Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 95

  • 9 410
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 346
Аз съм писала преди, че ми излезе в е-здраве. Защото реално бяха пуснали грешното нещо (само хистология, а не имунохистология за ендометрит) имах 2 резултата. Излязоха при изследвания така:
Скрит текст:



# 241
  • Sofia
  • Мнения: 1 566
Не, аз по онова време звънях на информация 2 седмици след това да питам има ли резултат. Като ми казаха, че има запазих час за коментар и си взех резултатите на хартиен носител от информация. Попринцип ползвам е-здраве за да си следя други неща рецепти и протоколи (тогава го нямах) но от както го ползвам видях, че там са ми излезнали резултати от хистероскопията (хистологията след нея).
Във вторник не знаех че са излезли. Чапанова ме изненада като каза, че са излезли и всичко е наред.

Общо взето звъни да питаш на информация. Аз очаквах в е-здравето да излезезнат ама ги няма още.

# 242
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
Този месец ще правим импо + и се чудя дали са позволени естествените опити в месеца на биопсията. Знам, че имам 2 фоликула, лигавицата е супер, имам поставена инжекция Хориомон, демек знам, че ще имам овулация и при така наредени неща ще ме е яд да пропуснем.
П.с. Имам естествена бременност преди години и знам, че имам шанс за естествено зачеване.

# 243
  • Мнения: 2 192
Да, на мен ми бяха позволени Simple Smile

# 244
  • Мнения: 119
Здравейте, някой да е имал мисед в 10 г.с, след успешен трансфер на PGT тестиран ембрион? Бях сигурна че ще успеем сега понеже е здрав ебриона но не се оказа така... Confused

# 245
  • Мнения: 2 192
Марина, много съжалявам за загубата! Знам, че се случва за съжаление и така. Макар да е по-нисък рискът от при нетестван, такъв има. Каква причина се предполага и имаше ли някакви индикации като ниска бета, по-бавно удвояване, по-бавен пулс от очакваното, хематоми, кървене?

# 246
  • Мнения: 119
В началото всичко изглеждаше добре, имаше добър пулс, отговаряше на размерите на седмицата итн. Освен зацапване в 6. и 8. седмица нищо друго нямаше.

Марина, много съжалявам за загубата! Знам, че се случва за съжаление и така. Макар да е по-нисък рискът от при нетестван, такъв има. Каква причина се предполага и имаше ли някакви индикации като ниска бета, по-бавно удвояване, по-бавен пулс от очакваното, хематоми, кървене?

# 247
  • Мнения: 42
Marina 996 съжалявам за случилото се ,като жена с 3 загуби ,2 те в 5 и 6  месец ,те разбирам много добре как се чувстваш ,сили мило момиче ,не се предавай ,само напред ,гушкам те 💗

# 248
  • Мнения: 46
Момичета има дати за юли,за имунолог проф. Михайлова, но мн бързо свършват!

# 249
  • Мнения: 16
Здравейте.  Искам да попитам дали знаете ,как се случва записването на час при Д-р Георги Стаменов ? 😊

# 250
  • Мнения: 225
Здравейте.  Искам да попитам дали знаете ,как се случва записването на час при Д-р Георги Стаменов ? 😊
След година чакане имаге шанс

# 251
  • Мнения: 607
Ако не сте била пациент на инвитро клиниката, попълвате онлайн формуляра през сайта им за първичен преглед. После ви се обаждат и казвате, че искате да сте при него. Май доста се чака обаче.

Здравейте.  Искам да попитам дали знаете ,как се случва записването на час при Д-р Георги Стаменов ? 😊

# 252
  • Мнения: 62
Година чакане но си заслужава!!!
При доктор Стаменов си заслужава и 2 години чакане!
Запишете се в сайта и когато ви звъннат за свободен час кажете,че искате за доктор Стаменов.
Здравейте.  Искам да попитам дали знаете ,как се случва записването на час при Д-р Георги Стаменов ? 😊
След година чакане имаге шанс

# 253
  • Мнения: 2 192
Колко си заслужава зависи много от възрастта. Освен ако не прави човек опити другаде, докато чака.

# 254
  • Мнения: 16
Колко си заслужава зависи много от възрастта. Освен ако не прави човек опити другаде, докато чака.
На 31 години съм ,но с намален ЯР и неуспешни бременности. За сега си търся нов репродуктивен специалист,защото в моя град се оказа ,че няма такъв ,който да подхожда индивидуално към всеки случай .

Общи условия

Активация на акаунт