,Hauk,Spider,,но от тази съм най доволна,съжалявам ,че още миналото лято не съм си я взела.Препоръчвам я за лятна количка!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
каква и е цената?

# 22
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Мога да ви осведомя за това, което знам:
 АВС- Astro - тук, в Бебе Маркет, струва 730 лв. и включва летен кош  и кош за новородено. Дъждобран отделно - 25 лв.
 Същата е цената и за модел Rodeo - триколката.
 И двете са лесно управляеми и доста маневрени. И двата коша могат да се махат с едно движение и да се поставят в колата например. Летния кош няма положения на гръбчето, но с едно копче в горната си част се движи целия кош назад и дефакто детето може да си полегне, но няма да е с изпънати крачета.
 И двете колички тежат по 10 кг.

И ние ходихме до Бебе Маркет. В момента имат само няколко останали бройки от старата серия - казаха, че разликата с новата е само в десените. От зимните кошове са им останали само в червен цвят, т.е. може да се вземе, например, син или зелен летен кош и задължително червен зимен. Поради този факт цената и на двата модела колички в момента е 680лв. До месец казаха, че ще им доставят новите колички и ще са на цена 730лв, като проблемът с десена ще се елиминира, но не са сигурни, че ще им докарат от всички разцветки.

Ние се отказахме от тази, ще мислим за друг вариант, но бях обещала да споделя инфо. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
Искам да ви питам къде мога да видя тези колички? В кой магазин,чета бебе-маркет ама нищо не ми говори newsm78

# 24
  • Мнения: 4 428
Искам да ви питам къде мога да видя тези колички? В кой магазин,чета бебе-маркет ама нищо не ми говори newsm78

http://www.bebemarket-bg.com/main.html
Заповядай  Grinning

Деичка, честита количка  Grinning На теб явно още не ти е минал мерака да сменяш количките  Mr. Green Млако прилича на моята бебе Конфорт.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 721
Мерси!  Hug Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294
Определено няма да сбъркаш в избора с тази марка  Peace
Имаме летен варинат на количката модел 2005 и детска кошара. Много съм доволна  Wink

# 27
  • Мнения: 936
Искам да ви питам къде мога да видя тези колички? В кой магазин,чета бебе-маркет ама нищо не ми говори newsm78

Освен в Бебе маркет ги има и в новия Пигис хаус.

# 28
  • Мнения: 81
Искам да споделя, че тук цените са страшно надути. Всъщнотст това не са реални цени,защото аз си взех тази количка за 140 евро(беше в промоция, сега гледам че е 160). Нов модел е и е много удобна. Единствения проблем е, че трябва да намериш някой да ти я изпрати от там. Аз имам близък, който я поръча, а на следващата седмица беше при мен. Другия вариант е по куриер, но ще се оскъпи малко(не чак 800 лв. Simple Smile)

http://cgi.ebay.de/ABC-Design-Kinderwagen-Bayamo-Sportwagen-Luxu … #ebayphotohosting

# 29
  • Мнения: 936
Искам да споделя, че тук цените са страшно надути. Всъщнотст това не са реални цени,защото аз си взех тази количка за 140 евро(беше в промоция, сега гледам че е 160). Нов модел е и е много удобна. Единствения проблем е, че трябва да намериш някой да ти я изпрати от там. Аз имам близък, който я поръча, а на следващата седмица беше при мен. Другия вариант е по куриер, но ще се оскъпи малко(не чак 800 лв. Simple Smile)

http://cgi.ebay.de/ABC-Design-Kinderwagen-Bayamo-Sportwagen-Luxu … #ebayphotohosting

По принцип у нас цените на всички стоки са по-високи, но не можем да направим нищо по въпроса.
Що се отнася до модел Баямо - той само прилича на подобния Астро; струва 160 евро, защото е само с летен кош, който е различен от летния на Астро и Родео. Само за информация - аз също си поръчах от ebay.de количка ABC-Design, модел Астро, с два коша, чисто нова, но модел с по-стари цветове и съответно цената е по-ниска за стара колекция; платих 240 евро, което е далеч от 730 лв тук в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт