Спамо - чат темичка (30.04 - 06.05)

  • 29 506
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 2 460
  • Мнения: 3 835

Мен си ме обичат Flutter. И как не- такова убаво котенце съм си  Flutter
Нъл?
Нъл?
Нъл? Flutter Flutter

Ох, на кака, сладката маца......ммммммм,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За теб......!!!!! Whistling

# 2 461
  • Мнения: 10 758
Такаааа....и понеже аз дойдох, че плачехте за мен....и прочетох милионите страници дето бехте написали.....и на никой не му направи впечатление.....та за тва си глейте работата Crossing Arms
ареееееее, у левооооооооооо Crossing Arms

# 2 462
  • Мнения: 750
Коте, ма аз нъл се хиля. Дай още са похиля, кой, как, кога, мене ли ша изгони, тебе ли? Как ша стане тая работа?   smile3533

# 2 463
  • Мнения: 3 835
Такаааа....и понеже аз дойдох, че плачехте за мен....и прочетох милионите страници дето бехте написали.....и на никой не му направи впечатление.....та за тва си глейте работата Crossing Arms
ареееееее, у левооооооооооо Crossing Arms

И за теб слънце ненагледно, златна си ми ти!!!!!! Обичам те!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 2 464
  • Мнения: 1 400
Такаааа....и понеже аз дойдох, че плачехте за мен....и прочетох милионите страници дето бехте написали.....и на никой не му направи впечатление.....та за тва си глейте работата Crossing Arms
ареееееее, у левооооооооооо Crossing Arms
Аз веднага та видях ма, ооооуууу!!!
И ти са зарадвах даже!
Па ти- у лево Confused
 Mr. Green

# 2 465
  • Мнения: 1 400
Ох, на кака, сладката маца......ммммммм, 
Споделено е - тъй да  знайш   bouquet Heart Eyes

# 2 466
  • Мнения: 75
Мило Heart Eyes
 bouquet  bouquet  bouquet



Не,не се обръщам!Напротив,гледам го винаги когато мога.Но наистина е тъжно.

Не пропускам нищо   bouquet


Сторми, тъжно е, няма по-тъжно от това. Моля те, хайде да си говорим за друго. Praynig

http://www.vbox7.com/play:6d8385d2

Добре Hug
Я да те загрея малко http://www.vbox7.com/play:aef339d3

ДИВнА мАчкооо,що са ти таквиз кръгли зениците?
Да не си напушена,А newsm78 Mr. Green

# 2 467
  • Мнения: 4 799
Хора, много ми е самотно тия дни. Ще се пукна, едно такова ми е стегнато...Баси,кога ще пекне слънци и на моята улица #Cussing out

# 2 468
  • Мнения: 750
Кас, дай прегръдка тука Hug Ей ме, и аз тъй любимия чакам да се весне, ма е иде...

# 2 469
  • Мнения: 1 400
ДИВнА мАчкооо,що са ти таквиз кръгли зениците?
Да не си напушена,А newsm78 Mr. Green
Кое, какво, кога, как?? #Crazy

# 2 470
# 2 471
  • Мнения: 750
Коте, в оная тема за магнитчетата се изказа, че привличаш Раци. Ей ме, цял Рак. Явно и мене си привлякла Mr. Green

# 2 472
  • Мнения: 1 400
Коте, в оная тема за магнитчетата се изказа, че привличаш Раци. Ей ме, цял Рак. Явно и мене си привлякла Mr. Green
Ама къв рак си? Осмокрак? Mr. Green
Омарче ли си какво си че съм малко недоскив...

# 2 473
  • Мнения: 7 723
Такаааа....и понеже аз дойдох, че плачехте за мен....и прочетох милионите страници дето бехте написали.....и на никой не му направи впечатление.....та за тва си глейте работата Crossing Arms
ареееееее, у левооооооооооо Crossing Arms

На мен ми направи, ма... Whistling



Аз да се оплача-
изпях около 200 пъти "Седнало е Джоре...." Crossing Arms

# 2 474
  • Мнения: 750
Рак- осмокрак. Овца тоже. На 20.07. съм родена.

Общи условия

Активация на акаунт