Хайде,бебета,с термин ЮНИ,приготвяйте се за гушки и прегръдки от ухилени муцуни

  • 21 643
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 762
Момичета, ха да ни е честит статрът на МЕСЕЦ ТЕРМИН   bouquet. ПОжелавам на всички, от тук нататък само хубави новини, леко раждане, живи и здрави бебета и мноооого любов и щастие   bouquet
newsm74 Йеее!
Не знам дали е повод за празнуване,ама  да се почерпим с  Wine Glass или с Misc Baby Bottle
Добре,че си ти Lioness да поведеш хорото,за да е наиститна весело!!!
Аз пък ако може ще открия сезона на голямото отчитане!
Въпеки че мисля официално утре да резна лентичката  smile3553

# 16
  • Мнения: 2 567
Еличко, как ти е вената? Купи ли си чоропогащници?

# 17
  • Мнения: 270
Хей мамчета докато се усетя и хоп нова темичка поздрави на Lioness за заглавието както винаги е супер  Peace.Разгледах покупките ви направо са страхотни искам и аз такъв стол много е красив,и кошчето на Gery е много сладко абе само хубави неща.Ей мами вече не остана още един месец и ще друсаме бебчета нямам вече грам търпение и при вас ли е така,айде лек ден на всички. Hug

# 18
  • Мнения: 546
Слънчев и усмихнат ден и от мен! Гери, малката ни голяма кака е доста добре. А за сладоледа – о, как го папка!  Peace Вчера даже се наложи(почти успя да се изгуби палавницата) да я накажа с думите: Днес си без сладолед!  Crossing Arms Този следобяд сме на контролен преглед и много се надявям от следващата седмица да е отново на ясла. Не, че не ми е интересно с нея, ама все пак подготовката за бебето и родилния няма да се свърши сама. А е ясно, че с нея около мен, пак няма как да стане.  Laughing Маслинке, ти кога ще отидеш на доктор?!? Че те мисля с тази раничка...  Naughty Рени, аз се присъединявам към мнението на останалите. Няма да се впускам в разсъждения относно суеверията. Лъвичката го е направила чудесно:
Цитат
Дa не би с един пазар ще навредиш на детето си? И ако да - с какво? НИма ще го убиеш?
  bouquet
Напротив, ще се насладиш на всичко относно подготовката му за идване в къщи, ще му създадеш точно твоят уют, този, който ти желаеш да има. Детето ще бъде облечено, изпрано и изгладено с най-голямата любов на света - от МАМА. Всяко конче, всеки полъх на бебешко ще бъде свързан с теб
Все пак едва ли ще е голям риск, ако купиш самичка нещо дребничко. Удоволствието, което съм сигурна, че ще изпиташ си струва. А то като се престраши веднъж човек... smile3521
 Да ви се оплача: моят мъж си беше взел отпуска миналата седмица, заради операцията на малката. Днес съответно е на работа и преди малко ми се обади ядосан. “Скъпите” му колеги издебнали момента да го няма и са му писали 2 дежурства в края на май – 24 и 30. А това е съвсем близо до термина ми. Нямам представа какво ще правя, ако бебето тръгне да излиза през нощта, а ние с Ванина сме самички...  newsm78 Сега остава да убедим някоя баба да я гледа през съответните дни(нощи). То като съм сама пак не е много добър вариант, ама със сигурност е по-добре отколкото да се чудя и малката какво да я правя. Ето, оплаках се, олекна ми. А сега да се гласим за “любимия” на принцесата доктор, че смяната му наближава.  Heart Eyes

# 19
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Супер благодаря за новата темичка   bouquet

Тук бяха 4 дена почивка и аз го ударих на сериозен марзл и разходки.

Кураж на мамите които почват деветия месец и аз искам вече.

Според вас дали би били вредно използването на автобронзанти?

целувки и приятен ден

# 20
  • Варна
  • Мнения: 558
Здрасти, мамчета!

Хайде и аз да се отчета в новата темичка. Поздравления на Лъвицата за заглавието    bouquet. Определено имаш поетични заложби  Simple Smile.

