Все пак можело Бойко Борисов да те ожени извън Ритуална зала

  • 1 663
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Егати скучния живот, друго си е да имаш за какво да се притесняваш, да се чудиш от къде един лев да изкараш....не искам да съм на нейно място Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 10 758


язък, къде ли е ходил снощи жоро01, след като син сити е бил затворен за външни лица  Thinking


ааа, ми хубаво е булчето. Сега четох, че нямало да работи, Златев не давал.

Жорката е от ВИП-а, и той присъствал на сватбата.

Ох, горканката....сигурно, ще я забремени и тя ще почне да пише във форума.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Заради тях ли не работеше вчера  Crossing Arms

А може Жорето и в Най да е бил с малцинствата.... и ние та  се омешахме  ooooh!

# 18
  • Мнения: 4 916
Егати скучния живот, друго си е да имаш за какво да се притесняваш, да се чудиш от къде един лев да изкараш....не искам да съм на нейно място Crossing Arms

Кой за каквото си е подал документите  Peace Да не мислиш, че ще й е лесно на нея? С толкова кръжащи около него пеперудки...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Това и аз си мисля, че хич няма да й е лесно, напротив, абе живот в златна клетка, не го искам.... Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 6 417
Бе то какъв зор беше докато го докопа някоя...Най-богатия ерген е тва.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 533
 smile3507

Той богат, тя манекенка, 20 години по-млада. Подарък яхта. Защо не си напънат малко фантазията тия богаташи, толкова са предсказуеми. Дали ще остареят заедно?

# 22
  • Мнения: 4 916
...Най-богатия ерген е тва.  Rolling Eyes

беше...  Joy game over, а може би не.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нека се обичат хората пожелавам им и да остареят заедно. Може би се жени късно , защото от работа не е намерил време

# 24
  • Мнения: 6 993
Мамка му, аз съм на 22 и съм брюнетка и съм от Пловдив, за малко съм изтървала богатия ерген Shocked Нищо,че е почти на възрастта на баща ми Joy

# 25
  • Мнения: 10 758
Мамка му, аз съм на 22 и съм брюнетка и съм от Пловдив, за малко съм изтървала богатия ерген Shocked Нищо,че е почти на възрастта на баща ми Joy
А манекенка ли си Wink

Туууу да му се не види, как можа да го изпуснеш  ти Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 993
Почти съм манекенка Mr. Green Трябва да ми се извадят 10 килограма и 30-40 точки от КИ и минавам Joy А, да...и да ми се извади един съпруг, само с месец по-голям Joy

# 27
  • Мнения: 1 673
Моля, моля! Следя въпроса с печата на кмета от бая време. Ходили са в Общината да подписват, а после в "Бояна" е било само халки-венчета-шампанско.  Crossing Arms

От "Стандарт":

Кметът Бойко Борисов, на когото се падна честта да венчае младоженците, мина тихомълком през страничния вход на резиденцията. "Най-добрият ми приятел сви ергенските знамена, аз лично го ожених в Общината и му пожелах дълъг и щастлив семеен живот, сподели кметът на София. Много се радвам за него, защото на всеки мъж се полага да има жена, семейство и деца..."

# 28
  • Мнения: 215
момичета , дайте някоя друга снимка , да се вижда по-хубаво в лице мацето . Търся и не мога да намеря значи  Tired

# 29
  • Мнения: 1 992
момичета , дайте някоя друга снимка , да се вижда по-хубаво в лице мацето . Търся и не мога да намеря значи  Tired

На предната страница има снимка, не ти ли стига?

Общи условия

Активация на акаунт