НЯКОЙ ВИЖДАЛ ЛИ Е ТАЗИ ГОДИНА.............щъркели

  • 1 781
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
Да, миналата неделя, на едно дърво край магистралата близо до Ихтиман. Не се притеснявай!

# 16
  • Мнения: 419
На 14 март видях  Peace

# 17
  • по света
  • Мнения: 1 587
Видях и то доста.

# 18
  • Мнения: 4 916
 Whistling Колкото пъти погледна заглавието и все ми се струва, че пише "щръкнали" , а не "щъркели".

# 19
  • Мнения: 1 064
И щъркели, и лястовички има Grinning

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 926
Още с настъпването на Първа пролет видях щъркели и сега си ги има - гнездят си по местата.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Изобщо не съм видяла щъркел още и даже мартеничката,която носех на ръката си в очакване да видя щъркел и да я закача на плодно дръвче,преди малко се скъса в банята и мънистата се разпиляха.Умрях от яд. Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 648
 Преди 2 седмици, близо до Петолъчката,видях цяло ято щъркели, които се разхождаха в полето Crazy Никога до сега не бях виждала толкова много на куп Peace

# 23
  • Мнения: 6 461
Да видях. Wink

# 24
  • Мнения: 698
На 18 март видях цяло ято в Бургас...  Heart Eyes
На 19 април видях няколко единични екземпляра, пръснати по маршрута Велико Търново - София, включително черен.  Peace
А днес сутринта синът ми специално ме заведе при щъркела в софийския зоопарк, за да му рецитира "щъркел шарен, я кажи, цяла зима, де бе ти"  Grinning - явно и него го мъчат твоите мисли. И му лиспват щъркелите.  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 56
И аз видях  Grinning Grinning Беше през март, когато отивах до Пловдив за изпит. Бяха 2- единият прелетя над колата ни и отиде при другия в гнездото им  Heart Eyes Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 2 132
Дааа, има щъркели, аз на Великден видях и снимах  Peace http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128057

# 27
  • Мнения: 79
Щъркел все още не съм видяла тази година и продължавам упорито да  си нося мартеницата на ръката.Мъжът ми ме будалка,че като тръгнем към морето през юли,ако видя чайка,пак става... smile3532Както е тръгнало май натам отиват нещата...Че и дръвчетата прецъфтяха и вече плод взеха да връзват.Абе,къде са щъркелите,бре?! smile3506

# 28
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
А пък аз видях още на 8ми март  ooooh! неможах да се нарадвам на мартеничката

# 29
  • Мнения: 3 537
Тази година щъркел видях само в зоологическата градина Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт