Препоръчайте ми фризьор в Бургас - пак не мога да открия!!!

  • 6 566
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Milenika, при Диана и аз съм ходила няколко пъти. Още като беше в стария салон Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: chockolina
 Миленика, ти си направо цял справочник!!!

Знам още, но ще се въздържа Wink
Колко фризьори са си правили експерименти с мен, дори и прехвалените Златки, едната от старание ме накъдри /за първи и последен път в живота ми/ и ме боядиса едновремено. Месеци наред ходих сплетена , докато изрежа изгорялото Close

Има и един Милен който е добър, но незнам къде се намира в момента.

Сега при фризьор се възползвам само от подстригване и поякога изправяне на косата.
Майка ми ме боядисва. А за къдрене си нямам на идея. Ти защо искаш да се къдриш?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: lilita
Milenika, при Диана и аз съм ходила няколко пъти. Още като беше в стария салон Simple Smile

Доволна ли си?  
Хвалеха я, и затова реших да я пробвам, защото до нея има козметичка при която ходя от 3г. и ми е удобно - 2 в 1 Laughing
Аз съм ходила само 2 пъти, за сега нямам забележка.....е последния път пак се отнесе и ми отряза повече от колкото трябваше, но коса ще порасне. Дори първия път ми направи масаж на главата Flutter
Нали говориш да тази Дияна която работи със сина си, не тази от България?

# 18
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Milenika
Цитат на: lilita
Milenika, при Диана и аз съм ходила няколко пъти. Още като беше в стария салон Simple Smile

Доволна ли си?  
Хвалеха я, и затова реших да я пробвам, защото до нея има козметичка при която ходя от 3г. и ми е удобно - 2 в 1 Laughing
Аз съм ходила само 2 пъти, за сега нямам забележка.....е последния път пак се отнесе и ми отряза повече от колкото трябваше, но коса ще порасне. Дори първия път ми направи масаж на главата Flutter
Нали говориш да тази Дияна която работи със сина си, не тази от България?

Да, същата Диана. Значи аз явно много отдавна съм ходила при нея. Бях довлна, но друго нещо ми направи лошо впечатление и се почувствах кофти и затова спрях да ходя там. Не е свързано с професионалните и умения Wink

# 19
  • Мнения: 652
Добавям студио Ева. Преди 10 дена се къдрих и стана страхотно. Подстригване + къдрене - 26 лв.
Жената е страхотна. Намира се до механотехникума.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: shedi
Добавям студио Ева. Преди 10 дена се къдрих и стана страхотно. Подстригване + къдрене - 26 лв.
Жената е страхотна. Намира се до механотехникума.


Потвърждавам, чудесно те е накъдрила Wink . Аз пък търся добър фризьор за кичури и изобщо за цветови промени по главата Thinking

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Milenika
Ти защо искаш да се къдриш?


Де да знам - скимна ми! Искам някаква промяна, пък и харесвам къдравите коси.

Цитат на: shedi
Добавям студио Ева. Преди 10 дена се къдрих и стана страхотно. Подстригване + къдрене - 26 лв.
Жената е страхотна. Намира се до механотехникума.


Шеди, утре на срещата се надявам да те видя, та най-после да се престраша! Трябва ли предварително записване или мога направо да се изтърся в салона?

# 22
мами от Бс,къде е тази среща 4е не съм разбрала?много бих искала да се запознаем. Wink  Tada

# 23
  • Мнения: 5 539
Цитат на: tonka_81
мами от Бс,къде е тази среща 4е не съм разбрала?много бих искала да се запознаем. Wink  Tada

Към 11.30 в кафето на блок 53 в Изгрев, вх.11, точно срещу Макдоналдс

# 24
мерси,Лилита!това за коя дата е?с децата ли ще сте?

# 25
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
След едно посещение при "амбърките" заприличах на петниста хиена  Sad . Според мен са доста прехвалени.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: lilita
   Бях довлна, но друго нещо ми направи лошо впечатление и се почувствах кофти и затова спрях да ходя там. Не е свързано с професионалните и умения Wink

Сподели, моля те Wink Може и на лични.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Сега били модерни къдравите коси. По точно чупливите, на вълни. Това с ролки и къдрин може ли да се постигне?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: tonka_81
това за коя дата е?с децата ли ще сте?


Срещата беше днес. Темата е в "Клюкарника". Може да се видим на следващата, а ако се регистрираш, ще можеш да получаваш лични съобщения и ще разбираш за срещите!

Цитат на: Milenika
Сега били модерни къдравите коси. По точно чупливите, на вълни. Това с ролки и къдрин може ли да се постигне?


Може и да става с ролки и къдрин, но не ми се експериментира сама вкъщи, че и без това косата ми след раждането е ужасна... Аз точно така искам да ми стане косата - на големи къдри и да стои естествено... Ще видим!

# 29
  • Мнения: 3 480
наистина предпочитанията за фризьор са строго индивидуални и зависят дори от косата на клиента.
аз препоръчвам Слава - салонът и за красота е в лазур, работи само с материали на kerastase. цените са високи. но досега каквото съм си поискала да ми направи с косата - направи го. бях с черна коса, сега съм пепеляво руса. и косата ми е дълга. в няколко елитни салона в софия ме убеждаваха, че ще ме направят блондинка от един път и не стана. така, че всеки път ме е яд и си ходя с неоправена коса, докато не се прибера в бургас, за да си посетя Слава. тя не е и от тези девойки, които след изкаран тримесечен курс отварят студио. всяка година ходи на международни конкурси и обучения в париж.

друг е въпросът, че за нея се носят приказки, че гроздето е кисело, защото е високо. а и не зная дали е добра в къдренето. тя понякога, ако не е убедена, че дадена прическа ще ти стои добре отказва да я направи ...

и всеки си преценя според възможностите.

Общи условия

Активация на акаунт