Ангажименти в периода на сбабясване

  • 4 936
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 877
Не забравяй кои са бабите им, все пак.

 Mr. Green bowuu Mr. Green bowuu
Второто ми име е Подмолникова, приятно ми е.

Ми на, вземете си ги на вашите маси и си ги възпитавайте.

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
 hahaha ядоса ли се, Анде? Че ти тропосваме нашите внуци?  Mr. Green Ми тъй е. Ние, както стана ясно, ще ги гледаме само периодично и чат-пат... а ти така и така си взела твоите в хасиендата - ние всъщност добро им правим, като им осигуряваме компания за игра срещу скромната цена да ги наглеждаш, разбираш ли?

# 77
  • Мнения: 3 447
И ако вие си домъкнете вашите внуци с цел да седят на моята маса, ще ги карам да си топят пръстчетата в рома и ще казвам на моя: "Виж, баби, как не трябва да правиш!"
И като топне, ще идва при мен, баба да му оближе пръстчето сладко, ох  Blush

# 78
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Знаех си, че има пропуск ...липсва  бабешки подфорум

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доне, ти само екстрите на бабинството искаш. Аааа, не може така

# 80
  • Мнения: 3 447
Доне, ти само екстрите на бабинството искаш. Аааа, не може така
Рожбе, знаеш ли, че вече не си спомням какво е да акаш без публика? Заслужила съм си екстрите на бабинството отвсякъде   Crossing Arms

# 81
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Доне, ти само екстрите на бабинството искаш. Аааа, не може така
Рожбе, знаеш ли, че вече не си спомням какво е да акаш без публика? Заслужила съм си екстрите на бабинството отвсякъде   Crossing Arms
Ааааа, нье. Повечето сме акали в компания + въпроси какво точно правим, как и защо. Тук надали ще срещнеш разбиране за това Mr. Green

# 82
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green На регистрираните в БГ Бабба обаче, трябва да им забранят достъпа до Дом и семейство, че ще стане чудо  Mr. Green Mr. Green

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Mr. Green На регистрираните в БГ Бабба обаче, трябва да им забранят достъпа до Дом и семейство, че ще стане чудо  Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy Или поне да има надпис - Внимание, опасност от мини!

# 84
  • Мнения: 3 447
Ааааа, нье. Повечето сме акали в компания + въпроси какво точно правим, как и защо. Тук надали ще срещнеш разбиране за това Mr. Green
Не бъди буквалист, знаеш за какво говоря. Да, синът ми няма вина за това, че бабите му си гледат кефа, снахата ще има още по-малка вина... но това е положението, няма честност на тоя свят.

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
снахата ще има още по-малка вина...
Ха! Всички добре знаем, че снаьите (зетьовете, според зависи) носят всичката вина. Без значение за какво. Не се прави, знам, че отсега й се каниш.

# 86
  • Мнения: 157
Не прочетох всички страници , но ще изкажа своето мнение.Когато се сбабичосам обещавам да си гледам внуците без възражения.Аз нямам никакви проблеми с моите радители или с родителите на моя съпруг.Винаги когато съм искала съм оставяла децата за колкото време искам без да ми мрънкат или да ми отказват.Така винаги с моя съпруг сме излизали винаги заедно.Мисля, че на възраст за внуци едва ли ще ми е до купони, а и както е тръгнало май ще вземам социална пенсия и няма да имам парички за много удоволствия.От свекър ми съм чувала , че внуците са по-обичани от децата.         

# 87
  • Мнения: 2 356
  Ще ги гледам, внуци да има. И ще беснеем здраво.

# 88
  • Мнения: 7 474

 Joy Joy Joy Или поне да има надпис - Внимание, опасност от мини!

А представяте ли си темата - 10те най-безумни неща прилагани от бабите върху внуците  Mr. Green - захранване след 6мес.  ooooh!
- мазане със зехтин
- .......... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838

 Joy Joy Joy Или поне да има надпис - Внимание, опасност от мини!

А представяте ли си темата - 10те най-безумни неща прилагани от бабите върху внуците  Mr. Green - захранване след 6мес.  ooooh!
- мазане със зехтин
- .......... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Oпасявам се, че маааалко по-различно ще изглеждат нещата тогава. Всички ще се преселим в бг-бабба дотогава. И темите ще бъдат за оная смотла снахата, за онзи чеп - зетя, за 10-те най-безумни неща, които снахите прилагат върху скъпоценните внучета...

Общи условия

Активация на акаунт