Стойката на новородено в кошница

  • 1 420
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
ами той коша може да  семонтира на количката, т.е. е за разходки. Не знам и аз...

# 16
  • Мнения: 2 952
  Кошниците са направени така , че да прилягат на гръбчето на детето и да е в удобна и здравословна поза.Н тях си пише , че са за кратко време за използване.На нашия пише  няколко часа максимум при пътуване на дълги разстояния.Все пак - налага се ,избягваме при новородени.Не се подлага нищо , формата му е съобразена за позата на бебето.

  Коша се монтира на количките , да.Но ако не спи бебето изкарай го от коша и си го сложи в количката за по-дълга разходка ако не искаш да го будиш.Това монтирване е за удобство ако се НАЛАГА да си с кош и с количка.Например викаш такси , взимаш си коша ,защото в таксито няма и после  си го слагаш в количката...

# 17
  • Мнения: 173
Ами тук гледам на куини количката е само с такъв кош. Вчера видях една майка си разхождаше бебока точно стоя кош. Предполагам, че като поразне бебока го мести в летния вариант на количката
http://www.quinny.nn-bg.com/zapp/zapp.html

# 18
  • Мнения: 8 505
Офф и мен много ме притеснявате тези кошове. Количката, която имаме е с такъв кош, т.е бебето може да се разхожда в този кош, а вие казвате, че тези кошове били само за пътуване.

И количката на дъщеря ми беше с кошница за кола.Никога обаче не съм я возила така.Ползвах кошницата за пътуване в кола и за хранене (преди да и купим стол).Виждала съм обаче да разхождат деца в такива колички,в кошницата.На мен ми се ствуваше непрактично-количката става по-тежка.Не ми е пречило,че дъщеря ми не е с лице към мен (кошницата беше вариант да гледа към мен),защото почти през цялото време спеше.А когато поотрасна и спеше по-малко време,беше и интересно да разглежда наоколо,мен и без това ме гледа по цял ден.

Общи условия

Активация на акаунт