Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 083
  • 491
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте и от мен!  bouquet
lecitin, браво!!!
Jezabel, нали ти питаше за маската кой как я смесва? newsm78 Е аз първо разбърквам 1 жълтък+хининива вода+1с.л.ракия+газ+мед.Като се разтвори меда добавям Тривитаминола+бадемово олио.Става добра хомогенна смес. И с пръсти започвам да втривам в корените на косата, а ако ми остане и по зялата коса. Ако не ми остане я мажа само с бадемово масло. Мойта коса по принзип е много гъста и не ми стига сместа, та се налага да слагам повече мазнотийки.
Аз да питам, меда за какво се слага? Аз на моята не слагам мас и си е редичка .... та се поливам с нея Mr. Green

# 391
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В такъв случай да те питам теб Tinka79 какви продекти слагаш в твоята маска? Както е в оригинал ли я правиш? Аз бях гледала някъде снимка на косата ти след ползване на маската - много е хубава.

Ами долу горе това ползвам:
Хидро АДзЕ
Ракия
Газ
Мас
Зехтин
Бадемово масло
Стимулант на Икаров
Рициново масло
а другите съставки които варират са: Екзематин Ц, Пшеничено масло за краищата, Мегадерм, Себорал форте, яйце, мед, хума, мляко и т.н.
Много неща слагам за да ми стигне съдържанието на сместа за цялата коса. Но като нямам някоя от съставките правя без нея или добавям друга.
След измиване слагам Хининова вода, но това от скоро. Първоначално правих оригиналната рецепта и имаше ефект и от нея само.

# 392
  • Мнения: 3 782
Благодаря за изчерпателния отговор! Общо взето май каквото има в наличност.

# 393
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря за изчерпателния отговор! Общо взето май каквото има в наличност.

Ами да долу горе, гледам поне основните съставки да са ми в наличност.

# 394
  • варна
  • Мнения: 564
Аз бях спряла за 2 мес с тривитаминола и преди 3 дни като започнах наново с маската косата ми стой хвърчаща като че ли е перушинеста,не че няма обем,но нямя плътност.Някъде май бъркам newsm78

# 395
  • Мнения: X
Аз бях спряла за 2 мес с тривитаминола и преди 3 дни като започнах наново с маската косата ми стой хвърчаща като че ли е перушинеста,не че няма обем,но нямя плътност.Някъде май бъркам newsm78
Може да си сложила повечко алкохол.  А може и от друго да е.  newsm78И на мен веднъж ми беше станала така.  Wink

# 396
  • Мнения: 338
Mimito, аз меда винаги го слагам в каквато и да е маска. Той е полезен за всичко-поне според мен

# 397
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Mi6eto_f мерси за отговора. Другия път ще сложа и аз да видя поразяващия ефект  Mr. Green
Мъжа ми казва , че откакто си правя маската косата ми е потъмняла. newsm78 и май е прав.

# 398
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Mi6eto_f мерси за отговора. Другия път ще сложа и аз да видя поразяващия ефект  Mr. Green
Мъжа ми казва , че откакто си правя маската косата ми е потъмняла. newsm78 и май е прав.

Да Зори (zizi top) имаше същия ефект. Косата и беше тъмно руса, а сега стана тъмно кестенява.

# 399
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да Зори (zizi top) имаше същия ефект. Косата и беше тъмно руса, а сега стана тъмно кестенява.

И аз бях тъмно руса , а сега съм тъмно кестенява....

# 400
  • Мнения: 3 782
lecitin  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
ето затова се навих да си направя маската. Интересно ми е при мен след колко време ще дойде този резултат, сигурно поне месец трябва да мине.

# 401
  • Мнения: 1 234
Jezabel, нали ти питаше за маската кой как я смесва? newsm78 Е аз първо разбърквам 1 жълтък+хининива вода+1с.л.ракия+газ+мед.Като се разтвори меда добавям Тривитаминола+бадемово олио.Става добра хомогенна смес. И с пръсти започвам да втривам в корените на косата, а ако ми остане и по зялата коса. Ако не ми остане я мажа само с бадемово масло. Мойта коса по принзип е много гъста и не ми стига сместа, та се налага да слагам повече мазнотийки.

mi6eto_f,знаеш ли,че сега като каза как разбъркваш съставките си давам сметка,че аз изсипвам всичко на веднъж и чак след това се мъча да го разбъркам равномерно Rolling EyesЩе опитам следващия път да слагам съставките една по една,като разбърквам след всяка.Дано стане Praynig

# 402
Моля, кажете аптеки  във София където със сигурност има тривитаминола , че никъде не намирам Praynig

# 403
  • Мнения: 4 770
Момичета, как така ви потъмнява косата от маската?   Shocked Shocked Shocked   Интересно моята от тъмнокестенява дали ще отиде към черна... Ех, мечтиии   Joy

# 404
  • Мнения: 4 770
Моля, кажете аптеки  във София където със сигурност има тривитаминола , че никъде не намирам Praynig
Цветенцето, търси не в обикновена, а във ветеринарна аптека!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт