ПАЗАРДЖИШКОТО дете се приготвя за море - 10

  • 10 394
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 239
честито на всички именици  Hug да са живи здрави  bouquet
моя и на пепита 78 и на мама мери и деси и на другите дето ни ги знаем
честит зъб на божидар  Mr. Green лесно да излизат и да са му здрави
лео да оздравява бързо

# 76
  • Мнения: 2 336
ЧЕСТИТИ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
 Hug Hug Hug
И от мен, а на Божидар му пожелавам скоро и другите зъбки да се покажат Peace

# 77
  • Мнения: 1 938
Доколкото знам, гнойната ангина се предизвиква от бактерии, а не от вируси...Но както и да е - все е неприятно. apchih
Честито озъбване на Божи! tooth

# 78
  • Мнения: 186
Честито на всички празнуващи   bouquet   bouquet   bouquet
Честито зъбче на Божидарчо, скоро и други да се показват, че да хапе мама  Mr. Green
Лео, да оздравяваш, че празник на града ни чака !
Готвите ли се за базара ?

# 79
  • Мнения: 657
 Честит имен ден на Георги на mimipimi!
Честит имен ден на всички именници, да са живи и здрави!
Честито зъбче на Божидар!

# 80
  • Мнения: 2 577
Нели, видях за форума на Зачатие! Ех, защо не беше в Пловдив Praynig
Много ми се иска да направим и да поканим жените от Зачатие в Пазарджик на среща с майките.
Аз ще говоря с Мели за в бъдеще, но това ще стане ако наистина успеем с базара и акцията за почистване и хората разберат за нас. Така ще бъдем полезни на много семейства от града!

# 81
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Не обичам гъз до гъз на морето. Не знам къде си била Петя, ама на масовите курорти е направо ужасия - кви миди, кви пет лева  newsm78. То там няма място вече за хора, камо ли за мидички и романтични игри по плажа. 


Ами ние до сега сме ходили на Ахелой само. Има един плаж, на който няма жив човек. А вечерно време обожаваме да се разхождаме из Несебър, който е на 6 км, Поморие е на 12км, Равда е на 3км. Искам там да живея.........ама......

# 82
  • Мнения: 1 938
Нели, видях за форума на Зачатие! Ех, защо не беше в Пловдив Praynig
Много ми се иска да направим и да поканим жените от Зачатие в Пазарджик на среща с майките.
Аз ще говоря с Мели за в бъдеще, но това ще стане ако наистина успеем с базара и акцията за почистване и хората разберат за нас. Така ще бъдем полезни на много семейства от града!
Яна, струва ми се че не си разбрала за какво става въпрос...
За втора поредна година се организира Ден на репродуктивното здраве. На този ден се събират жени, които имат проблеми със забременяването. Присъстват гинеколози, които четат доклади, изнасят лекции, свързани с този проблем. Някои от тях дават безплатни консултации, други присъстват, за да научат нещо ново...
    Предложението, което даде Мари, да се поканят гинеколози от градове, в които няма центрове за репродуктивно здраве, ми допадна много. Пазарджик е един от тези градове. Писах на лични на Мели да изпрати покана на д-р Радослав Попов. Той е млад и амбициозен, отговорен и отворен за новостите в гинекологията.  Peace

# 83
  • Мнения: 2 577
Нели, преди да стана майка бях най-редовния потребител на зачатие и съм следила всичко, което става, правят и съм имала същите проблеми.
И имах предвид точно срещи за трудностите с бебеправенето.Защото това е голям проблем, а хората от такива градове като нашия се лутат и губят страшно много време от незнание.
 А иначе ти добре си направила за д-р Попов Hug
Сега чак разбрах, защо не съм разбрана - ми аз съм написала да се срещнат с майките, а то всъщност тези жени все още не са майки... ooooh!

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 14:27 от mama_iana

# 84
  • Мнения: 1 097
Доколкото знам, гнойната ангина се предизвиква от бактерии, а не от вируси...Но както и да е - все е неприятно. apchih
Имах в предвид, че върлува вирус, който е със симптоми, подобни на ангината - висока Т и червено гърло.
Лео е по-добре, засега ни се размина антибиотика и няма вече Т  newsm44

Честито зъбче на Божи! Дано всички му излизат бързо е безпроблемно  Praynig

Zora* , ние бяхме само 2 в стаята - 210  Grinning Чуваме се редовно, а и с някои от другите раждали нормално. Но със секциото въпреки, че бяха в съседни стаи незнам защо не се запознахме  newsm78 Имаше само една майка - към 2 метра  Crazy , но тя роди на 21 ако не се лъжа. Пък и не и запомних името  ooooh! Embarassed

# 85
  • Мнения: 2 577
Деси, как ще се запознаете със раждалите секцио, като те не могат да станат първите 4 дена. А нормално раждалите пък ги изписват на петия... Thinking
Ох, не искам да си спомням, ама бая зор е това раждане с операция...

# 86
  • Мнения: 1 938
А нормално раждалите пък ги изписват на петия... Thinking

Къде това бре? В "Хигия" ли? Да, да...Мен ме изписаха на 3-я ден. Някои жени дори са ги държали само 2 дни. Crazy

# 87
  • Мнения: 574
Мен също ме иzписаха на 3 ден,макар че не съм раждала в Хигия Peace
Деси радвам се че Лео е по добре Hug

# 88
  • Мнения: 2 577
Пиша 5 дни - това е максисума за една нормално раждала жена ако всичко е наред. това е по здравната каса.. В Англия ги изписват на следващия ден!

# 89
  • Мнения: 1 938
МБАЛ - Пазарджик
В момента тече ремонт и в Родилното, като изцяло обновени ще бъдат операционната зала към Родилното отделение и манипулационната. Строителните дейности там вече са надхвърлили 50 хиляди лева. Ремонтът трябва да приключи до края на месеца.
Инвестициите през тази година само в строителни дейности ще надхвърлят 300 хиляди лева. Освен това болницата постоянно инвестира и в нова апаратура, подчерта д-р Митев. През първите четири месеца на година са закупени нов триизмерен ехограф, фетален монитор за проследяване състоянието на детето непосредствено преди раждането и нови родилни легла от Италия, както и медицинска апаратура за нуждите на Спешното отделение.
 smile3501 smile3501 smile3501
Инфото е от тук:
http://pa-media.net/new/modules.php?name=News&file=article&sid=5192

Общи условия

Активация на акаунт