Нощни Птици

  • 2 470
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Трябва да направим клуб СОВА

# 16
  • Мнения: 6 993
Айде аз пак съм тук, тоя път по мое желание Laughing Не ми се спи и не ми се спи Shocked

# 17
  • Мнения: 2 427
аз мия чинии и се чудя кога по дяволите ще успея да се откъсна от този ПЦ.От два дни съм се залепила като габърка за маGнит Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 790
И аз не спя. Ама дано модераторите спят...  Laughing
Къпах се, сега стоя да ми изсъхне косата. Защото ако пусна сешоар, ще събудя цялата къща. Ще ходя на работа след 3-4 часа и се чудя дали въобще има смисъл да лягам.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Още една сова може ли да се присъедини към отбора Laughing,аз минавам на нощни дежурства,че моя син  се буди по 20пъти нощем........ Whistling
Алекс1 кво бачкаш?

# 20
  • Мнения: 677
О, сови, халоу!

# 21
  • Мнения: 5 790
Оооо, Тони... Айде и един мъж в темичката, че да стане по-интересно.
Карчева, ако искаш на лични...  Hug

# 22
  • Мнения: 2 792
 Аз се занимавам с разни работи и минавам от време на време тук, след малко ще лягам, вече не съм чак такава нощна птица.

# 23
  • Мнения: 577
здравеите мами.и аз се присьединявам кьм клуба на совите Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 567
Ей ма и мене пак тука  bye Явно и клуб вече се заформя..... Ще видим обаче при преброяването в 4 часа, колко сови са останали  Wink
Алекс, и аз щях да питам, какво бачкаш по нощите, ама  Карчева ме е изпреварила, а и ми се струва, че така зададен въпросът ми малко недвусмислено звучи  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 241
Ей ме де и мен....

Чакам бебката да се събуди, за да я накърмя, че като си легна, след това ме мързи да стана... ама че логика Joy Joy Но така или иначе не ми се спи... още.

Междувременно си уплътнявам времето като превеждам от френски на испански и току надничам тук из форума да видя какво става, ама нещо взех да се обърквам къде какво правя, та по едно време гледам, че съм писала в превода си, който е чисто технически, за едни кремчета за лице...  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 138
мерхаба. и аз не спя. нищо че ситната ме буди всяка сутрин в 6. навик ми е от нощните смени едно време, поспивам обаче следобед. ние тепърва ще ядем. и мъж ми е нощна птица.

# 27
  • Мнения: 5 468
Нали има тема за чат, бе бейбета? Направо ме сразявате с тези сладки приказки newsm78. Нали уж не е разрешено?

# 28
  • Мнения: 5 790
Да се местим в другата тема, преди да са ни хванали?  newsm78
Че като дойде кака ви Бу ....

# 29
  • Мнения: 2 567
мерхаба. и аз не спя. нищо че ситната ме буди всяка сутрин в 6. навик ми е от нощните смени едно време, поспивам обаче следобед. ние тепърва ще ядем. и мъж ми е нощна птица.


Оооооо, не споменавай за ядене, че само това чакам. Ама ще чакам до 3 часа все пак, когато ми е нощното хранене  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт