Препоръчайте ми безвредна къна или шампоан оцветител

  • 1 628
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 766
Здравейте, изрусена съм и искам постепенно да си възстановя кестенявия цвят на косата с безвредно оцветяващо средство. Тъмните корени излизат все повече и ми е нужно докато косата ми израства да я третирам с нещо, което да я боядисва кестенява и да не я затормозва допълнително. Знаете ли нещо такова, изпитано.

# 1
  • Мнения: 63
Безамонячна боя! Къната не е много добър вариант-после трудно ще можете да се боядисате,ако решите!

# 2
  • Мнения: 1 710
В DM има шампоан-оцветители. Чувала съм добри отзиви за тях. Служителките там могат да ви опътят.

# 3
  • Мнения: 1 081
Препоръчвам Leganza балсам оцветител. Само, чр не се намира лесно по магазините.

# 4
  • Мнения: 71
аз лично съм доволна от боите олия, хем не ти скапват косата, хем и не оставя петна по дрехи, кърпи и възглавници. Проучи ги

# 5
  • Мнения: 1 766
Благодаря Ви. Ще си взема нещо в кестенявата гама, но дали няма риск като го нанеса върху изрусеното да стане червено🙄

# 6
  • Мнения: 2 721
Шампанчетата -оцветители на Victoria Beauty. Продават го в Елитис и ДМ, мисля , че и в Лили ги имат.

# 7
  • Мнения: 71
Благодаря Ви. Ще си взема нещо в кестенявата гама, но дали няма риск като го нанеса върху изрусеното да стане червено🙄
неискам да ви отчайвам, но повечето шампоан оцветители доста бият на червено.... пробвайте цвят тъмно русо

# 8
  • Варна
  • Мнения: 190
Благодаря Ви. Ще си взема нещо в кестенявата гама, но дали няма риск като го нанеса върху изрусеното да стане червено🙄

Здравей, има огромен риск да станеш рижа. С оглед на това , че аз никога не съм била много руса , използвах подобни средства за добиване на цвят и станах рижа. Ако не в началото , то поне след няколко измивания определено ще има доста наситен червен оттенък . Насочи се към по- тъмно кестеняв , като моя съвет е да избегнеш кестена , защото той е с доста червеничко !!

# 9
  • Мнения: 1 766
Да хич не ми се става рижа. Ще търся нещо тъмно кафяво. Дано имам късмет. Благодаря на всички за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт