за кремовете след баня и за кремовете против слънце

  • 988
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Цялата му козметика е на Бюбхен.

# 16
  • Мнения: 1 427
След баня-Бюбхен, за слънце (макар рядко да я мажа защото си е по принцип доста черничка)Дейлонг ползвам.

# 17
  • Мнения: 1 896
Не бих мазала малко бебе с лосион - има доста съставки, които не ми харесват. Като бебе мажех с преварен зехтин. В момента съм се спряла на Нахткерцен лосиончето за тяло на Д-р Тайс - в него има само една-две съставки, които ме притесняват - пропилен гликол и още нещо имаше, което не се сещам сега.
Продуктите за слънце още по не ми харесват - колкото по-висок фактор, толкова по-опасни са като състав. Да не говорим че за малките деца е много важно да образуват витамин Д чрез излагане на слънце, а високият фактор пречи на този процес. В момента търся за сина ми някое детско мазило с по-нисък фактор - искам да е под 20, тези с 30 или 50 няма да ги ползвам. Много по-добре е да се внимава с излагането на слънце - да се прави само в часове, когато не е най-силно и да се пази детето с шапка и на сянка в голямата жега.
В нета има доста информация за продуктите за слънце, но на български - ето наприм … 90;ук.

# 18
  • Мнения: 4 784
След баня - Авент, навън - Чико си купих, 50 фактор, но не съм доволна. Много трудно се размазва, колкото и малко да слагам, детето ми изглежда като белосана циганка.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
basilisk  - дали си чувала или ползвала продукти на forever - доколкото разбрах са на основата на алое - пречистено и др растителни - без химикали и т.н. има и слънцезащитни и др мазила и напитки и за деца и за възръстни...??? понеже ми ги препоръчват и се чудя някой ако ги е ползвал да сподели?

http://www.flp.bg/ това им е сайта...само че в сайта им нищо не откривам за деца...или са универсални...нещо не мога да включа и не знам дали си заслужава да ги пробвам...може би трябва отделна тема да пусна...

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 20:25 от bubu_to

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
След баня- лосиона за тяло на Себамед, слънцезащитния крем- Себамед 50 фактор.

Общи условия

Активация на акаунт