И на мен ми идва малко нанагорно по празниците, ама като ги видя как ядат и ушите им пращят, ми минава.

Събрахме се в Етрополе всички които можахме. Предните две години бяхме на вилата ама тази година студено, та у дома в града си стояхме. Видях се и с баба, доволна!
Утре ще ида да окося малко, поне там дето са нацъфтели глухарчетата, че да им огранича поне малко размножаването.
Докъдето мога, че си е почти декар и половина поляна ... като го гледам, не е кой знае колко, като застана зад косачката и то край няма
) С ММ решихме във вторник да се прибираме на Варна, да не е с всички напразнували се и прибиращи се.Страхотни козунаци и красоти видях, Браво!
Сега почивка, малко работа на компютъра и ще се приспивам с някой филм.
Хубава вечер и мързелив почивен ден утре!







