легендата за ССФ или НБСК

  • 1 797
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ви на всичките. Сега нямам време за четене, но довечера  съм тук и ще се просветлявам нашироко.  Hug

# 16
  • Мнения: 1 006
Аз лично, станах да накърмя детето си на поискване и докато го чаках да се оригне, надзърнах във форума Peace.

Аз пък миех прозорците. bowuu

..."стара чанта, ама лачена"...

Да подчертая, че лакът НЕ е от мачкания. Продължението на лафа не го зная. Трябва ли или да не се депресирам?  Mr. Green

Вместо `кучки` може и `майки на малки кученца`. Звучи по-бгмамско.

# 17
  • Мнения: 1 629
Ако ще си подмятаме абревиатури, моля, не пропускайте ЕФК! ЕФК е фактор и истина и доказателство и тежест.
Една Форумка Каза.

# 18
Сега вече знам коя е кръстницата на ССФ. Сладуранка е сложила началото, но аз възприех за кръстица Мюриель, тъй като предложеното от нея название е добило широка популярност проверена и във времето. И понеже схванах, че ССФ е съвършена отвсякъде, сигурно всяка ССФ редовно ходи при Мюриель на Коледа и Великден да поднесе пита с кокошка в знак на уважение към  нея.

# 19
И поздрав за всички лачени майки на малки кученца! Моето вече дори не е малко, направо му е време да само да си поема пътя към кокала.

# 20
  • Мнения: 3 405
Аз лично, станах да накърмя детето си на поискване и докато го чаках да се оригне, надзърнах във форума Peace.

Три годишно кърмаче, йеее, ти си ССФ  Grinning  Heart Eyes

# 21
# 22
  • Мнения: 1 629
Сега вече знам коя е кръстницата на ССФ. Сладуранка е сложила началото, но аз възприех за кръстица Мюриель, тъй като предложеното от нея название е добило широка популярност проверена и във времето. И понеже схванах, че ССФ е съвършена отвсякъде, сигурно всяка ССФ редовно ходи при Мюриель на Коледа и Великден да поднесе пита с кокошка в знак на уважение към  нея.

Не, не съм  Laughing Но съм постоянното мърморещо присъствие в темите за ССФ, като не спирах да обяснявам, че това сме всички ние. Получило се е, гледам. ССФ вече звучи гордо  Mr. Green
Та, тези с подаръците може да идват. Заслуги имам по пиара на понятието  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт