Бихте ли се облекли така?

  • 14 860
  • 278
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 021
И аз бих се облякла така, стига корсетът да не прилича на бельо.
Peace

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз ще кажа защо не бих се облякла така - имам коремче! За да стои хубаво корсета трябва да имам хубав стегнат корем, защото като седна и ще пречупа пръчките на корсета

# 212
  • София
  • Мнения: 981
Да,бих облякла,само корсетът да не розов и да няма много дантелки.

# 213
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Въпроса ми е за корсета. Mr. Green

http://media.abv.bg/img.phtml?id=103025
http://www.nakafe-bg.com/archive/4.jpg

Бихте ли го носили по този начин-с дънки,като горна дреха? LaughingОтчитам факта че тук става дума за фотосесия,а не за ежедневно облекло.Но много ми харесва.А и на пазара пуснаха всевъзможни потни чета тип "корсет".Е,бихте ли излезли така? ::

определено не, това си е бельо. някак си не си представям да се тупна в понеделник в офиса по това нещо. господаря (разбирайте шефа) ще ме изхвърли на секундата  #Crazy

# 214
  • Мнения: 9 973
ДА,вкъщи в леглото за да ми се смее мъжа ми!!!!!! smile3533

# 215
  • Мнения: 2 759
                    От "Гламър" напълно отричат обличането на бельо като горно облекло.. Също както и късите поли, бежовите/всякакви цветни чорапогащи и всякакъв друг освен френски маникюр (картинките са направо забранени). Това научих днес  Whistling.

# 216
  • Мнения: 1 234
                    От "Гламър" напълно отричат обличането на бельо като горно облекло.. Също както и късите поли, бежовите/всякакви цветни чорапогащи и всякакъв друг освен френски маникюр (картинките са направо забранени). Това научих днес  Whistling.
  #Crazy   #Shocked   

Представям си ако я видят тази тема как ще реагират  Mr. Green Joy

# 217
  • Мнения: 14 515
Мечо дай линк че ми стана интересно Grinning за маникюра и чорапогащниците съм съгласна, за късите поли не знам - там зависи от възрастта според мен newsm78

# 218
  • Мнения: 639
да бих,много е секси Flutter

# 219
  • Мнения: 2 759
Мечо дай линк че ми стана интересно Grinning за маникюра и чорапогащниците съм съгласна, за късите поли не знам - там зависи от възрастта според мен newsm78
                  Ами ще трябва да потърся - аз го гледах по ТВ-то днес. Около 17 ч по GTV, ако намериш заглавието на предаването може да гледаш повторението евентуално. Беше нещо като "100-те табута в гардероба според 'Гламур' " (ако изобщо се пише така). Имаше доста интересни неща, особено в Топ 5  Mr. Green.

                  П.П. Във всички програми в нета, които отворих пише "17:00 "Най-сексапилният ерген на Америка" - риалити шоу", но всъщност даваха това, за което говоря. Ако някой се сеща за заглавието или има представа, нека помогне, моля. Много странно.

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 23:21 от MechoPuh

# 220
  • София
  • Мнения: 3 818
Мечо дай линк че ми стана интересно Grinning за маникюра и чорапогащниците съм съгласна, за късите поли не знам - там зависи от възрастта според мен newsm78
                  Ами ще трябва да потърся - аз го гледах по ТВ-то днес. Около 17 ч по GTV, ако намериш заглавието на предаването може да гледаш повторението евентуално. Беше нещо като "100-те табута в гардероба според 'Гламур' " (ако изобщо се пише така). Имаше доста интересни неща, особено в Топ 5  Mr. Green.

                  П.П. Във всички програми в нета, които отворих пише "17:00 "Най-сексапилният ерген на Америка" - риалити шоу", но всъщност даваха това, за което говоря. Ако някой се сеща за заглавието или има представа, нека помогне, моля. Много странно.
Другото табу бяха гащеризоните  и многото пайети/камъчета по дрехите  Mr. Green само това помня.А за ноктите казаха, че или трябва да са с френски маникюр, или поне в един цвят лакирани Peace

# 221
  • Мнения: 437
Гледах го това вчера и в един момент се ядосах ... Значи - с голяма част от нещата съм съгласна - за смотаните шарени блузки, за гащеризоните, за очертаващите се гащи и извадени на показ прашки, за размъкнатите чувалести дрехи и впити дрешки на разплути тела и т.н и т.н. ..
Но само на мен ли ми направи впечатление как в началото се говореше колко било проява на лош вкус да си вържеш конска опашка странично... и около 20 "правила" по-нагоре, една от модните корифейки, дето оплюваше това и онова се появи в кадър с точно таква опашка...  Laughing  Да не говорим, че лилавото рокле на водещата беше под всякаква критика и й стоеше ужасно.....
Аеее молим ви се Simple Smile

# 222
  • Мнения: 4 792
На дискотека, бих.

# 223
Не,прекалено е екстравагантно за моя стил.

# 224
  • Мнения: 76
Не,прекалено е екстравагантно за моя стил.

И аз така!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт