Ангажименти в периода на сбабясване

  • 4 902
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 474

 за 10-те най-безумни неща, които снахите прилагат върху скъпоценните внучета...

 hahaha hahaha И такава ще има  hahaha hahaha

# 91
  • Мнения: 3 405
и ще се хвалим на коя внучето изака по "ароматно" ако

# 92
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз имах предвид, че теренът в ДиС ще е миниран точно от наследниците - снахи и щерки. И всяко влизане там ще е равно на бъркане в гнездото на осите.
А върху безценните ми внуци само да са посмяли да приложат съвременната химия! Само мас и нищо друго! Mr. Green

# 93
  • Мнения: 765
 Ще си ги гледам . Те да искат да ми ги оставят пък аз ще си ги гледам . Ще си вземем бавачка и ще се наслаждаваме на живота .

# 94
  • Мнения: 4 733
Теб пак на кулинария те удари  Mr. Green Поне ще знаеш как точно се мажат малки кълки  Laughing

# 95
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз имах предвид, че теренът в ДиС ще е миниран точно от наследниците - снахи и щерки. И всяко влизане там ще е равно на бъркане в гнездото на осите.
Как точно ще стане тази, като ние бавно и плавно ще се преместим дружно от бг-мамма към бг-бабба? Коя ще посмее да влезе да плюе по свекървите, коя?! Ха-ха, ще кажа аз на това. Помня няколко жалки опити на свекърви сега да влизат в ДиС да изказват гледна точка. Фиаско, много кръв и бинт. Тъй.

# 96
  • Мнения: X
Ще си ги гледам . Те да искат да ми ги оставят пък аз ще си ги гледам . Ще си вземем бавачка и ще се наслаждаваме на живота .
А Сопраното друго разправяше по-напред в темата.Таман (или тамън Rolling Eyes) започнах да обработвам сина ми да бяга надалече от мацки с името София и ся к`во?

# 97
  • Мнения: 3 405
Помня няколко жалки опити на свекърви сега да влизат в ДиС да изказват гледна точка. Фиаско, много кръв и бинт. Тъй.

Помня една, питаше ни кога имаме време са децата, мъжете и домакинстването, че само във форума висим.
Представям си как е следила снаха си къде пише и после е влязла да раздава правосъдие  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 532
Ще гледам,но няма да се претоварвам.А и да се учат младите на отговорност Mr. Green

# 99
  • Мнения: 677
Ще си ги гледам . Те да искат да ми ги оставят пък аз ще си ги гледам . Ще си вземем бавачка и ще се наслаждаваме на живота .
А Сопраното друго разправяше по-напред в темата.Таман (или тамън Rolling Eyes) започнах да обработвам сина ми да бяга надалече от мацки с името София и ся к`во?

Е как кво, барабалекс да ви ги гледа, кво..

# 100
  • Мнения: 3 447
А върху безценните ми внуци само да са посмяли да приложат съвременната химия! Само мас и нищо друго! Mr. Green
Впрочем, като гледам новите бек-ту-дъ-нейчър тенденции - връщане към пелените, издържане над легенче и т.н., мога да ти кажа, че снахите не само с мас ще мажат, ами и за небцето от коритото ще вадят, и гръбчета против колики ще бръснат, и куршуми ще леят... Ню ейдж, все пак.

# 101
  • Мнения: 3 447
Ще си ги гледам . Те да искат да ми ги оставят пък аз ще си ги гледам . Ще си вземем бавачка и ще се наслаждаваме на живота .
Ха, супер, барабалекс, моя искаш ли го за зет?  Laughing

# 102
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, не е ли време за С кой от форума да се сродя-2? Mr. Green

# 103
  • Мнения: 4 585
Аз съм готов да се сдядосам. Психически де.
Мога да бутам количка из паркове и градини.
За памперсите ще се науча, бързо схващам.
В баницата ми се падна юначе в къщи.
Обаче големият син мълчи до тук, а време за г.с. не остана.
Ама той си е мълчалив, та г.с.-тата може да си тиктакат.

# 104
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хм, не е ли време за С кой от форума да се сродя-2? Mr. Green
Давай... аз още в първата тема предварително разбрах, че и двете ми свати са готови да гледат внуци. Разбира се, ще си дърпаме сутиените при коя внуците седят повече (ха!), но иначе... И трябва да си намеря трета сватя за втората не само неродена, но и незачената Петкана. Да.

Общи условия

Активация на акаунт