Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Заглавието подвежда, това момиченце го има във всевъзможни теми. Защо не сложиш заглавие, което да показва какво чувстваш?  Peace

# 16
  • Мнения: 804
Лиске,това,че Хитлер не е българин ми действа успокояващо, но да не забравяме,че ние сме му били партньори за известен период от време. И нищо хубаво не се е получило от тези взаимоотношения.
Взаимоотношенията след него
болят като че ли повече...

smile3518 newsm10

Заглавието подвежда, това момиченце го има във всевъзможни теми. Защо не сложиш заглавие, което да показва какво чувстваш?  Peace
Добра идея.Сега ще пробвам да преименувам темата,че нещо не съм много наясно как ще стане това.

# 17
  • Мнения: 25 618
Понеже с новото заглавие искаш да ти се покаже талантливо българско дете, сещам се за едно, но не знам дали може да се намери на клип в нета.
Ако си спомняте едно малко момиченце, което пееше с Валя Балканска по разни митинги и концерти? Мисля, че Таня се казваше?  newsm78
Е, това дете ще накара прословутата ти американка да се откаже от пеенето завинаги!  Laughing

# 18
  • Мнения: 668
таз американска девойка е пускана 26 пъти във форумите и вече нагарча. Не може ли да й се радваме, без да я сравняваме с българите, понеже една форумка се изказа, че никоя българка никога няма да пее така... та комплексите сами си ги правим.

ако постоянно ви трябват поводи да се гордеете, че сте българи, явно имате някакъв вътрешен проблем. Можете просто да сте българи, каквито сте родени, понеже не можете да го промените никога. И това да не е повод за гордост или срам.
                                        абсолютно

ето ти нещо, с което да се гордееш:

http://www.vbox7.com/play:ae1a736e?Gaddafi=FREEDOM_FOR_BULGARIAN_MEDICS

http://www.vbox7.com/play:ae1a736e?Gaddafi=FREEDOM_FOR_BULGARIAN_MEDICS

за съжаление качеството не е много добро, на живо наистина е много вълнуващо!

# 19
  • Мнения: 6 167
Много ви моля,покажете ми го,защото бавно и сигурно изпадам в депресия. За нищо хубаво не се сещам в момента.

1/ жалко за теб, че не се сещаш за нищо хубаво  Shocked

2/ да, аз съм виждала.  Stop не само, ами съм била част от нещо, хиляда пъти по-велико от талантливото дете бианка, която няма да се чуе повече по всяка вероятност.
ето ти няколко десетки бианки накуп, български деца :



а ето ти една мостричка от същите ( дано се отваря да чуеш)

http://bg1.msrv.store.bg/psmpl/id-1442/type-mp3/music.store.bg%20[sample]%20-%20Detski%20hor%20pri%20Bylgarskoto%20nacionalno%20radio%20-%20Iskam%20da%20otida%20v%20raia.mp3

3/ темата на анджия  е супер тенденциозна, не знам как може хора, които живеят в българия да
мислят за видяното, като за вярно. извадени от контекста глупости.
и ако знаехте защо кимаме наобратно ( всъщност, не познавам хора, които да кимат така), щяхте да намерите повод за гордост в това, а не повод за срам




Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 10:21 от Lennie

# 20
  • Мнения: 332
Ако всеки се горде с нещо у себе си и ситуацията около нас ще бъде достойна за гордост.  newsm78 (май не изразих много добре мисълта си  Blush)
Прави ми впечатление, че по новините винаги започват с лошите вести: кой убили или взривили, кой от какво се жалва и т.н. Този песимизиъм, който ни се натрапва няма как да не ни се отрази  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 100
Не се коси за фонтаните, един ден ще ги построя.  Wink

# 22
  • Мнения: 1 533
Разчувствах се от "Звук и светлина" Преди стотина години студентската ми квартира гледаше точно срещу хълма. Разкошно беше вечер като засветеше.

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз не знам за българче, което да пее така, но това не ме депресира особено. малката е невероятна, опеделено. не я бях чувала до сега. това ще е следващата Кристина Агилера навярно. нищо депресиращо не виждам.

# 24
  • Мнения: 3 405
Това, че няма клип на невероятно пеещо българско дете, качен в нета, не значи, че не съществува такова.

# 25
  • Мнения: 677
Бахти комплексарското заглавие..
Българският Шакил О Нийл, не щеш ли?

# 26
  • Мнения: 804
Българският Шакил О Нийл, не щеш ли?

Може,може...  smile3521

# 27
  • Мнения: 677
Аре и тая тема стана петъчна.. Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 105
Бахти комплексарското заглавие..
Българският Шакил О Нийл, не щеш ли?


Тя самата тема е такава. Мене щеше да ме е срам да пусна подобно нещо.
Към авторката: Не те ли кефи факта, че има българска песен в космоса и слушала ли си я? Щото аз настръхвам всеки път като я слушам и чак ми се доплаква от гордост. Биянка дали ще звучи во веки в космоса?

Излел е Делю Хайдутин

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Оххх  ooooh!
Стига с тая Бианка бе  Sick Sick
Вече ми се повръща от нея ....

Общи условия

Активация на акаунт