Нощни Птици

  • 2 489
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 567
Ок. Взимам си бележка  Peace

# 31
  • Мнения: 4 138
ами аз гледам че темата е от 30 април, не са я закатанчили........

# 32
  • Мнения: 7 008
Миналия път в 4 бях тука, ама днес максимум в 3 се катурвам у леглото Crazy

# 33
  • Мнения: 287
и аз съм в клуба на совите
 трети ден сме със запушени носове и кашлица...само не мога да разбера обикновена хрема ли е или някаква пролетна алергия...

# 34
  • Мнения: 1 930
Ето я и кака ви Гея Shocked с ей такива очи. Пих кафе в 6 и сега се мотам по пижама и не ми се спи нещо, а моите двама мъже доволно хъркат  вече.

# 35
  • Мнения: 2 241
Ох, за ядене като заговорихте, тези дни съм като прахосмукачка, току-що вкарах в употреба едно корни Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 790
Аз кафе пих в 8, но пък спахме с Виктория от 3 до 7.30. Сигурно затова не ми се спи. И аз похапнах Merci, да не заслабна случайно  Mr. Green
Нещо ми се ходи на форумска среща  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 241
аз не съм ходила на форумска среща, ти с яденето ли я свърза  Simple Smile  Какво правите там?

# 38
  • Мнения: 467
Добра нощ:-)
Аз съм си баш совичка лягам къмту 3 обикновено. Ама спинкам следобедно с детето.
Зарибих се по Прайзито и чакам да стане 1 да ми пусне кредитите. Сега се мотам и по форумчето и Продавалника.

# 39
  • Мнения: 393
Здравейте сови  bouquet
При нас от другата страна на океана, та и по-далече е ранен след обед

# 40
  • Мнения: 5 790
аз не съм ходила на форумска среща, ти с яденето ли я свърза  Simple Smile  Какво правите там?

Не бе, не с яденето.  Laughing Със стоенето до късно.
Форумските срещи преминават в ядене, пиене, среща с разни форумски дружки, които няма как другаде да видиш. А после ходене на караоки в Библиотека. Което ми напомня, че не съм ходила от миналата година.  Blush

# 41
  • Мнения: 2 567
аз не съм ходила на форумска среща, ти с яденето ли я свърза  Simple Smile  Какво правите там?

Сори, ама не мога да се въздържа и да не осведомя драгата съфорумка  Sunglasses

Пият и пеят, ей това правят по срещите  Wink

# 42
  • Мнения: 2 567
Аааа, Алекс ме е изпреварила. Разяснила ти го е с повече думи  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 790
аз не съм ходила на форумска среща, ти с яденето ли я свърза  Simple Smile  Какво правите там?

Сори, ама не мога да се въздържа и да не осведомя драгата съфорумка  Sunglasses

Пият и пеят, ей това правят по срещите  Wink

И мърсуваме. Моля да се отбележи!  Wink
Ама не с форумските татковци, а с разни прелетни птици. Щото форумските татковци са почтени и благочестиви.

# 44
  • Мнения: 2 241
Хо-хо, ще ми допаднат значи форумските срещи, как така съм ги изпуснала досега newsm78

Общи условия

Активация на акаунт