Слънце душата ни сгрява, ЮЛИ бързо наближава!

  • 12 026
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 984
Ох Гоца и твоята не е лесна... да има и за двамата...
Ние днес решихме да излезем на разходка на пук на времето и отидохме до Pre mama
Там на място само цените ми направиха впечатление, но сега си гледам един каталог и се влюбих в повечето неща... Сигурно защото са само снимки без цени. Кой знае като разбера кое колко струва дали няма да се откажа от повечето неща  newsm78

# 31
  • sf
  • Мнения: 10 175
на мен нета ми е под всякаква критика днес. дано е заради празника, а утре да тръгва както трябва, чеееее...
ох, детето го няма и ми е адска скука, направо не помня кво сме правили преди да се роди  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
Хаха Емче да, изпревари ме  Mr. Green
 newsm59 newsm59 newsm59
Честит рожден ден и от мен Бубонче! Много здраве и хубави емоции!
Ние отиваме на рожден ден на малката племенница на Ицо и на мен разбира се- прави цели 2 годинки принцеската  Mr. Green Ще снимам и показвам Peace

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 523
За мамите от Гео Милев и региона - педиатърката за която бях казала се казва ЦАЦОВА - много са доволни хората от нея.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 414
Качих снимка на шапката,която май не трябваше да ни подаряват,някой ако е виждал подобна да ме светне къде,като бейзболна е но е мекичка/памучна/На снимката много голяма изглежда но е за новородени до 3м най много.http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2746394Помагайте,моля!

# 35
  • Мнения: 640
Честит рожден ден и от мен на Бубончето  newsm51 newsm59  party023
Много любов, здраве, късмет и прекрасен бебко!
Гоца, тя шапката верно е много хубава. За съжаление не съм виждала изобщо такава, но тъй като сега е времето за огледи по магазините, поне ще се оглеждаме за такава.
Аз въпреки, че забраних да ми се купват неща на бебето (особено за изписване) без аз да съм ги одобрила, днес свеки се похвали, че била взела комплекта за изписване и две гащеризончета от Вис Виталис в Пловдив. Спокойна съм поне, че те имат хубави дрешки. Майка ми да не остане назад взела бебешка хавлийка (поредната), чорапки, че чак и за одеалца гледала. Добре, че ме послуша да не взима, че ще ми се претъпка гардероба с такива неща, а имам доста. И ме слуша за коритото за къпане, че като дойде в София ще ходим заедно да го избираме. Направо как ще ги опитомявам тези баби, не знам... Simple Smile

# 36
  • Мнения: 521
Еми, и аз нищо не съм купувала. Пак ви казвам, че сте щастливки - в София има много повече магазини. Добре че е Интернет и списанията иначе нищо няма да знам.

# 37
  • Мнения: 476
Здравейте,
минавам да се разпиша само.
С това лежане изпуснах няколко темички изцяло, но пустите контракции искат лежане.
Гледам на плодове сте го ударили, на мен пък крушите много ми се услаждат напоследък и всеки ден по една кофичка сладоледче хапвам. С килата съм напред, но като ми се яде какво да правя...   ooooh!  То само лежане и ядене и става една ... не е за разправяне, ама като проходи бебчо да е жив и здрав, ще си ги свалям...  Hug

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 559
Уж писах обаче пуснах ли го защо не стана не знам  newsm78

Та отново - на Бубончето бъди щастлива, желая ти здраво сладко бебче през юли.  ura    Gift      newsm59
Гоца   все ще открием такава шапка няма страшно, и ще свиркаме.

donsyy  кофти е без детенцето, знам, колко време се прежали без принцесата ?  

# 39
  • Мнения: 640
Специален поздрав за всички онези мрънкащи за килцата си мами Simple Smile
http://photo-forum.net/imgs/155/1_1147470725.jpg
http://photo-forum.net/imgs/155/1_1147530883.jpg
Това е от любимия ми фотограф Simple Smile И само да съм чула някоя, която се оплаква от килцата си Simple Smile Сега ни е момента да използваме бременността в наша полза и след време да показваме колко сме били хубави Simple Smile

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 175
живот и здраве, в неделя се прибира

аз пък си купих малко тиквички и се заех да ги пържа, ама нещо ме хванаха нервите, та ще взема да ги метна на скарата да видя ко ще стане.  newsm78
добре че мъжо не е капризен

# 41
  • София
  • Мнения: 5 729
Честит рожден ден  на Бубонче   bouquet
Рение снимките наистина са направени страхотно Simple Smile и корема си го бива! Mr. Green
А за килограмите да не оплакваме ама..... аз съм + 10 а колко има ощеее..... ooooh!

# 42
  • Мнения: 493
Бубон,честит рожден ден!Пожелавам ти най-вече здраве,много щастие и здраво бебче през юли.
Днес имахме спор за количката с мъжа ми,но само факта че дойде с мен в магазина да види тази,която аз съм си харесала ме направи щастлива.Много е смотан значи,хич не иска да се занимава с колички и подобни,но днес явно нещо му стана.Аз съм харесала триколката на чико,но той е твърдо против.Опитва се да ме убеди,че може лесно да се обърне.Той хареса една на ABC,хубава е но на чико е по-хубава.Момичето каза,че на чико са китайски,а абц-то са немски,което беше достатъчно за него.Направо незнам какво ще правя с тази количка.Дано да намерим компромисен вариант.
Завиждам ви на пазарчетата ние тука череши ще видим чак като им почне сезона.
Айде,лека вечер на всички!

# 43
  • Мнения: 521
 На мен ми се яде постоянно нещо. Да си призная, че съм тичала да си го купя, но съм си сладокусна. По въпроса за съпричастност от страна на мъжа - мен ме успокояват с думите " Ти роди, другото е моя грижа" Нема шанс да дойде с мен - отвреме на време проявява интерес и гледа каквото му показвам в нета и най-много да попита до каква сума е стигнал списъка ми. Разчитам на бъдещите баби, ам знае ли се......
Вижте този сайт - днес видях една подобна количка, даже беше и същата и изглеждаше "извънземно елеганта" въпреки странния и вид. Дали си заслужава? Някой може ли да ми каже дали ги продават и по нашите магазини?  Praynig

http://www.premaman.com/wapr/en/cat_paper.jsp

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 523
ох да се оплача и аз - гледам си корема в огледалото и направо ми стана лошо - целия е на сини следи - стрии ...  ooooh!
а хем се мажа редовно - гадините са се появили за последната 1  седмица - явно кожата ми не е издържала...
нищо - ще ги понеса - щом са за бебо ...

Общи условия

Активация на акаунт