Странно обаждане от БТК

  • 2 302
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
работата е ясна, имаш таен обожател, тва е сестра му. иска да завърже контакт. Crazyможе и майка му да е.
може да е гадателка, която работи в бтк, после ще те срещне на улицата и ще ти каже че имаш АДСЛ.
може да е чужда шпионка Sickикономическа, да иска тайната на бацилус булгарикус.
всичко може да е. newsm78

# 16
  • Мнения: 3 216
Ха и на нас се случи сьщото преди няколко седмици. Бабата беше вкьщи и се бяха обадили точно като отидох до магазина-викам си тука има нещо нередно. ПОсле се обадих в БТК да попитам истина ли е/ Да истина било-у нас се обадиха след 7 часа и аз затова се усьмних.

# 17
  • Мнения: 275
ами ако проверяват кой по празниците е освободил апартамента и е хукнал на някъде???? newsm78

# 18
  • Мнения: 25 633
работата е ясна, имаш таен обожател, тва е сестра му. иска да завърже контакт. Crazyможе и майка му да е.
може да е гадателка, която работи в бтк, после ще те срещне на улицата и ще ти каже че имаш АДСЛ.
може да е чужда шпионка Sickикономическа, да иска тайната на бацилус булгарикус.
всичко може да е. newsm78

Иии, блазе ти на въображението!  Heart Eyes
Пък аз само за крадци си помислих...  Crossing Arms

ПП Добре, че нямам изтривалка пред вратата, сигурно нямаше да устискам и щях да отида да проверя дали няма бисквитки отдолу.  Joy

# 19
  • Мнения: 4 076
Имате ли представа дали служителите на БТК работят и в почивните дни (изключвам тези, които дават дежурства)?
Преди малко ми се обажда някакво момиче и ми се представя като служител на БТК, пита ме готова ли съм да ми зададе някакви въпроси. Автоматично се съгласих, защото наистина очаквам обаждане от техни служители във връзка с объркана телефонна сметка, но след празниците.
Та момето започва бойко да ме разпитва ползваме ли Интернет, имаме ли компютър вкъщи и... hinking:
Абсолютно на същите въпроси трябваше и аз да отговарям преди 2-3 седмици,но не помня кой ден.Не беше господин със секси,кадифен глас,та надълго и нашироко да размислям...за Интернета,де...а някакво момиченце,което си изчурулика урока.От банката са ми звъняли в събота следобед,някаква оферта ми правеха.Смятам,че няма нищо страшно  Peace

# 20
  • Мнения: 5 370
Сега...да ви обЯсня като екс служител в колцентър.
Наистина от БТК ви се обаждат и за телефоните , и за АДСЛ. КАк'Сийка-не се притеснявай-и в събота сме тормозили клиенти в Белгия, няма страшно, не е проверка дали има някой у дома.. Отделен е въпросът, че нещата им не са пипнати ма никак професионално, щото , когато се обаждахме ние в Белгия, си имахме база с данни, в която, освен телефонни номера, си имаше изписано името на собственика на тел.пост+адреса. Това беше базата данни на Белгаком, съвсем легално придобита.
А тея сладурковци тук ми се обаждат да сме си платели телефона не знам си кога беше-щото аз, докато не получа фактура, НЕ ПЛАЩАМ-и не знаят с кого говорят. Просто почват автоматично да шляпат скрипта, аз ги оставям да налапат инерция и отпердашвам въпроса "А вие знаете ли с кого говорите, като ми звъните"? "АМи вие не сте ли собственик на номера"?
'Не ,не съм"-мой отговор. "Ами искам тогава да говоря със собственика. Бихте ли му предали"
"Ми невъзможно, казвам, да предам, той е в Европа". Crazy

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за другото не знам, но сметката можеш да си платиш в събота, дори и в неделя Wink

# 22
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Имате ли представа дали служителите на БТК работят и в почивните дни (изключвам тези, които дават дежурства)?
Преди малко ми се обажда някакво момиче и ми се представя като служител на БТК, пита ме готова ли съм да ми зададе някакви въпроси. Автоматично се съгласих, защото наистина очаквам обаждане от техни служители във връзка с объркана телефонна сметка, но след празниците.
Та момето започва бойко да ме разпитва ползваме ли Интернет, имаме ли компютър вкъщи и... Тук вече се усетих, че нещо не е наред и я спрях. Попитах я какво всъщност иска, а тя ми каза, че било във връзка с предложение да се включим към БТК-АДСЛ. Изразих някакво съмнение, вследствие на което тя ми обясни, че имала списък, в който виждала на кой номер звъни и кой е собственикът на поста. Тук я засякох, че ако разполага със служебен списък, няма да ми задава такива въпроси, нито ще ми предлага АДСЛ (От няколко месеца ползваме техния интернет. Но това не й го казах, оставих я да се чуди.  Mr. Green). Попитах също, откога работят в събота, тя ми каза, че работели всеки ден. Да, бе, да, що не пробва да си плати сметката днес, а?
Накрая й заявих, че на такива въпроси от непознати не отговарям и приключих разговора.
Та това питам, възможно ли е да е истински техен служител или някаква проверка се прави, кой знае за какво... И от кого!  Thinking

Не се притеснявай, със сигурност мога да ти отговоря че е била служителка на БТК,защото и аз съм една от тези ,които се обаждат. Просто в момента тече една от промоциите за АДСЛ и се обаждаме на абонати да предлагаме същата. Тъй като работим  и на смени напълно нормално е да ти се обадят и в събота или неделя. Това ,че вече имате АДСЛ най-вероятно означава,че е станала някаква грешка в системата и затова са се обадили точно на теб.

# 23
  • Мнения: 4 916
На мен един младеж все в събота ми звънеше да  съм си платяла стационарния телефон. Много любезно момче, обаче аз все не намирах време да отида до пощата и да ми го включат (което показва и колко много го ползваме този БТК-телефон, де  Rolling Eyes  чак взех да се замислям за необходимостта от него  Thinking )

# 24
  • Мнения: 5 478
И на мен една мома ми звънан преди седмица да ме пита за този техния нет, ама аз я резнах като й казах, че нямам намерение за сега да си сменям доставчика. Учудващо, но й след това пак беше любезна  Laughing

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на нас миналата неделя в 14,30ч. Close ни се обадиха със същите въпроси за Интернет, но аз я изрязах, първо защото си мислех да почивам и второ й казах, че сме към друг интернет доставчик.

# 26
  • Мнения: 1 866
И на мен ми се обади един мъж, но през седмицата. И той не знаеше, че съм абонирана вече за Интернет при тях. Но пък се интересувах да си сменя абонамента и този такива небивалици ми наговори и така ми отвори работа, че чак не ми се разправя. Накрая реших, че е или някой номер, или човекът въобще не знае какво говори. Отидох в БТК лично и добре че го направих, иначе щях големи главоболия да си навлека с този дебил. Пак трябва да ходя в офиса им и смятам да им кажа да вземат да му обяснят това онова, за да не се излага така момчето. Иначе беше много приятен и любезен. И аз като Небесната с радост си побъбрих 3 пъти с него по телефона, но наистина големи глупости наговори с кадифения си глас.  Grinning

# 27
  • Мнения: 25 633
Това ,че вече имате АДСЛ най-вероятно означава,че е станала някаква грешка в системата и затова са се обадили точно на теб.

Грешките в системата се дължат единствено на човешкия фактор.  Mr. Green
Писна ми вече от това БТК! Откакто се включихме към АДСЛ-а, бял ден не сме видели! То не беше объркване на телефонни номера, на сметки, на адреси, на не знам си какво! Принудихме се да си закрием единия от двата телефонни поста (на два различни адреса), но проблемите не спряха. Вместо да ми пратят изравнителна сметка (или както там се казва), те ми пратиха фактура да плащам такса за спрян телефон!  ooooh! Затова в първия момент си помислих, че се обаждат по този повод.
Не искам да обидя работещите в БТК, но нашенските кадри са... С конкурс подбирани!  Mr. Green hahaha

# 28
  • Мнения: 1 299
А на мен никой не ми се е обаждал...  Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 5 370
А на мен никой не ми се е обаждал...  Cry Cry Cry
Сега видях, че и на мене ми е звънено от блокиран номер-но в 17.30 на работещи хора да звънят си е майтапец. Абе не е особено професионален колцентърът, но това си е техен проблем. Peace

Общи условия

Активация на акаунт