🐥 Ноемврийски мами - Термин ноември 2026

  • 20 264
  • 579
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 20
Момичета, какъв интимен гел използвате в този период? Все забравям са питам гинеколога дали има значение..

# 571
  • Мнения: 236
Момичета, какъв интимен гел използвате в този период? Все забравям са питам гинеколога дали има значение..
След първото раждане в болницата ми препоръчаха оранжевия Гинексид. От тогава до сега съм с него.

# 572
  • Мнения: 8 626
Аз ползвам този

# 573
  • Мнения: 54
Аз използвам lactacyd, както и преди и съм доволна.

Момичета, при вас как са изследванията? При мен днес излезнаха малко над нормата левкоцити и лека анемия… и двете били нормални за втори триместър. Чакам доки да каже за желязото, но тези левкоцити ме притесниха, макар урината да е чиста.

# 574
  • Мнения: 134
Желязото ми бе съвсем малко извън норма, изписаха ми по едно прахче SiderAL. Но това още при първите изследвания в 14г.с.

# 575
  • Мнения: 473
При мен всичко беше ок, само СУЕ завишено, но док каза, че е нормално по време на бременност.

# 576
  • Мнения: 54
Желязото ми бе съвсем малко извън норма, изписаха ми по едно прахче SiderAL. Но това още при първите изследвания в 14г.с.

И на мен ми дадоха сидерал фолик, но две прахчета на ден, за да наваксаме ниския хемоглобин. Сега само трябва да разграфя приема на магнезия, за да не си пречат 🙈

# 577
  • Мнения: 134
Оф, аз това за магнезия изобщо не го знаех, чак днес разбрах от gpt чата... на 3х2 съм и един месец съм си бухала на обяд магнезия със сидерал...значи нищо не съм направила Grinning А някакви симптоми има ли изобщо, сърцебиене, задух? Защото аз си се чувствам добре, само на кръвни, ако нещо излезе разбираме.

# 578
  • Мнения: 54
При мен последните две седмици имаше умора и блед вид, а аз съм много бяла по принцип. Бях сигурна, че ще излезе нисък хемоглобин, но и моето дневно меню не е богато на желязо 😂
Иначе раздели магнезия и сидерала с поне 2 часа разлика и би трябвало да е ок.

# 579
  • Мнения: 35
Момичета, понеже нахвалихме Цибалаб централта и системата им. Уви, нещо е развалена и не работи , че днес пусках обременяването с глюкоза и други кръвни. Но аз бях нахална и си влязох. Директно отидох на гише 9 и си ме приеха. Никой от хората не каза нищо. Grinning Една служителка питах - вика ми: ами сега няма никой с предимство, разберете се с хората... пък аз ги задминах. И на нея казах - е бива ли такова нещо, да висим и ние. Та така, стискайте палци да са ми добре резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт