Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 276
  • 293
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 811
Hola,

. За Кларита е вече ясно, щом се е подстригала,  отрязала му е пишлето.



ми то и аз се постригах  ooooh!

 Joy Joy Joy
ох,ще ме уморите от смях

# 31
  • Мнения: 811
Алест, днес ходих в полицията да взема за малкия формуляр за попълване и миказаха, че първо трябва да има NIE и тогава да подадем за трима ни в екстранхерията. Само, че едно NIE се бави около месец, а после нас няма да ни има. Има ли срок за този сертификът. На криси искаха ли и първо да има NIE и тогава да и правят сертификадо?




Shocked ShockedЗа НИЕто...Как бе,тук го дават веднага в естранхериата  Rolling Eyes.Как е възможно да са толкова туткави при вас.Успокоявам се,4е не е Валенсия първа в класацията по мудност  Mr. Green.
Иска се,да,без НИЕ няма да издадат сертификадото.Да ти кажа хи4 не се коси   Wink.Не ти трябва изооообщо.Без майтап.Паспортите са им достатъ4ни.Като си помисля и аз какво тър4ане беше,какъв зор...а то не върши никаква работа. Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 1 818
Clara,честита ви годишнина! Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers SunflowerДълги години да сте заедно и да сте много щастливи luvbed
Вес,и аз съм от лунатичките...днес е подходящата фаза на луната ...от 13.09 часа

Момичета..голяма лудница у дома ...с това куче...още по-голяма стана...Давид го превърна на ТОПКА.http://good-times.webshots.com/video/3091528360101061701ZhiKQj
Ужас box
Почивните дни изкарахме по Морето.Не посмяхме да се къпем,но поне малкия се натича и кучето се наигра http://good-times.webshots.com/video/3019486690101061701KRJLvl
 Ето ТУК малко снимчици,не са много качествени...апарата ни май си отива...
Отивам да готвя,че сега и големите ще се върнат...
Целувки!
  bouquet

# 33
  • Мнения: 409
Здравеите и от нас!Наи-после да се приберем с  бебо ooooh!,а такова гадно време е наван.Поне свар6их раобота .вземах документа и сега 6те го пра6там до Гранада.Ходих да питам и за папела ми ,и ми казаха 4е си оставам само с белия лист без право на работа до 2009.Питах и за малкия и тя каза 4е трябва паспорт ,а и както казва Алест няма нужда толкова бягане за ни6то Naughty.Клара 6те по4акаме за снахата Crossing Arms,дано прили4а на маика си.И аз като ми дадоха веднаж снимка от екографа ,му се вижда6е нослето и прили4а6е на моето Mr. Green.И като роди тои си бил прили4ал изцяло на мама Simple Smile
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2714673 Ами това е лек ден на вси4ки  bouquetКлара 4естита годи6нина много лубов,и пална ка6та с де4ица

# 34
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aнет, сещам се за кой епилатор ми говориш. Аз се колебая сега между един на Браун и един на Филипс... да видим  Thinking Мен повече ме е страх от шума от епилатора май, отколкото от евентуалната болка  hahaha

Габи  Joy, голям майтап са малкия и кучето! Давид го подмята, ама и кучето се закача, явно са станали добри приятели  Mr. Green А какво име избрахте за кученцето? newsm78
Щом казваш, че времето за лунната диета е започнало.. аз и без това не бях закусила ooooh! ще си продължа до утре. До колко часа утре, впрочем?  newsm78

# 35
  • Мнения: 1 818
Вес,не знам newsm78,виж ТУК. И в темата за диети пише много неща...аз се записах уж и там,ама темата се движи с голямо темпо и не мога да и хвана дирите...
...а кучето се казва Дива Heart Eyes

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 17:03 от gaby_s

# 36
  • Мнения: 3 098
Здравейте отново. Grinning
Тъкмо се прибирам от Ахенсия Трибутария,тъй като не сме съгласни с борадора,взех 4ас за днес,първия ден от кампанията.Много съм доволна сега от крайния резултат. Hug
За козметиците,аз ходя и тук и ми харесва как работят.
Тея,за тази сума това което ти дават насреЩа е направо великолепно.
Тук е по_скъпи4ко,за жалост. Confused
Вес,питаш за епилаторите,аз от много години се епилирам вкъЩи,имам епилатор на Браун.Мен не ме боли изобЩо.А и е хиляда пъти по_удобно според мен,отколкото да ходиш да те епилират по салони.
В България ходя на едно място при една и съЩа мадама козмети4ка,но тази година се беше разширила много.Имаше у4ени4ки разни и ме пита,Щото се знаем ве4е,дали искам за 1 седмица да й бъда "модел",върху който Ще показва разните му там масажи на лице и тяло.Ми как да не искам,бе,аз съм 4овека. LaughingГолям кеф беше,ей. Peace PartyМнооооого добре ми се отрази на телцето. Hug
Тука съЩо съм ходила на масаж,от 25 до 30? е при нас,но не са така силни в ръцете,а трябва.
gaby,много хубаво сте си изкарали като гледам по снимките. Wink

# 37
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Gabi,  мерси за линка  Hug За първи път ще я правя тази лунна диета, да видим дали ще издържа и дали ще има ефект  Thinking


Момичета, един въпрос. Ние ще си идваме в Испания тази седмица. Ще платим и данъците. Исках да питам някоя от вас, която е живяла под наем. Възможно ли е да ти намалят от данъците, ако представиш квитанциите?  newsm78 Но не знам дали ще се приеме плащането на наем, при положение че изплащаме и жилище  newsm78. Но все пак като сме в чужбина, не можем да живеем на улицата  Crossing Arms Някой попадал ли е в такава ситуация? Че ако намалят, да ходя докато е време, да взема от секретариата тук една бележка от кога и колко плащаме за наем  Thinking

# 38
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Вес,аз с епилатор така и не свикнах да се епилирам,мен лично много ме боли,предпочитам "колата".Тук ми взимат 18?.Сега от 1 месец си правя фотоепилация,за която яко се оръсвам,но се надявам да приключа веднъж за винаги с този проблем.Иначе за фризьорите-тук последния път ми взеха 80? за подстригване,боядисване,кичури и издухване Shocked-доста ми се стори.Колкото до лицето,за сега съм го оставила на втори план,но ми се иска по-нататъка да си направя по-дълбок пилинг,защото ми излязоха отвратителни петна от бременността.Дано в Б-я да е по-евтино,че да се възползвам това лято. Wink

# 39
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
лелееееееееее Габи много се смях с твоя мал4уган а ку4енцата са ми слабост нали моя си е в бг а не при мен и толкова ми липсва, това лято смятах да си отида и да си го прибера  а то виж какво стана така 4е Ще постои оЩе малко милия на бабин дом няма как
аз преди я правих лунната диета има невероятен ефект, но не трябва ниЩо да ядеш, само вода може и 4ай с мед ниЩо друго ако не можеш да издържиш хапвай по някой плод, моята приятелка след раждането за около 5/6месеца с лунната диета свали над 10кг 4е и аз покрай нея но свалих малко по малко е поне съм доволна и си ги бях запазила, елате да ме видите сега мъжо с право ми вика ме4о Joy, но здраве да е бебо да е жив и здрав пък килограмите майната им

# 40
  • Мнения: 2 825
Много пишете, бе, аз не мога да ви изчета  ooooh!
Благодаря на всички ви за пожеланията  Heart Eyes да ви се връщат тъпкано  Wink
Гери, рецепта за 11-те години няма, при нас всичко ставаше на шега, така тръгнахме, така дойдохме е Испания, така се и оженихме преди 2 години. Толкова бързо минаха, че въобще не сме ги усетили.
Мерси много за списъка, а сега да помоля който каквото се сеща да добавя  Wink На мен ми стана странно този леген за пране  newsm78 за какво ми е и сушилник да се сушат дрехите вътре  newsm78 и това не ми е ясно. Ако може някой да помогне  Blush и бройките не са ли много малко в този списък - 1 протектор за дюшек, 2 комплекта чаршафи, 4 шишета ... абе всичко ми изглежда малко  Blush

.... За Кларита е вече ясно, щом се е подстригала,  отрязала му е пишлето.


Аз това го свърших след като ми казаха, че е момиченце  Wink Е, не можех да си представя до септември да не се подстрижа, че аз щях да приличам на плашило сигурно  Blush

Габи, голям сладур е малкия звяр  Heart Eyes  А двамата с Давид са страхотна гледка  Hug

# 41
  • Мнения: 811
. Възможно ли е да ти намалят от данъците, ако представиш квитанциите? 
Да
Но Весе декларацион/а трябва да ви е не симплификада,а ординариа щом плащате и апартамент.Консултирай се по въпроса с наема.Ние прилагаме трика  Wink.

# 42
  • Мнения: 221
   То човек да не излезе за ден. После не мога да ви изчета.

   Благодарим на geri_to много полезно списъче за бебенца.

   За епилаторите,от както забременях болката стана нетърпима. Не че преди не ме болеше, но..Голямо хвалене на този новия Браун, който е с лампичката и обезболяваща торбичка и т.н. Никакъв ефект.Болиии. Не че съм нещо капризна, ама с бръснача е много по-удобно.Поне сега.

  Отчетох се и при матроната вчера, бебка е добре, не спря да шава. И с килограмите за сега съм добре. Качила съм цели 2 кг. Много се радвам, че поне ще имам "мегдан" за после.

# 43
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
. Възможно ли е да ти намалят от данъците, ако представиш квитанциите? 
Да
Но Весе декларацион/а трябва да ви е не симплификада,а ординариа щом плащате и апартамент.Консултирай се по въпроса с наема.Ние прилагаме трика  Wink.

Щом става номера, ще се консултираме и за това, то се е видяло, че ще сме на консултации поне 2 дни.  Tired

Аз преди малко се сдобих с епилатор на Браун. Ако утре около обяд чуете някой да врещи от болка, значи аз сефтосвам епилатора  hahaha

# 44
  • ES
  • Мнения: 2 172
Малий, много сте смели с тия епилатори, мен ме е страх само като бръмчат камо ли да го сложа това чудо на кожата си.

Бременлийките, пишете и четете в от4етните теми, нищо, че не бременеете в България. Аз много неща научавах оттам, защото тук даже и да питах матроната и гинеколога на прегледи не ми казваха нищо, не знам 6то за метод на работа.

Общи условия

Активация на акаунт