Слънце душата ни сгрява, ЮЛИ бързо наближава!

  • 12 021
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • sf
  • Мнения: 10 156
здрастииииииииииииииииии!   ей ме и мен!
ама много скапано времето днес, бе, пфууу, как ще ходим сега на манифестацията?  Joy


аз бях при баба тия дни, та освен ядене и лежане, нищо друго не правих, та чак ми писна.
днес пък пратих каката на Сандански, та сега ми е едно такова тегаво, място не мога да си намеря  Sad

Рени , видях в миналата тема, че търсиш Пинокио на Дондуков и макар и след дъжд качулка, Crazy да кажа, че вече не съществува , закрили са го

айде до-после, ако въобще се появи някой в тоя празничен ден  Joy

# 16
  • Мнения: 640
Здравейте и от мен,

Донси, мерси Simple Smile И аз така предположих, че е станало, но до последно упорствах да го намеря.
Аз да се оплача - от снощи ръцете така започнаха да ми се поддуват, че приличат на мечешки лапи. На консултации съм чак в четвъртък, та ще ходя да ги тормозя да ми пуснат кръв и урина да видят от какво е. Дано ми мине скоро, че направо ще откача от сърбежа от поддуването Sad
Хубав ден и весел празник на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
И аз само наминавам да ви видя как сте Simple Smile и кой е тук Hug Ноо..... нали е празник,повече почивни дни и няма никой Simple Smile Аз след малко отивам до пазара да си купя малко плодове и все ми дояждат такива дето ги няма все още на пазара или такива които все още нямат вкус на нищо! Лек ден от мен и до по късничко!  Flutter

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 523
Рени, на гимнастиката за бременни (аз дето не съм ходила вече цял месец и се чувствам гузна пред себе си) ни казаха едно упражнение, което да правим точно в такива момента - заставаш права, ръцете спуснати до тялото и започваш бавно да ги вдигаш като свиваш и разпускаш юмруци. така докато стигнеш нивото на раменете. там за малко задържаш в юмруци ръцете и свиваш от китките напред назад - десет пъти. после свиваш от лактите към раменете (ръцете са стиснати в юмруци) - 10 пъти. след това задържаш юмруците върху раменете и и движиш от раменете ръцете към главата - 10 пъти. после - движението от лактите, движението от китките докато стигнеш разпънати ръце настрани на нивото на раменете. продължаваш нагоре да движиш ръцете като свивш и отпускаш ръцете в юмруци и стигаш положение в което си с изпънати ръце над главата. това може да го повториш 2-3 пъти - както си седиш на стола. помага да се възстанови кръвообращението.
друго упражнение за мамите, които седят много на едно място - ставате и започвате да се изправяте на пръстите на краката - така се намалява отичането и се раздвижва кръвта.
димианки, аз какво да кажа като снощи пращах нашия татко да търси ягоди ...

# 19
  • Мнения: 616
Минавам само да се запиша в новата темичка която е страхотна разбира се благодарение на двете ни талантливи дами,че днес въпреки че е празник имам много работа и не мога да седна.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 721
И аз ще ходя за това сега  Mr. Green Party

# 21
Привет и от мен!
Най сетне и аз се записвам,много хубава тема,успех и на нея.Днес времето е много гадно,нито мога да изляза ,нито и в ремонта мога да се вредя,абе нищо май не ми се прави.Даже бебчето ми е мързеливо днес.Абе Рени племеника ти е страхотен и много фотогиничен.Голям сладур,вярвам че и нашите ще са толкова сладички,много съм нетърпелива.
Лек ден за сега коремчета  bouquet

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 156
аз цял ден се мотам из нас. нещо ми е изнервено. некомфортно ми е- някак си отвитре долу ме човърка нещо. не са болки. не мога да разбера дали бебето ритка там, дали е пикочния мехур, ама е много гадно. имам чувството, че ми е на изхода на матката. вече се чудя ква поза да си намеря. ще си запиша час за доки тая седмица, ама ще ида в частния кабинет, та да ми обърне повече внимание / тъкмо да се запознаем  Crazy/

много се чудя като чета , че ви се прияжда еди-кво си и тичате или пращате някой да ви го търси по никое време. никога не ми се е случвало подобно нещо. е, сещам се чат -пат за нещо си , ама като няма, няма,    па да пращам някой посред нощ да ми го търси - абсурд  newsm78

какво правихте почивните дни?
аз  пак се върнах към любимото си хоби- гоблените и в тоя ред на мисли - да ви покажа една част http://www.goblenite.com/index.htm?act=gallery_view&id=482

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
Рядко ми се дояжда нещо по така Simple Smile и до сега не съм карала никой да ми купува нещо,малко съм и и инат  Mr. Green Ако ми се яде нещо само за секунди ми минава през главата  а като изляза на пазар си купувам по нешо по така! Плодовете нещо започнах да не ги ям много и 15 дни не бях хапнала нищо и сега със ставането си мисля само за това Simple Smile и ще си взема сега като изляза! FlutterДонси гоблените са прекрасни   bouquet Майка ми също шие и имаме купища и малки и голями но не са в рамки Simple Smile е така си седят прибрани по шкафовете!

# 24
  • Мнения: 640
Аркси, ще го пробвам Simple Smile Дето се вика на мен всяко движение ще ми е от полза с това застояване.
Донси, гоблените са много хубави. Сестра ми е маниачка на такива неща и преди Коледа й сваляхме схемички от едно сайтче с такива мотиви - http://gobleni.info.bg/koleda.htm
А за дояждането и аз да се оплача - откак съм бременна ми се ядат само дини, пъпеши и череши. Ягодите ми са много забранени, че имам алергия към тях. Но пък на пазарчето Ситняково има почти всичко, което ти душа иска и то на прилични цени Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 524
Рени черешки казваш а? Това ми звучи като крайно добра идея и без друго се чудя как да изкарам ИЦо от мечешката му летаргия или по -точно от пролетната му умора- разбирайте че нанка постоянно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Та ето ми повода за черешки  Peace
Аз имах малко време да се пообразовам и да попрочета позабравените книжки за бременни и мами ( за пореден път да кажа че съм очарована от книгата на Елизабет Фенуик), което е наистина необходимо Flutter
Хайде до скоро мамита, че работната седмица чука на вратата аз отивам да се въползвам още малко от почивчицата  Mr. Green

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте   Peace

първо и най-важно - голямо мерси Рени      bouquet   за инфото, погледнах само трите примера, които си дала, а сега ще се разровя подробно из сайта, но идеално си ме разбрала, това ми се иска. За това което ти си писала като случай, напълно разбирам възмущението ти, за снимка на фона на олющени стени(условно казано, не знам какво е положението в Шейново) и аз не бих дала такива пари. Аз съм склонна да платя определена цена, но само ако някой си я заслужи, без значение за какво става дума.
И пак въпрос - че и аз съм се побъркала за череши, някой виждал ли е някъде вече? За сега се задоволявам с ягоди     Flutter  но да ми се дояде нещо ми се случва и не бременна, така че нямат общо двете неща.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Сега се върнах от пазар и си задоволих нуждите Mr. Green Ягодите гръцки ама стават Flutter А череши видях ан едно място само и бяха 17 лв килото  Crazy е тва е лудост Simple Smile Ще си чакам сезона пък тогава ще ям! А ягодите и те почват яко от към края на месеца Simple Smile  Днес си личи,че е ден на труда на пазара имаше 10 сергийки на кръст Flutter

# 28
  • София
  • Мнения: 1 175
 newsm59 БУБОН !!! Всичко най-хубаво ти желая,и най-вече да си жива и здрава ! Много подкрепа от близките ти,че да помагат като се яви малкото човече юли месец !
Ели,този път те изпредварих с детективските умения  Mr. Green Личи си,че си го подкарала празнично  Wink
Абе,защо на мен нищо не ми се прияжда,най-малкото пък плодове...И аз ще си чакам да им дойде сезонът,та поне да си хапна домашни ягодки(майка ми е завъдила цяла плантация)  Simple Smile А пък черешите никога не са ме изкушавали...
Донси,тва гоблените са голяма краста,ама на мене зрението ми заминава на кино,та затова не ги и подхващам.
Аркси,ще го пробвам и аз това упражнение,че и моите ръце нещо подпухват.Интересно,че пръстите ми се надуват само през нощта и сутрин се будя от болки в ставите им.И като стана всичко се нормализира...до следващата нощ. Tired
Айде приятно изкарване на празника!


# 29
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит Рожден Ден БУБОН,здраве щастие и през юли най хубавото бебче! newsm67
Това са ми любимите плодове череши диня и кайсии.Диня не съм спирала да ям цяла зима,череши донесе от Испания свеки ама трябваше да благодаря и да се кланям,та после мъжо ходи до ситняково и взе за скромната сума от 60лв,като разбрах не ми се доядоха,но сега като чета ще си искам.Днес  взехме от продавалника възглавничка имах и подарък шапка с козирка ще снимам и ще вия покажа ама лошо една е,от къде ще намеря такава не същата но подобна smile3515

Общи условия

Активация на акаунт