AVON кампания 6 и 7

  • 16 639
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 765
Амидала   bouquet

# 16
  • Мнения: 742
Ох добре, че го видях утре ще пускам и щях да си поръчвам от Anew дневният и нощният (зелената серия разбира се Heart Eyes), а в новият ги има в малки опаковки тъкмо да ги пробвам Wink. Допадна ми и това за слънцезащитните Flutter Два за 14.90 лв., че това дето мислех да го взема за детето е 13.90лв., а сега с лев повече ще взема два Mr. Green и още доста неща ми хванаха окото, но ...... Моя ще ме изгони  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Ретроактивната серия е на демо в К7, с нови опаковки и нова усъвършенствана формула.

# 18
  • Мнения: 742
Еха това е супер. newsm44 Благодаря  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 354
Здрасти на всички. Hug

Amidala искренни благодарности за каталога.  bouquet

Искам да попитам какво е на цвят червилото,което уж ще получим като подарък при над 50лв. поръчка? Thinking

И някой ползвал ли е червило "Комфорт през целия ден" (каталог06,стр.35)?Интересува ме дали цвета на модела на снимката отговаря на самото червило.
Найстина ли е трайно?Има ли някакви бляскави циганиики?Мазно ли е?

Благодаря предварително. Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 354
Момичета кажете ми също така,какво е условието за комплектите на Anew,
или се поръчват на тези цени 12,90 и 8,90 без условие("Ако поръчате еди какво си..")

Мерси.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Червилото-подарък е Champagne Glow - на цвят е бледо, телесен цвят, още не съм го пробвала.

Комплектите са без условия, но опаковките на кремовете са тестови по 10 мл.


п.п. Лорън, защо не ползваш опцията редакция, а пускаш втори пост?

# 22
  • Мнения: 1 354
Червилото-подарък е Champagne Glow - на цвят е бледо, телесен цвят, още не съм го пробвала.

Комплектите са без условия, но опаковките на кремовете са тестови по 10 мл.


п.п. Лорън, защо не ползваш опцията редакция, а пускаш втори пост?

Ами,защото не съм се сетила. Joy

# 23
  • Мнения: 7 127
Интересува ме, двата продукта, които се комбинират за 14,90 от една и съща страница на брошурата ли трябва да са, или може от различни от 34-41 стр.?
Предварително, благодаря  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Интересува ме, двата продукта, които се комбинират за 14,90 от една и съща страница на брошурата ли трябва да са, или може от различни от 34-41 стр.?

изберете и комбинирайте 2 продукта от 34-41 стр. за 14,90

# 25
  • Мнения: 75
Хорааа,много съм ядосъна-пратих писмо чак до Ейвън.Имам 3 клиентки,които ми поръчаха 3бр. серуми(от зелените) за коса и 2 бр. спрея за изсушаване на лак-за абитюренски са.Е,няма ги в каталога-от това следва,че ако много ги изкат,трябва да ги поръчам на редовните им цени-а те са безбожно големи....Бива ли такава простотия!!!

# 26
  • Мнения: 1 354
Здрасти на всички. Hug
Някой ползвал ли е червило "Комфорт през целия ден" (каталог06,стр.35)?Интересува ме дали цвета на модела на снимката отговаря на самото червило.
Найстина ли е трайно?Има ли някакви бляскави циганиики?Мазно ли е?

Благодаря предварително. Hug  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828

Не разбирам защо се възмущаваш толкова, това не е нещо ново, винаги си е било така, няма начин всички продукти да са намалени в една кампания.
И чак пък безбожно големи - спрея за лака е на стр.36 в К6 на 7,50 редовна цена, а в новия каталог е намален на 5,50. На серума също е 2 лв. разликата между редовна и намалена цена.

# 28
  • Мнения: 75
ОК-за спрея,а за серумите-редовната им цена ако ги поръчам е 11,90-това е 4лв. отгоре!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
ОК-за спрея,а за серумите-редовната им цена ако ги поръчам е 11,90-това е 4лв. отгоре!

9,90 е, гледам 7-ми каталог, ти къде я гледаш 11,90   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт