Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 026
  • 491
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 52
Благодаря ви за експресния отговор. Май все пак ще процедирам по стандартния начин с цялата маска Simple Smile

# 286
  • Мнения: 146
Запалихте ме и мен по тази маска, но ще ви бъда благодарна ако ми кажете от къде да закупя тривитаминол и газ?

# 287
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Запалихте ме и мен по тази маска, но ще ви бъда благодарна ако ми кажете от къде да закупя тривитаминол и газ?

Първото от ветеринарна аптека, второто от железария Peace

# 288
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Толкова се грижих за тая коса да я отгледам, а от известно време сякаш ми се иска да я отрежа, ама много от нея да изчезне. какво е туй настроение? на някой друг да му се е случвало?

# 289
  • Мнения: 115
Толкова се грижих за тая коса да я отгледам, а от известно време сякаш ми се иска да я отрежа, ама много от нея да изчезне. какво е туй настроение? на някой друг да му се е случвало?

...Ъхъ...и още как...друснала те е май депресийка нещо...я си взимай сутрин по едно хапче "Майната му" и ще е по - розово през деня! Mr. Green..или пък просто несъзнателно искаш промяна...ми направи я де - пак ще порасне Mr. Green

(преди години от коса до кръста се постригах каре - фризьорката ОПУЛИ ЕЙЙЙ такива ОЧИ Shocked,ама на мен ми олекна - и на главата и на душата Mr. Green)

# 290
  • Мнения: 985
Толкова се грижих за тая коса да я отгледам, а от известно време сякаш ми се иска да я отрежа, ама много от нея да изчезне. какво е туй настроение? на някой друг да му се е случвало?

Такива сме си жените. Винаги първо отмъщаваме на косите си. И после съжаляваме, разбира се. Намери причината за лошото настроение. Сигурна съм, че това не е косата. Успех!  bouquet

# 291
  • Мнения: 52
Здравейте, само да кажа,че си направих маската и съм наистина много доволна. Ефектът е много добър. Дано занапред бъде още по-добър!

# 292
  • Мнения: 302
От доста време следя темата. Правя си маската от известно време и съм много доволна. Преди месец оба4е направих грубата грешка да си накъдря косата, имам голямо желание да съм с къдрава коса, но за мое най-голямо съжаление не се появи нито една къдрица.Понеже съм си упорита след 10 дни повторих процедурата с къдренето и така или ина4е не се накъдрих, само си изтормозих косата от кадрина и сега раз4итам на тази маска да ми спаси косата. Бях спряла временно да я правя, но сега стартирах с пълна пара отново

# 293
  • Мнения: 639
Момичета,искам да попитам дали мога да слагам от Тривитаминола в готова маска? Blush

# 294
  • Мнения: X
Момичета,искам да попитам дали мога да слагам от Тривитаминола в готова маска? Blush
Принципно да, но не очаквай кой знае какъв ефект, защото с готовата маска трябва да стоиш точно посоченото време - 5, 10 -20 мин. В противен случай безбройните консерванти и химии могат да увредят косата или кожата на главата ти (оригиналната маска на Деси се втрива и в корените и се стои около 2 часа, но с готовите не е така).  Peace

# 295
  • Мнения: 639
Момичета,искам да попитам дали мога да слагам от Тривитаминола в готова маска? Blush
Принципно да, но не очаквай кой знае какъв ефект, защото с готовата маска трябва да стоиш точно посоченото време - 5, 10 -20 мин. В противен случай безбройните консерванти и химии могат да увредят косата или кожата на главата ти (оригиналната маска на Деси се втрива и в корените и се стои около 2 часа, но с готовите не е така).  Peace
мерси за отговора  bouquet

# 296
  • Мнения: 211
За прякото нанасяне на тривитаминола в корените самостоятелно- по принцип витамините в тривитаминола са разтворени в слънчогеледово масло, прякото нанасяне на масла на кожата ако се прави често може да доведе до дехидратация и поява на лишеи. Трябва да се внимава.

# 297
  • варна
  • Мнения: 564
Тривитаминола се слага само в корените,защото точно те имат нужда от подхранване,а готовите маски, стига да не са някакви горещи масла,се слагат в крайщата за да заздравят и обгърнат косъма,който в края е изтощен.Затова че самия тривитаминол сам по себе си спомага за бързо възстановяване и виталност на косата,но не се слага в готова маска.Друго което искам да добавя ,аз слагам в правената маска с тривитаминол,кисело мляко ,жълтък,бадемово масло и една супена лъжица готова маска за крайщата.Последното го слагам накрая след като съм обработила корените и с останалата смес птодължавам крайщата.

# 298
  • Мнения: 6 461
Аз си приготвям Тривитаминола с 1 ампула бадемово олио и с..л. кисело мляко  жълтък.
За сега виждам ефект от маската и съм доволна.
Седя с нея около два часа.
Косопада ми започна да отминава ...слава богу Peace

# 299
  • Мнения: 478
Запалих се и аз по тази маска Wink
Ще си я направя  LaughingСамо да си набавя продуктите Laughing
Ще следя и вашите резултати с интерес Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт