за сбирка иде реч-отново

  • 1 293
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
да така е  Peace ние не си спамим ,а просто споделяме опит и трупаме надежда че може би един ден и ние ще станем по-нормални/или по-изкукали/ Mr. Greenма пък в края на краищата ,на кого пречим и какво толкоз сме казали че ще ни заключват,който не му харесва да е в нашата компания,моля да не се навира между шамарите Naughty.....има толкова сериали и реалита за обсъждане,одете там ,на нас себеподобните така щурави работи ни харесват и на никого не пречим в лудостта си Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 183
относно срещата на ИК що не я направим примерно на 11.05 ама във ВАРНА всеки да си носи лекарството тъй ще се разпознем Laughing

# 17
  • Мнения: 1 517
какво е ИК? Изперкали Кукумицини може би...  hahaha Аз какво да нося кат нямам лекарство!!! До скоро пиех онова на баба ми за оросяване на мозъка, но понеже нямам мозък, няма какво да оросявам.

# 18
  • Мнения: 183
направо си връхтъ Joy как нямаш мозък бе виж как разгада какво е ИК-нашето кодово название,може и партия да си сформираме Thinking

# 19
  • Мнения: 1 517
Ох, мамашкаааа...и място в парламента ако ни дадат  Twisted Evil има да лапаме ефтини кюфтетаааа


СИК - сдружение на изперкали кукумицини

# 20
  • Мнения: 80
Их най после въ намерих, да му се не види ! Още малко и щяха да ми откраднат ръкавичката с с цигарите и тревичката!!!! Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 750
Ммм, тъй, и кво ши прайм ся newsm78

# 22
  • Мнения: 80
Ам първо ша са накадим па после ша са търсим!!!! Thinking

# 23
  • Мнения: 750
Мътен ми е мене тоя вир- таман са усетихме, па да се и видим newsm78 Ма нищо, де....Red Bull дава крилаа-а-а Laughing

# 24
  • Мнения: 80
Тиху тиху сестрата дън чуй!!!! Па ша ни резне крилцата

# 25
  • Мнения: 183
тя много сербез ни е сестрата наистина ,ама на нас си ни е добре налиииии Crazy добре че везитацията е само по два пъти на ден,че иначеее ooooh!  ама тя нашта сбирка нейде посредата на България да вземем я направим,че като гледам от разни краища сме newsm78

# 26
  • Мнения: 750
Ми да уточним шриховано така, една програма. Де е възможно да се съберат крейзита и кво ши делат?

# 27
  • Мнения: 183
еее хубава работа не знаеш ли ,ще крейзаме/демек купонясваме,обменяме опит....ако питаш Тонколоната ще ти каже ,че и други работи може да се обменят/,ама ние не сме ТАКИВА Naughty

# 28
  • Мнения: 80
Ам Делтата да са зима у ръце и да напрай нещо пу въпроса! Делтоооооо дека си мъриииии???? Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 80
Въй само разврат да няма , че стават големи бели после!!!! Кое от кого е и на кого е.......

Общи условия

Активация на акаунт