Самолетни билети

  • 1 035
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 921
Има ли препоръчителни сайтове за купуване на самолетни билети или най-добре директно от wizzair.com / lufthansa.com?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 921
Да разбирам ли, че деца под 12г пътуват безплатно или е 50%? Дават цена на възрастен.

# 3
  • Мнения: 2 147
По спомен, децата до 2 години, без собствено място, са безплатно или някакъв малък процент. От 6 до 12 год. се плаща 75% от цената и от 12 год.-  възрастта на детето при връщане, е както за възрастен.
Не знам, обаче дали важи за всички авиолинии.

# 4
  • Мнения: 7 389
Да разбирам ли, че деца под 12г пътуват безплатно или е 50%? Дават цена на възрастен.
Не, децата са на цената на възрастен

# 5
  • Down south
  • Мнения: 9 833
До навършване на две години - безплатно.
След това се заплаща пълен билет.

# 6
  • Мнения: 1 921
С лична карта може да се ходи до ЕС без нужда от паспорт. Какво става обаче, ако има полет с прекачване примерно в Лондон или друго място извън ЕС - трябва ли паспорт заради междинното летище?

# 7
  • Мнения: 7 389
ами зависи дали ще минаваш границата в държавата, само за прекачване на един билет не, иначе няма да минеш границата

# 8
  • Мнения: 9 772
Не е безплатно за деца до 2 години. Има такса- бебе, не помня колко беше.

# 9
  • Мнения: 7 389
Зависи от авиокомпанията.
Най-лесно се вижда като започнеш резервация, и ще видиш цената, която ще ти иска.

# 10
  • Мнения: 6 048
С лична карта може да се ходи до ЕС без нужда от паспорт. Какво става обаче, ако има полет с прекачване примерно в Лондон или друго място извън ЕС - трябва ли паспорт заради междинното летище?

Най-разумно е, когато ще напускаме границите на РБ да имаме валиден, поне 6 месеца преди изтичане международен паспорт, освен лична карта.

Деца над 2 години заплащат пълен билет като за възрастен.
Ползвам скайсканър и момондо.

# 11
  • Мнения: 1 921
А около Терминал 1, кой паркинг е най-свестен? В смисъл винаги да има свободни места и някакъв транспорт, а не таксита на цената на самолета.

Общи условия

Активация на акаунт