Капиляр по лицето

  • 5 785
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз го ползвах за голямата ми дъщеря - тогава беше на 8 г.
А малката / сега е на 2г. / също имаше, но изчезнаха сами. Кожата на бебетата е много тънка и затова се виждат.
Не пазя листовката за да видя от каква възраст е подходящ. По добре недей или се консултирай с лекар.

# 16
  • Мнения: 231
Елис благодаря ти  newsm51 ще опитам с това мазило,аз имам по бузите и на носа,последните няколко години се народиха доста  Confused,определено ме е страх от лазер или друг метод,но ще пробвам с кремчето  Peace.Надили и мойта щерка имаше,сега е едвам забележимо тя е доста бяла,а като бебе беше прозрачна направо.Дано не прилича на мен по това  Praynig.Доротея от студеното кръвоносните съдове се свиват,но веднага затоплени/имам предвид през зимата-студ на вън и  влизаш на топло/ се появяват нови такива,аз мойте повечето са така получени  Tired.

# 17
  • Мнения: 4 473
Имах подобен проблем, премахнаха ги посредством метода IPL - фотоподмладяване в  MEDEA.
Светлинната енергия се изстрелва под формата на импулси. Един импулс покрива
3 кв. см. и цената му е 3 лв. Зависи колко импулса ще са необходими да
покрият областта.Необходим е курс от 5 процедури, които се
правят през интервал от 3 седмици. Сега и следа няма от капилярите. Grinning Grinning

Вероятно за център във Варна говориш? Rolling Eyes Дано се включи някой с подобни добри отзиви и за София.

# 18
  • у дома
  • Мнения: 77
Премахва ли са ми такива капиляри по бузите с лазер.Беше преди 2 години в Пловдив, струваше 10лв. Усещането е като боцкане с игличка, по скоро е неприятно от колкото болезнено.В резултат на което вече нямам капиляри .

# 19
  • Мнения: 184
а някой ходил ли е в борекс? видях че там предлагат тази услуга за 7 лв. но все не мога да се престраша да отида

имате ли някакви отзиви Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 4 752
а някой ходил ли е в борекс? видях че там предлагат тази услуга за 7 лв. но все не мога да се престраша да отида

имате ли някакви отзиви Praynig
A дали има изискване за сезона, през който трябва да се прави? Заради слънцето имам предвид?

# 21
  • Мнения: 360
Да има най подходящо е късната есен.
Но в случая обработената зона е твърде малка и сигурно един крем с висок слънчезащитен фактор ще бъде достатъчен. Thinking

# 22
  • Мнения: 286
Имах подобен проблем, премахнаха ги посредством метода IPL - фотоподмладяване в  MEDEA.
Светлинната енергия се изстрелва под формата на импулси. Един импулс покрива
3 кв. см. и цената му е 3 лв. Зависи колко импулса ще са необходими да
покрият областта.Необходим е курс от 5 процедури, които се
правят през интервал от 3 седмици. Сега и следа няма от капилярите. Grinning Grinning

Вероятно за център във Варна говориш? Rolling Eyes Дано се включи някой с подобни добри отзиви и за София.

И аз се интересувам за София - и дали се прави в козметично студио или трябва да се отиде първо на дерматолог?

# 23
  • Мнения: 1 100
Аз имам капилярче на бузката, ама не ми пречи.  Laughing

# 24
  • Мнения: 281
 И аз си имам едно капилярче на лицето! Преди година ходих два пъти да ми го горят - електрокоагулация се казва процедурата, но още си го имам. Оказа се, че е  дълбоко и ме посъветваха да отида на лазер. След това забременях и така си остана на лицето ми! малко е, но искам да го няма!  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 849
Преди два месеца махах капиляр на носа в Пикасо-10 евро .Доволна съм от резултата .

# 26
  • София
  • Мнения: 7 800
Преди два месеца махах капиляр на носа в Пикасо-10 евро .Доволна съм от резултата .

radi-t , от една процедура ли се махна капиляра ?

# 27
  • Мнения: 2 000
а някой ходил ли е в борекс? видях че там предлагат тази услуга за 7 лв. но все не мога да се престраша да отида

имате ли някакви отзиви Praynig

И аз гледах точно за Борекс и смятам да се пробвам като отида след 2 седмици за лазерната епилация.Така  или иначе се мажа с фактор +100, предполагам,че сезона няма да ми е проблем:)))

# 28
  • Мнения: 1 403
Преди два месеца махах капиляр на носа в Пикасо-10 евро .Доволна съм от резултата .
Да и аз май там ще отида  newsm78 А боли ли? И би ли ми пратила някакъв телефон да се обадя за 4ас? Мерси предварително  bowuu

# 29
  • Мнения: 647
Премахва ли са ми такива капиляри по бузите с лазер.Беше преди 2 години в Пловдив, струваше 10лв. Усещането е като боцкане с игличка, по скоро е неприятно от колкото болезнено.В резултат на което вече нямам капиляри .
Peace
Правила съм същата процедура в София , клиника "Нефертити".Цената е 20 лв. , но моят капиляр беше големичък и се наложиха 2 процедури.
Само като се сетя колко се колебах , а колко просто било.... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт