Супер къси поли...лятото ?

  • 13 473
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 473
Не се дразня, но ще излъжа, ако кажа, че не съм се присмивала ехидно на някоя "очарователна" гледка Blush
Лятото нося предимно къси панталонки Sunglasses. Поли и рокли не обичам да нося, не се чувствам удобно в тях и това си е Rolling Eyes.

# 46
  • Мнения: 677
Е пак да питам, защо само лятото?
Аз искам да бъда дразнен катр сезон!

# 47
  • Мнения: 3 405
Аз съм фен на късите поли и роклички, носени от мен. Някога Grinning роклите ми едва ми покриваха дупето.
Сега няма да се намъкна в това чудо докато не сваля зветните 10 кг. И предвид "сериозната" ми възраст смятам да са малко по-дългички.  Sunglasses

# 48
  • Мнения: 2 258
Не се дразня поради простата причина,че в нормално телесно състояние и аз обичам да нося възкъси поли и панталонки.Дразнят се тези,които не могат да носят....Та кой не би искал да изглежда секси и да привлича погледи???

# 49
  • Мнения: 3 674
Е пак да питам, защо само лятото?
Аз искам да бъда дразнен катр сезон!

Е много искаш.. Mr. Green зимата с къси поли...па и да и се вижда бельото. newsm78 Няма как да стане Sunglasses

# 50
  • Мнения: 1 100
Е пак да питам, защо само лятото?
Аз искам да бъда дразнен катр сезон!


Защото зимата ще ти измръзне трътката с възкъса пола.  Whistling

# 51
  • Мнения: 677
То пък една зима имаше тази година..  Whistling

# 52
  • Мнения: 1 092
не,не ме дразнят!аз също нося супер къси поли.
а за тези на който не им отиват,защо им обръщате внимание...

# 53
  • Мнения: 920
Аз вече водих един такъв спор в Нашите деца и умалях. Не ме дразни, просто си правя изводи.

# 54
  • Мнения: 3 674
На мен са ми са  странни тези  мацки с много късите полички които седнали на стола...а  половината  дупе или задник/зависи от размерите/ и е вънка.Чудя се за какво ли е сложила пола..  newsm78 по-добре да беше излязла  без нея,така само се вижда половин дупе...и не е интересно.... Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1 299
Че то и с дънките с много ниска талия става така. като видя нещо такова и аууууууууууууу  Crazy

# 56
  • Мнения: 1 100
То пък една зима имаше тази година..  Whistling

Ами добре, ти що не излезе по шорти тогава, като е топла и мека зимата.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 992
Късите поли не ме дразнят. Обаче ме дразнят девойки, които си мислят, че изглеждат добре в такива. Някой беше казал нещо за коленете и краката. И двете трябва да са красиви.

# 58
  • София
  • Мнения: 900
Розееее,
кат тъ гледкам на фотоууууса - късичко ти ТИЧА напрауууу  Peace
Да има да взема майка ти  Wink
Не зная дали си раждала и на колко си години,
ама бая момета биха ти завидели  Mr. Green

НИКОГА не коментирам злостно жени,
каквато и да е гледката  Hug

А за въз късото,
да си призная, малко се изнервям,
ама не от гледки и т.н.,
а от чисто хигиенична гледна точка  Mr. Green

Пример:
класическо кафененце,
пластмасово столе,
трътка с минижуп,
офкурсе с праЖка,
слънце прежуря,
пот съ лей ....................
и да седна на същия стол  Sick
ЗАБРАВИ  #Crazy

# 59
  • Мнения: 1 424
Не харесвам прекалено къси поли Naughty .Чувствам се като к..ва и ми е некомфортно Peace
И аз  Peace
 Харесвам и нося  умерено къси поли до средата на бедрото   Peace

Общи условия

Активация на акаунт