колко сме изперкалите

  • 2 386
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Хич не ща да ми минава. Иначе- зле... Не'а живот, не'а оправия Joy

# 16
  • Мнения: 183
Той отговора за напушването е известен още на древните. Сопранов го земам за вещ. Мноо мразя аз на работа като почнат СО за наркомани. Неее #Silly
  аре не обръщайте темата сега #Cussing out всички да се строят за по едно дръпване и пред северния вход арееееее....... smile3502

# 17
  • Мнения: 750
Мне, не обръщам нищо. Само крокодили, 'гат' хълцат.

# 18
  • Мнения: 87
Басовия и той е от наште ,ама от по-тежките случаи не си го признава ,оправяне НЯМЯ  smile3534  love001
хех , че аз не се крия бе драга...,ама понеже аман вече от ненормални ,  та реших да се извися малко ... Wink
Иначе редовно си ходя по тавана в къщи...  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
аз да съм си в ред, а всичко живо около мене да е откачило.
И при мен е такова положението.Изперкал народ Crazy

# 20
  • Мнения: 750
Басов, един салют! Баум! rotfImao Мда, знаех си аз... как ходиш по тавана- обърната, с един крака, приклякващ?

# 21
  • Мнения: 183
Басовия и той е от наште ,ама от по-тежките случаи не си го признава ,оправяне НЯМЯ  smile3534  love001
хех , че аз не се крия бе драга...,ама понеже аман вече от ненормални ,  та реших да се извися малко ... Wink
Иначе редовно си ходя по тавана в къщи...  Laughing Laughing Laughing
    добре дошъл за тебе специалноооооо  love001 нъл знаеш ,че все повече ставаме тия дето те  обичаме Joy пък че си от по,по ,по-възвишените луди спор НЯМА Sunglasses

# 22
  • Мнения: 87
Басов, един салют! Баум!
дай началото на "трилогията" на Малмстийн и глей к'о ста'а... Wink

# 23
  • Мнения: 183
Доди ми ......идея....,все за разни сбирки чета ама ако се спретнем и се сбереме ,шантавите,шъ ги надминем всички и представете си какъв купон шъ дъ бъде ,само ЛУДИ Joy

# 24
  • Мнения: 750
Басов, ам китарно соло да ти изпея Laughing Mr. Green
Ша ги бий'м, ша ги одерем, после ша мезнем Laughing mama-lo   не се притеснявай 'ич.

# 25
  • Мнения: 87
пък че си от по,по ,по-възвишените луди спор НЯМА Sunglasses
... хех , абе възввишеността ми е най-малката добродетел в неограниченото ми на добрина сърце , ама не ме ценят...та се налага да импровизирам! Wink
В заключение , бих желал да споделя , че анализирайки и синтезирайки парадоксалните симптоми на моята емоционална продуктивност - считам , че въпросът е колективно интерферентен и подлежи на солиден базис...
(ский къф съм дОбър , а Wink )

# 26
  • Мнения: 750
Базиса искам!

# 27
  • Мнения: 68
Доди ми ......идея....,все за разни сбирки чета ама ако се спретнем и се сбереме ,шантавите,шъ ги надминем всички и представете си какъв купон шъ дъ бъде ,само ЛУДИ Joy

Тя, идеята ти хубава, но представи си как ще завърши купона. newsm19  Иначе е добре да знаеш, че не си сам.  Hug

# 28
  • Мнения: 750
Е, па дреме ми да съм сама Party

# 29
  • Мнения: 183
пък че си от по,по ,по-възвишените луди спор НЯМА Sunglasses
... хех , абе възввишеността ми е най-малката добродетел в неограниченото ми на добрина сърце , ама не ме ценят...та се налага да импровизирам! Wink
В заключение , бих желал да споделя , че анализирайки и синтезирайки парадоксалните симптоми на моята емоционална продуктивност - считам , че въпросът е колективно интерферентен и подлежи на солиден базис...
(ский къф съм дОбър , а Wink )
newsm09 rotfImbo #Shockedизумима бееее ,ма че си и словоизлиятелен и сладкодумен....ма знаеш ли че лудите са по-продуктивни емоционално и съответно и сексоално ама не помнят на другия ден

Общи условия

Активация на акаунт