Вече и аз нямам търпение макар едва да влязох в 8ия календарен месец. За разлика от предния път вече взе да ми понатежава. Все пак преди бях "волна птичка", а сега имам една 3годишна лудетина, която си иска своето. Сериозно взех да се замислям и за ревността, която ще изпитва след като бебето се роди. Май ще трябва да обръщам повече внимание на нея. Пък и ме тресе проблема с детската градина. Юни трябва да се мести от ясла в градина, а положението във Варна е горе-долу като в София - деца има, места в градините ограничени. Добре съм ги подредила събитията през Юни  Wink.  Айде, стига съм се жалвала. Все ще я приемат, само се надявам да е по-наблизо, за да я прибираме с бебка.

Гледам вече стягате багажа, а пък аз се ослушвам. Варненски мами, колко от вас ще раждат в окръжна. Може и да се засечем  Laughing.

Аани, много се радвам, че малката Ванина е добре.   love001 Не се притеснявай за дежурствата на мъжа ти от сега. Няма сама да отидеш да раждаш я. В такъв момент винаги се намира разрешение. Ти само го карай спокойно! Я, какъв съм оптимист за козирог  Wink.

Стискам палци на всички, че малко по малко излизаме на финалната права  newsm10.

Прекрасен и усмихнат ден  newsm51.

P.S. Лъвичке, би ли ме оцветила в розово във списъка, че май съм една от малкото неопределени. Мерси предварително!

# 21
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен !

Снощи сънувах Лилибончето , че ходим да пазаруваме някакви фотьойли кожени без подлакътници- тя си беше купила двоен в тъмна вишна и слонова кост-като ми каза,че е за на баткото стаята ,а аз единичен в тъмно синьо и слонова кост . Даже я молих да дойде с мен до някакъв 8 етаж от където се купуваха и асансьора не тръгна веднага, и аз "умозаключих" - много сме тежки почти 17 мега байта  Joy,но тръгнахме нагоре де.
Това знам,че е хубав знак- когато се движиш нагоре.


Рени и аз като другите те съветвам  да си купиш поне някое и друго комплектче,хавлийка и одеалце за бебето-по твой вкус.И аз едно време много се съобразявах със  свекърва , но след мнооооого години почти 13 г. разбрах,че не е трябвало ,защото те не го разбират така!! Накрая се оказа , че моето съобразяване и ненавлизане в конфликти се е тълкувало по друг начин и по-точно като неопитност и т.н. и излезе,че ако не са били те незнам какво е щяло да стане и съответно те ми били изгледали децата.Ние живеехме на друг етаж,но в 1 къща.А мен ме е яд ,че допуснах да съм толкова наивна и добра.И не се оплаквах на мъжът ми за да няма караници.
След време застанах твърдо на позиции и не се страхувах да им кажа какво мисля.Ефекта беше поразителен.Оказа се,че винаги са ме обичали и онова го правели за добро. И така сега не ми е неудобно да и кажа,че не искам да купува ританки 100 чифта,камизолки и 3/4 гащи за бебето - макар,че знам,от малката ми дъщеря,че вече ги е купила,но тя след като не смята да ме попита от какво имам нужда - нека си дава парите за глупости.Съвсем спокойно и обясних,че тъй като смятам бебето да е изцяло с памперси ще го обличам с разни бодита, а не с камизолки и ританки , при което след 2 ритничета кръста му ще е гол.Та така - всеки на мястото му - точно когато му е времето- не по-късно !!!!!!!

За зодиите и аз пак да кажа - исках пак да родя дете в тази зодия , както е нашата голяма кака!!!

# 22
  • Мнения: 118
Мили мами,
моля дайте съвет за спадане на оток! Глезените ми са УЖАСНО подути, чак боли! Някакъв бабин лек да ви хрумва?

# 23
Привет мами

Тенкс на Лионес за новата темичка!  newsm10

Още ден-два и аз влизам в деветия месец!   ura

Аз да ви питам относно педиатър - кога е крайния срок да си изберем педиатър за бебо? Има ли правила?
Ако няма - някой може ли да ми препоръча педиатър в района на Красна поляна, Западен парк, че да ни е по-близо..

# 24
  • Мнения: 270
Ketka и аз съм така ужасни болки са знам само че краката трябва да се държат на високо също и да се обливат със студена вода дано на теб ти помогне,защото при мен не действа.

# 25
  • Мнения: 166
Здравейте, мили мами   wavey

Честита ни нова темичка
smile3501


Ketkata, може да пробваш с настъргани картофи, като преди това си обелват. Налага се върху отока 20 минути.
Чела съм, че е хубаво сутрин, първо да се пие сок от пресни плодове и вечер след вечеря да се прие айран.
Аз съм в същото състояние като теб и това ми помага за сега да овладявам положението
А ходи ли на лекар за отоците и ако си ходила какво ти казаха?

# 26
  • Мнения: 118

А ходи ли на лекар за отоците и ако си ходила какво ти казаха?[/color]
Да бе, изследванията ми са ОК, проблема бил, че бебо притиска кръвоносните съдове в малкия таз, та затова повечето бременни се подували така. Мерси за съветите, определено звучи логично!
Мами, какво мислите, може ли да навредя на бебо, ако за няколко дни мина на 'безсолен' режим с повечко плодове и айрян? Според мен това би трябвало да помогне на отоците  newsm78

# 27
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен, да се разпиша и аз в новата тема. И да се похваля , че вчера си купихме бебешко легло от Пловдив,бежаво е и се люлее като люлка . Много съм щастлива, защото за първото ни дете не сме купували легло , а зълвата ни даде нейното . Сега отивам на Ж.К. и пак ще пиша . Това е от мен . Чао на всички.

# 28
  • Мнения: 270
Хей момичета сетих се да ви питам вие хъркате ли  Joy,защото аз от 6 месец започнах да хъркам ужасно мъжът ми не може да спи от мен да не би бебето да ме притиска и за това да хъркам  newsm78 не мога да си го обясня само не ми се смейте за въпроса  Crazy и със всеки изминал месец хъркам все по-силно. Embarassed

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Краси, добре сме напазарили значи!  Laughing Както му е светлозелена стаята със светъл ламинат, едно вишневочервено ще е страхотен акцент, наистина! Споменавала ли съм във форума, че му търсим кресло тип барбарон за стаята? И че той харесва кожени мебели? Simple Smile А тежим гигабайти, щото в горките ни глави колко информация има натъпкана, не е истина!

Да се похваля - стаята на баткото е сдадена, вече 2 вечери спи там и е доволен. Вчера слагахме тапети в стаята на каката, много сладки станаха - жълти на оранжеви и бежови вертикални ивици. Ще правим и разместване, но вчера вече нямах сили и за това.

Естествено, сега очите ми са вперени в коридора, който също има нужда от освежаване на боята, да видя ще има ли пред кого да ми мине номера.  Mr. Green

Кети, лягай по гръб и краката горе! И да - спокойно можеш да намалиш солта, няма да ти навреди, по-скоро ще помогне. На мен пък вечер ми изтръпват китките, не мога дори под главата си да подложа длан. Досадно.

Гери бейби, страшна люлка, много ми хареса! Кажи продаваха ли отделно спално комплектче за кошче, че където попитам имат само за кошара.

Рени, всички правим това, което сами си позволим и не правим това, което сами си забраним. Това, че някой казал нещо ... Действията ти си зависят само от теб и от твоите разбирания. Както си прецениш, но наистина, не прекалявай с послушанието. Освен това покажи на мъжа си какво трябва да се купи и на какви критерии да отговаря - размер, материя, цвят, картинки, цена, производител, кажи му колко места трябва да обиколи и предполагам, че като всеки истински мъж ще изпадне в тих ужас. А ако ходи на работа по него време, мисията му ще е направо невъзможна!
Човек никога не знае утре дали няма да му падне саксия на главата, дай нищо да не си купуваме предварително!

Общи условия

Активация на акаунт