Ситуацията е такава с моя съпруг правим опити вече 10г.
Направихме всички нужни иследвания и двамата,но проблема се останови,че е в съпругат ми след направени няколко спермограми в различни лаборатори резултатът е един и същ 0,00%
Направени са му и генетични и там резултатите са,че Има първични клетки,но не стигат до зрялост.Няма Y хормозома.От лекарите който са му направили тези иследвания нени даваха шанс дори и за Микро Тесе!
Но наскоро беше в България Проф.Бюлент Търаш и отидохме да се консолтираме също и с него.
След като ни ислуша и видя всички ислесвания той ни препоръча да му се направи PRP инджексия след което да му бъде направено Микро Тесе и имало вероятност защото инхибина му е в норма и други показатели в генетичните му иследвания,който той ни дава 10% шанс,че можело да се открият сперматозоиди.
Моля ако някой знае повече и за тази PRP инджексия нека ми отговори