Ще си признаете ли?

  • 4 743
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
Аз ще дам пример Mr. Green  Да си много hard списвайки тук, а в действителност да си супер мил човек  Whistling

Днес съм гузна и вече си обувам маратонките.
Кликнах на първа опция, но истината е в No. 3.

# 46
  • Мнения: 4 756
И кво, Liso?! Първа опция, втора опция.., а на нас остави средната Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 423
И кво, Liso?! Първа опция, втора опция.., а на нас остави средната Mr. Green

Не смей да казваш друг път, че не съм ларж.

# 48
  • Мнения: 4 756
27 човека са гласували, остават само още 45 745 души  Laughing
Liso, не само това. Повече нищо няма да смея...

# 49
  • София
  • Мнения: 5 289
Във форума съм пооо как да кажа newsm78 по скромна,повече си премълчавам нещата,не се изказвам много много,когато нещо не ми харесва.Докато в живота съм толкова пряма,че на някои им писва от мене,ама тва е положението.Иначе съм си аз,не пиша неща които не се отнасят за мен.

# 50
  • Мнения: 3 569
В какви точно проценти ти е "фалшивото аз" ?  Mr. Green

На 95% процента съм аз. Wink

# 51
  • Мнения: 95
Нещото, което най-много мразя е ЛЪЖАТА.
Не мога да се представям за такава, каквато не съм. Това означава да лъжа и да се преструвам.
Не ми е присъщо.

# 52
  • Мнения: 10 758
Последно за какво става въпрос - за секс или не newsm78
Гласувах.
А дали се правя или не, ще кажат тези, които ме познават.

Щото ако кажа - Цомба си е Цомба и тук, и там...едва ли непознаващите ме ще ми повярват.

# 53
  • Мнения: 190
НЕ, не се правя никога. За мен лъжата, лицемерието и преструвката са неща, които натоварват и ограбват емоционално и психологически. Даже съм много по-открита и откровена във форума.

# 54
  • Мнения: 835
Общо взето рядко се включвам, така че изобщо не се правя на каквато не съм.

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Правя се ... не, не се правя, от вътре ми идва ... форума ми е отдушник ...в живота съм лигла , във форума - сериозна

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не, четете ме в целия ми натурален блясък.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 674
За няколко форумски особи мога да твърдя със сигурност, че изобщо не са това за което се представят Twisted Evil Няма да назовавам, за да не им срина реномето  Mr. Green , но съм получавала много мили ЛС от тях  Laughing  Обаче се зачудих, въпрос на какво е това да се представяш, като човек какъвто не си ...  Някакъв вид виртуална заигравка ли е , какво ли  Whistling И мамка му, не е ли уморително ежедневно да се обръщаш с хастара навън, сакън да не се усъмнят в достоверността на амплоато ти:ooooh: Трудно ми се струва това шизофренно форумско поведение  Whistling
 Аз съм си аз, Вие " вие " ли сте ?

Аз съм опция 1.... Heart Eyes
Кас....аз лично ги  разбирам тези дето НЕ СА СЕБЕ СИ  и  защо се представят за такива каквито не са. Mr. Green  Ами за да избегнат помията която ще се излее върху тях ако се покажат такива КАКВИТО СА.  Twisted Evil
Аз го изпитах днес на гърба си от .... че се оказах "прекалено щастлива" и това май дразни някои ....  newsm78 То хората  с право   се прикриват тук. ..ама аз що ли ви  се открих  Mr. Green.Ама пусто кат не ми пука кой какво си мисли...че съм на 40 г пък се чувствам на под 30..и че на 50 ..и на 60..6те съм  си същата....едно диво бабенце.... Rolling Eyes

Така че мен ме четете  с хастара навътре....и съм абсолютно реална.. Wink Определено се забавлявам от реакцията на някои тук.... Mr. Green

Значи като си с хастара навън....НЕ СИ СЕБЕ СИ...това дразни.Като си с хастара навътре....И СИ СЕБЕ СИ....пак дразни Thinking Ами кви да бъдем бе хораааа... Crazy

# 58
  • Мнения: 1 629
Драга Роза,
Не си единственият чувствителен потребител тук.
На първо четене веднага ще спомена Сакри, а и всички писали в темата на Креми за миговете.
Не ти ли омръзна да се оправдаваш из темите? След като това си ти, просто си бъди, няма нужда да даваш обяснения. От много обяснения по-чувствителен никой няма да стане, само е досадно.

# 59
  • софия
  • Мнения: 4 992
аз съм си,понякога сериозна, понякога безразлична, понякога само четяща, а днес  - особенно лигава. Ама ми е кеф. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт