Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 067
  • 491
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Има доста изписано по темата, включително и за Мегадерм- информация с линковете на предишните теми има на първа страница, първи постинг на тази тема.  bouquet Peace

# 196
  • Мнения: 338
 :oops:sorry за тъпия въпрос. Намерих ги темичките и ги прочетох. А шампоан Милва така и не разбрах от къде мога да го купя. В няколко козметични магазина и аптеки питах, но дайе не са го чували. help

# 197
  • Мнения: 140
най сетне и аз се реших да споделя  моите впе4атления от тази маска првя я от ве4е 5 месеца а косата ми не е мръднала даже си купих и мегадерм с който се мажа ве4е 2-ри месец на всяко миене а това е на 3 дни а уж е толкова силен 4е аз даже о4аквах да ми окапе косата но уви не ефекта е нулев не знам на какво се дължи това а вие вси4ки се радвате на прекрасни резултати

# 198
  • Мнения: X
В няколко козметични магазина и аптеки питах, но дайе не са го чували. help
Ами, нема се плашиш, и аз го търся от доста време и не го намирам #Cussing out
мегадерм с който се мажа ве4е 2-ри месец на всяко миене а това е на 3 дни а уж е толкова силен 4е аз даже о4аквах да ми окапе косата но уви не ефекта е нулев не знам на какво се дължи това а вие вси4ки се радвате на прекрасни резултати

Мира, спри Мегадерма, твърде силен е за толкова честа употреба; рано е, но след 1-3 месеца може и да ти опада косата  Naughty Въоръжи се с търпение - и аз искам още 20 см, но се радвам и на вече достигнатите 13 - тина и то без Мегадерм!

# 199
  • Мнения: 338
е ако случайно го намеря ще споделя  ruporuu

# 200
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В няколко козметични магазина и аптеки питах, но дайе не са го чували. help
Ами, нема се плашиш, и аз го търся от доста време и не го намирам #Cussing out
мегадерм с който се мажа ве4е 2-ри месец на всяко миене а това е на 3 дни а уж е толкова силен 4е аз даже о4аквах да ми окапе косата но уви не ефекта е нулев не знам на какво се дължи това а вие вси4ки се радвате на прекрасни резултати

Мира, спри Мегадерма, твърде силен е за толкова честа употреба; рано е, но след 1-3 месеца може и да ти опада косата  Naughty Въоръжи се с търпение - и аз искам още 20 см, но се радвам и на вече достигнатите 13 - тина и то без Мегадерм!

Не знам дали ще ти окапе косата след 1-3 месеца от Мегадерма, обикновено резултатите са скоростни или поне при мен. И все пак го използвай по рядко най много 1 месечно. По добре наблегни на Тривитаминола от колкото на Мегадерма. Мое мнение. Peace

# 201
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
А от къде се купува газ за маската?

# 202
  • Мнения: 178
А от къде се купува газ за маската?

От железариите.  Peace

# 203
  • Мнения: 6 713
Здравейте отново! Hug

Някой все пак може ли да ме насочи откъде мога да да закупя тривитаминол, по възможност в централната част на Сф.

Предварително благодаря! Peace

# 204
  • Sofia
  • Мнения: 849
Мацки,
Ето тук и
тук има инфо за ветеринарни аптеки. Звъннете по тел. и питайте дали има тривитаминол или както се казва вече АД3Е

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте мацки Wink
Да се отчета Laughing
Направих си маската като сложих:
тривитаминол,Стимуланта на икаров,оцет,ракия и един жълтък
Боята ми падна веднага Crossing Arms,и освен това косата ми стана права и остра Shocked.не се омазни много бързо,но по съвет на Зизи топ Hug,си измих косата преди шампоана с хума и оцет.
след това обаче,реших да пробвам само със Стимуланта на Икаров,и съм приятно изненадана от резултата.контролира омазняването и чак на третия ден има нужда от измиване Peace
Мисля да продължа с тривитаминола,но този път няма да смагам жълтък Naughtyе тя боята падна вече,но ми се струва че остротата на косъма идва от него newsm78.
А,и защо ли ми се изправя косата Thinking,по принцип на някой от вас им се къдри Crossing Arms,а на мен обратно.
Вие какво ще кажете Rolling Eyes

# 206
  • Мнения: 14 489
jorjito  и аз чакам моята да се накъдри ама нъц. правя маската вече почти месец и половина. но пък моята е толкова правя че няма накъде повече да се изправи Grinning

# 207
  • Мнения: 161
Здравейте отново! Hug

Някой все пак може ли да ме насочи откъде мога да да закупя тривитаминол, по възможност в централната част на Сф.

Предварително благодаря! Peace
Със сигурност има в магазина за домашни любимци на "Солунска" (от пл. "Славейков" в посока "Витошка" се пада на левия тротоар). Продават го на цена около 4 - 5 лв и питат съзаклятнически:  "Колко бутилки искате?   Wink   "   Joy

# 208
  • Мнения: X
jorjito  и аз чакам моята да се накъдри ама нъц. правя маската вече почти месец и половина. но пък моята е толкова правя че няма накъде повече да се изправи Grinning
УРИЕЛ, ти май не ми уважи бартерната сделка - предлагам ти
къдрава за права коса три дни в седмицата, останалите 4 аз ще си я ползвам  Laughing Wink

# 209
  • Мнения: 14 489
ооо  Grinning зизи пропуснала съм нещо сделката.  Blush
ще си помисля Whistling
иначе аз днес си взех стимуланта на икаров да видим с него как ще и мирише много хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт