Една бг действителност ......

  • 3 582
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
е-и Thinking
да кажа че е много кадърно направено, ще излъжа.
да кажа че много ме е натъжило, пак ще излъжа.
нищо съществено, нищо кой знае колко идейно.

# 16
  • Мнения: 1 299
Аз лично с някой неща от филмчето не съм съгласна, с други съм. Това с клатенето на главата не го приемам за лошо. Колко пъти в Гърция са ми викали "НЕ", което при тях е да. Ама човек като е в друга държава трябва да има предвид, че хората са различни, За пресичането - ами в Солун никой не ти спира на пешеходна пътека. Локви съм виждала и в други държави и т.н. А и филмчето е правено от арт хора в София. Що не го направят в друг град - ми щото най-голямата лудница е в София.
Иначе съм съгласна с доста от нещата - колите по тротоарите  #Cussing out и с тъпите каруци  #2gunfire тъпата чалга  #Cussing out(но има си начини и от нея да се спасиш), но сега да сядам да рева -  Naughty
А какво и е лошото на домашната ракия ?!?!?  И момента с тоалетните - влизаш в едно заведение и си ползваш там - аз и не в Бг това правя. А съм била и в доста читави обществени тоалетни... Шопинг - ами снимали са Женския пазар...а не по улиците на София, а по въпроса с дрехите втора употреба - не само при нас ги има. И за нощния живот не съм съгласна - що решиха че само тук е така?!?!?!
Едно обаче много ме натъжава - демографския проблем, който е не само тук. Вярно, че в БГ е най-силен, но пък аз съм оптимист човек  Peace

# 17
  • Мнения: 1 924
Аман , бе !  ooooh!
Най - вероятно не сме единствената държава с многобройни недостатъци , но със сигурност  сме  единствените, които непрестанно се оплакват и си плюят родината .
Аман, наистина.  #2gunfire
Клипът е тъп и непрофесионално направен. Някои неща са преувеличени , а други ,да -са факт.
Но защо никой никога не направи един такъв клип за добрите ни страни ?
Що в тая държава все се търси лошото ?
Че и на английски го превели даже! Умници.

# 18
  • Мнения: 1 299
Аман , бе !  ooooh!
Най - вероятно не сме единствената държава с многобройни недостатъци , но със сигурност  сме  единствените, които непрестанно се оплакват и си плюят родината .
Аман, наистина.  #2gunfire
Клипът е тъп и непрофесионално направен. Някои неща са преувеличени , а други ,да -са факт.
Но защо никой никога не направи един такъв клип за добрите ни страни ?
Що в тая държава все се търси лошото ?
Че и на английски го превели даже! Умници.
Peace  Съгласна

# 19
  • Мнения: 4 138
хайде де, стига с тези лозунги. навсякъде правят подобни клипове, навсякъде иронизират държавата си. и не бъркайте с родина. тази дума нещо много често почна да се използва. който критикува - не е родолюбец. и това е крайно и глупаво.
клипове за достойнствата и красотите на българия също се правят.
че не е много кадърно направено, не е. но и това е въпрос на виждане все пак.

# 20
  • Мнения: 1 924
(Ами , не твърдя, че който критикува , не е родолюбец Laughing
А думата " родина" я употребих , за да не се повтарям , не че влагам някакъв по-специален смисъл Wink)
Това беше само за уточнение

# 21
  • Мнения: 1 299
Има един лаф - мразя държавата, обичам родината

# 22
  • Мнения: 431
Посмях се, забавно клипче. Благодаря. Grinning

# 23
  • Мнения: X
На мен пък ми беше супер смешно Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 1 299
http://photo-forum.net/joro/index.htm
http://senseof.rallybulgaria.com/index_real.php
Бг реалност

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 14:28 от Ланфеар

# 25
  • Мнения: 367
Много тъжно!!!Всички са възмутени,но не е ли наша вината? newsm78

# 26
  • Мнения: 4 138
мдаммммммм. това е РОДИНАТА. клипчето е държавата.
благодаря  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 138
Много тъжно!!!Всички са възмутени,но не е ли наша вината? newsm78
оплаааааааааа, темата се отклонява.
който се чувства виновен, да си каже.

# 28
  • Мнения: 2 258
Ежедневните случки,събрани в едно филмче-нормално е да ни се стори прекалено и жалко....Но не сме толкова жалки в действителност де.... Thinking

# 29
  • Мнения: 367
Ооо не вина няма.Исках да кажа.че всичко видяно е "посигнато" от нас!

Общи условия

Активация на акаунт