Хетероними

  • 6 765
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Sakri, когато пише, все едно аз съм го казала и обратното, което е страшно забавно  Heart Eyes

А би ми се искало да имам малко от спокойствието на Кейси, познанието на чандра, приветливостта на Нимфетка, перото на Василиса, да живея в Бургас и да се познавам с Ксения, усмивката и силата на Маргарита, излъчването на Дуци, да преживея един ден на Мис Бу, да ме затворят в една стая с Reza  Wink и да съм съседка на dodo_dodo и Ламята НЕспаска  Grinning

Със сигурност съм забравила още много...

# 16
  • Мнения: 5 370
Едно от моите втори "аз" е Калин@, а напоследък все по-често-и Как'Сийка. Та , за да не ги цитирам чаршафено-напрао пропускам отговор там, дето те са писали. Party

# 17
  • Мнения: 5 577
Едно от моите втори "аз" е Калин@, а напоследък все по-често-и Как'Сийка.

 #Crazy #Crazy Изобщо не е вярно, освен на години, на друго не си приличате.

П.П. Аз като някой коментатор.

# 18
  • Мнения: 2 070
Ох, рано е бе хора...

# 19
  • Мнения: 6 155
Лейдито - по-търпеливата от мен
и Бу - модераторската ми половина  Mr. Green



Като си изпия кафето ще допълня и още  Grinning

# 20
  • Мнения: 5 370

П.П. Аз като някой коментатор.
Върги, сори, мило, кафе с мляко да предложа?? hahaha
Питането е към това КАК ГИ УСЕЩАМЕ хората.
Isa  Simple Smile. Редовно не пиша в част от темите, защото е писала тя и ми е взела думите вече.

 #Crazy Не съм съгласна, ама грам.  Crossing Arms
Катюша, да вземеш сега да се самоцензурираш.....Въргито не е съгласна, значи, извод-не мое да са ни това вторите АЗ, сигурно сме се объркали? Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 629
Давай смело, Върдж! Ти си моето коментаторско АЗ  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 405
Калин@, Марчето, Дона

# 23
  • Мнения: 1 006
Sakri, когато пише, все едно аз съм го казала и обратното, което е страшно забавно  Heart Eyes


Пак ме изпреварихте, Ваше Величество. Laughing Държите първенството. Heart Eyes

Краставите магарета и те...Винаги ме изпреварват в темите, всяка с по нещичко. Когато се щурясват и когато са до болка сериозни. Често нямам какво да допълня, а и нямам толкова време за форума вече.

В най-размирния и най-бесния ми форумски период с Калпазанка и Гейминг се въртяхме взаимно както на въртележка, така и на шиш.  Mr. Green Укротихме се, кво да правиш... Язък. Липсват ми.

# 24
  • Мнения: 750
Нема такива хора. А и не вярвам кой ще намери сходство с мойта изтерзана, метълска, и хаплива личност.

# 25
  • Мнения: 3 447
Краставите ми магарета са едно на ръка, няма да ги изреждам и коментирам, защото наистина ще стане поредната тема за 5 човека  Simple Smile
Има обаче две други мои "Аз", които не показвам във форума - Лизбет и Лора.

# 26
  • Мнения: 2 070
Бу - по разни по-сериозни или екзистенциални въпроси доста често ни съвпадат мненията, ако е постнала преди мен почти се налага да я повтарям. Ако я нямаше нея отпреди да влязя и да знам, че има форум, щях да съм на нейно място с каузата за кърменето. тя ме бие по последователност и обвързаност с кауза обаче. Освен това, ако не бъркам с друга съфорумка /понеже инфото ми е от началото на влизане във форума и нямам много спомен/ - май има каравана...пък аз искам да си имам.
По сходство на мнения или може би някаква нагласа също Дона, Анда, Лени.
secretgarden - аз в едно по-зелено ежедневие, освен това е моята зодия - Близнаци, харесваме едни и същи филми.
Анда - аз като една идея по-занимаваща се с детето си майка. И заради приключенския дух.
Кравата - аз, малко по-следваща сърцето си и някои творчески импулси, също и по-богата в чисто материален аспект. Освен това аз искам да си имам стан, пък тя вече си има.
ДеВаня - май и двете обичаме мирис на библиотеки, не знам защо съм останала с такова впечетление. Освен това в Хисар е прекрасно и завиждам благородно за спокойствието.
Въргалия - аз без егото ми
Дивиана - аз, ако реша да вляза в ролята на доброто ченге.
Дона - аз като по-колеблива, аз, ако реша да изтрещя вербално...Като чувствителност.

Между другото, с изключение на Бу и Върдж, понеже са на моята възраст, останалите изброени ви чувствам като каки като които искам да бъда или като една идея по-порастналото ми аз.

Това ми бяха положителните номинации.
Извинявам се, ако нещо се разминаваме, това са си мои проекции и усещания...  Embarassed

# 27
  • Мнения: 750
Ее, като стана въпрос за каузата с кърменето- да,Бу и Хедра са малко по- настойчивото ми Аз за нея спрямо хората. Аз просто оставям вратички за избор. Иначе- пристрастена кърмачка бях, за съжаление детето не щя повИчИ.

# 28
  • Мнения: 412
Ее, като стана въпрос за каузата с кърменето- да,Бу и Хедра са малко по- настойчивото ми Аз за нея спрямо хората. Аз просто оставям вратички за избор. Иначе- пристрастена кърмачка бях, за съжаление детето не щя повИчИ.
Да, и аз точно така... Simple Smile
Още повече, че детето ми е по-голямо и когато преди година се регистрирах тук, отдавна вече не кърмех...и  бях убедена, че никой, ама никой.. не е кърмил дълго, колкото мен  Mr. Green..цяла година и нещо  Laughing

# 29
  • Мнения: 412
Също така, не че някой пита, искам да съм Роналдиньо и да съм на екскурзия в Пловдив..
Laughing Съпругът ми е роналдиньо в един специализиран *** форум, така че няма нужда да питам за това желание - аз живея с него.. Joy


 Shocked оказа се, че съм половинка на Гаринча, поне националността не съм объркала  Joy
Роналдиньо е свободен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт