Априлско-майска седмична тема 30.04- 06.05. 2007

  • 4 000
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Привет Хубавици! Аз се пазягубих малко,защота си боледувам и нямам хъс за писане,но ви чета редовно.
Звездичке,нали си знаеш от мен е  7 май  Hug
драва седмица желая на всички  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 475
Честит празник на труда на всички!  Hug  bouquet



Звезди,хайде чакаме ги тези майски юнаци ,твоя и на Пиколинка.  Heart Eyes  bouquet

# 17
  • Мнения: 952
Честит празник, момичета!

В съседна темичка прочетох, че в някои страни на днешния ден се подаряват момини сълзи. Понеже аз ги харесвам много реших да ви подаря виртуално букетче от тази нежна красота.



Звезди  Hug, дано тази тежка нощ не се повтаря до края на бременността. На малкия футболист явно му става все по-тесничко и притеснява мама с киселини.
pepelyashka и Mama Strumpf  споменават нещо за зависимостта между пълнолунието и бебераждането, ако наистина на 2 май е пълнолуние, дали няма бебчо да хареса датата на мама 2-ри newsm78
Morki честита ви месечинка! Да папка, слушка и голяма да порасне малката принцеса. Да дарява мама със сладки усмивки и по-радко да плачка.
mama B ваканцията ви е била страхотна, благодаря за снимките и споделената красота - направо останах без дъх от толкова прелест.
Гого явно е бил много послушен мъж след като сте ставали раничко за да посрещнете слънцето, а и сте се катерили в планината с него.
И двамата изглеждате много добре - освежени и щастливи.
PetyaL и ти ако кажеш, че мързелуваш като знам с колко неща си се захванала  Rolling Eyes. Не тормози толкова синчето с тази математика, дай му и на него почивка. Нали и без това е напреднал достатъчно спрямо връстниците си.  Wink
Tali Dan а вие как сте, как се чувства семейството в новото жилище?
Бебинщайн да се оправяш бързичко от боледуването.

На всички успешна седмичка и дано отново си имам бебче до края на седмицата.  Като гледам май всички дружно със Звезди тръпнем в очакване Laughing
 Heart Eyes Hug







# 18
  • Мнения: 354
Привет момичета Hug Hug Hug ето ме и мен най накрая.Бяхме без монитор един месец, че нещо се скапа  и докат ни доставят новия направо откачих без компа  Tiredно ето ме на линия вече.Едва ли ще имам време да ви изчета така че се записвам днес и ще съм редовна.
Хайде чести 1ви май

Мorki честита ти месечинка да е жива и здрава.

звезди за кога си определена по принцип че ми се губи нещо newsm78 и после ще кажа на коя дата залагам.

Бебинщайн   bouquet оздравявай бързо.

На всички лека и усмихната седмичка пожелавам Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 195
Добър ден ...  Какъв ден само и то на труда , а за мен на мързела май  ooooh!  Не мога да се организирам от сутринта  Rolling Eyes

Мамо Б , с какво пътувахте до там ? Много красиво  Flutter  и Гого отявлен алпинист  Hug
На мен ми стана лошо като гледах снимките , които са правени от високо  Sick А ти на колко си години ? Давам 17  bowuu

# 20
  • Мнения: 7 914
Бебинщайн
 Heart Eyes
и да оздравяваш ей  Hug


Giorgia
няма ли да се включиш в залаганията? Crazy

Ralfieta
 ха ами ще видим....дано само пълнолунието да не ми се отрази само в неспане и сънища  ooooh! Mr. Green

dunda
6-ти май...ми е датата , ама казването на датата се брои само преди раждането Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

mimkata
хаха ако вчера сте празнували деня на кралицата е нормално днес да ти е деня на мързела...като си спомням миналата година каква обиколка направихме  ooooh! ooooh! Tired Tired

# 21
  • Мнения: 354
звезди пу за 9май залагам Party

# 22
  • Мнения: 5 475
Мorki честита ти месечинка да е жива и здрава и мноого послушна.  bouquet
 
 Звездичка,залагам веднага на 6 май,че съм пристрастна. Heart Eyes Hug

# 23
  • Мнения: 1 526
Привет- мривет!
Ралфиета, какви хубави момини сълзи! Много ги харесвам тези цветя- толкова са нежни. Любими са ми наред с люляците, които пък ухаят божествено поне за мен. Но за мое съжаление нито едните, нито другите виреят тук. нЕ СЪМ ГИ ВИЖДАЛА НА ЖИВО ОТ ГОДИНИ, КОЕТО ПЪК МЕ НАВЕЖДА На мисълта, че днес е 1.05 т.е днес са точно 10 год. от както кацнах на летище `Бен Гурион` и видях за първи път хилядите светлини на нощен Тел Авив. !10 години живот извън Родината. Нито риба нито рак, но все повече Рак...
Звезде, аз залагам за 5 май и ако позная искам първа да получа снимка на малчо  Hug! С нетърпение чакам да разбера какво име сте му избрали. И всеки ден ти стискам палци за леко и безпроблемно раждане!!!

# 24
  • Мнения: 250
Честит празник,момичета!Бебинщайн,оздравявай бързо...иначе...

# 25
  • Мнения: 2 427
И аз се прибавям към пожеланията за успешно раждане на звездното дребосъче,дано всичко мине по вода.Нямам търпение да отворя форума и да видя нова тема посветена на бебето,уффф значи Деси ,кажи му вече да излиза!
Тали,дано не бъда прекалено недискратна с въпроса си,ако да,цапни ме през ръцете,но ти само българка живэща в Израел ли си или израелка родена в БГ,че аз нали съм все недоразбралата Embarassed...
Ралфиета,моите подвизи нямат край #Crazy...
Някой да знае нещо за Пиколина?
Тези дни се роди бебето на една моя приятелка,ходихме да го видим за няколко минути в тях,прекрасно е!Много красиво човече с много руса права коса разхвърчана във всички посоки.Голям сладур!Теди си има още един приятел!До новороденото бебе съвсем изглежда като гигант. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 959
Честит Имен Ден на Мама Б, и Борянка на Джорджа както и на всички празнуващи в новият ден!

Бъдете здрави и късметливи!

Звездичка, желая Ти леко и безпроблемно раждане, когато Футболистчето си избере да излиза. А кой ще ни информира, нали си помислила и за това?!
Тали Дан, честита Ти 10 год, Вие с 1/2 и подарък сте си направили- нов собствен дом!
Ралфиетка, намираш ли време за гоблена? Честит Ти нов аватар, доста загадъчен и красив е!
Джорджа, честит ИД на красивата Ти дъщеря! Много здраве и късмет в реализацията на поставените цели й желая!
Мамче Б, страхотни снимки- красота, природа, красиви хора, щастливи лица. Тез снимки променят спомена ми за Теб/ където беше седнала на скалата- замислено и малко тъжно Момиче/ с нов- красива и млада Жена, която е намерила пътя към щастието и може би човека с който да го сподели?! Честит Ти ИД!
Ките, как изкарахте в Панама?
Морки, честито Ти 1-мес. Момиченце. Да Ти е жива и здрава АнМари!
...Бяхме без монитор един месец, че нещо се скапа  и докат ни доставят новия направо откачих без компа...
Дунде, знаех си аз че някаква обективна причина Те отделя от нас. Стягате ли се за пътуването вече?
Тролска Принцеске, пак ли мигрената? Каквото и да е, дано скоро го пребориш!
Мамо Щтрумпф, няма ли пак да отскочите с Тони до БГ, планираш ли ходене до морето като миналата година?
Пепеляшко, как е баткото, приемали вече бебето или все още вижда в него конкуренция за гърдата?
Мимката, Вие вчера сте празвали деня на Кралицата ли, разходихте ли се? Още ли си имаш гости?
Петя Л, за какви клади говориш?
Мери, организирали вече партито за красивата Елена? Как изкара в Америка?
Меган79, Ти рядко се решаваш да пишеш при нас, дано вече е по начесто, Криси е много пораснала, вече е една красива девойка, особено с таз червена кърпа.
Сърфлайн, голяма сладурана е Минито в подписа Ти, явно 1/2 има наклонност към стилистиката!
Вес, няма ли скоро да се прибирате към Испания с 1/2, нали бяхте временно в Щвейцария?
Бебчо, добре дошла сред нас.
Сонитка, как си Бременелке?
Ивалекс, как е Вяра, привикваш ли към ролята на Мама?
Румянка, благодаря за хубавият линк за желанието на Шейн. Какво по- хубаво от възможността да доставиш радост на едно обречено детенце?!
Майка, как сте с Томи?
Амимамми, как върви възпитанието на малкият Теди?
Лельо Умославке, къде се изгуби? Липсваш ни със свойте красиви маргарити, успех с младежите и да не ни забравяш, моля1
Мистик, честит Ти нов аватар!

Хубава нова седмичка, слънчев и приятен нов ден Ви желая!


# 27
  • Мнения: 2 907
Брей, Калидке, аз съм учила театър, тренирила съм паметта ми, но твоите списъци са уникални! Как ги помниш помиите ( опс, радостите ) на всеки бе мила? Не е заяждане, най-сериозно питане е  Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 2 959
Мистична, на Теб може ли да се разсърди човек?! Знам че не се заяждаш, просто така изразяваш чуствата си. А колкото до въпроса Ти, няма еднозначен отговор, преди и МегиХ ми го задаваше, но това е! Не само театралното изкуство тренира паметта, знаеш го нали?! Успех Ти желая в постигането на мечтаното тяло!

# 29
  • Мнения: 1 559
Звездолинке мила Hug,залагам за днес аз Laughing...а дано позная,че туй чакане е ужасно изнервящо #2gunfire.
Калидке ,и аз ти се чудя как помниш списака наистина Thinking.Малката вече ходи,бръщолеви си....абе вече не е бебе ,а една госпожица(с изявен характер Whistling).
Лек и слънчев ден момичета.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт