Научих се да...

  • 7 332
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
Научих се да ходя на мач,макар и не професионален футбол.Още по-лошото е,че се научих да викам и да се заканвам,че ще скачам на бой.

# 16
  • Мнения: 1 100
Научих се ... на нищо не се научих.  Embarassed

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Научих се да правя някои неща на 3дс макс. След мнооого нерви и почти никаква помощ от никого. Е, не съм научила главното още - да моделирам Blush

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...мисля позитивно, щото тоя негативизъм години наред здравето ми взе.

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Научих се да гледам футбол, уча се и да го разбирам...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
... да правя френска любов. Преди си мислех, че зная, но мъжът ми беше на друго мнение.  Embarassed Embarassed Embarassed

Съвсем сериозно!

ПП - ееее, все така ще стане - най-големите ми изцепки са винаги първи на нова страница!  ooooh!

# 21
# 22
  • Мнения: 5 877
Хмммм, май нищо не съм се научила да правя напоследък. Хубава тема, таман да ме амбицира.

Аа, тесто за пица се научих да правя. И свястна баница, най-сетне.

# 23
  • Мнения: 1 299
...на търпение...

# 24
  • Мнения: 2 495
да съм студена...

# 25
  • Мнения: 6 904
Да варя картофи. Съвсем сериозна съм. Предполагах как става на теория, но никога не бях пробвала.

# 26
  • Мнения: 569
 отстоявам своето......

# 27
  • Мнения: 100
...... не завиждам на старите кочове дето праскат засуканите моми, щото и аз ще стана стар коч!!! Grinning

# 28
  • Мнения: 3 091
съвсем наскоро се научих да се наспивам от малко, а също и да нося отговорност за друго човешко същество - в буквалния смисъл!
чувството, че животът на някой зависи от теб ужасно ме стресна, но вече съм по-добре Grinning

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Научих се да... работя с торенти. Нищо работа, ама на...

Общи условия

Активация на акаунт