Отговори
# 255
  • Мнения: 1 698
Много, много благодаря за сладките пожелания. Партито мина страхотно, Дари беше очарована от всичко. Много й беше хубаво всеки да й обръща внимание, и като видеше, че някой държи подарък, веднага си подаваше ръчичка да го вземе Sunglasses.
Ще кача малко снимки, но тези дни, че трябва от камерата да сваля /забравихме да снимаме с фотоапарата/.

# 256
  • Мнения: 496
Ох, как ми се иска детско парти Rolling Eyes Тази вечер малкия седя до 11 да гледа снимки и филмчета с Бг-родата, така ми стана мъчно, че и на него му липсват... Cry

# 257
  • Мнения: 1 976
Хипо, като стана въпрос за големи деца, вашата големина каква е? Гогата е 16кг и е висок 90-91 см
93 см е и сигурно над 16 кг...за кг несъм сигурна, не съм го мерила ...

# 258
  • София
  • Мнения: 10 055
И вашите снимки са готини, Асе! Много ми хареса цветето на ръката ти. А защо сте боси?

# 259
  • Мнения: 702
Хора как сте бе живи ли сте след този задух аз едвам дишам вече
И аз много харесах снимките от сватбарките Асе много си драматична с тази рокля направо не те познах бравос   bouquet
А малкия Дидо е просото бонбон
Нещо не ми се пише в тези жеги ама ще в и изброя иде и з ападаръци по тези дето ги получихме и едн аидея ощ еграмнахме конфети н аЧРДто такамва раодс т беше и ме яд че взе х само едни пробно другия път повече т авецемето малчовците много им с екефят
-топка за скачане ама среден размер като за по малки деца от тези дето има 2 дръжки отпред Много и се радва и мен кара също да скачам
-кукла пее и си върти главата
-сервиз за готвене и чай
-мечо пух кара лодка и пее
-плюшка пчеличка сладурска
това е може да си харесате нещо
Иначе сме много зле
Габи е с обрив от 2-3 дена по ръце крака гръб оказа се няква сктранна алергия към мръсен пясък и други глупости
Мажем с е с алергозан и пие капки и хв окото капки че е подуто кат она боксьор
поздрави и целувки на всички
п.с Тази годин акомарите тук са кат ослонове  Laughing

# 260
  • Мнения: 3 926
Боси, душа, щото на кумската ръченица не вървеше по токчета Laughing ПРосто щяхме да се изпотрепем. Дансингът много се пързаляше Confused А цветето е на ръката ми, защото при таз рокля не вървеше да ме кичат и за мен, и за шаферката орхидеите бяха за ръката. А роклята наистина си я бива. Взех си я по абитуриентските зареждания и съм много доволна Grinning Е, коремецът можеше и да е малко по-плосък, ама 8 кила долу са си нещо, пък той пак не се прибра... конструкция Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 669
Явно този уикенд е бил свадбарски. И ние бяхме на свадба на моята зълва. И аз се бях натресла на едни 10 сантиметрови сандали и ми се разказа играта, та по едно време и аз в ресторанта се събух боса за около 30 мин. и когато тръгнах да ги обувам - не се получиномера. Краката ми бяха станали на топки, подуха се и толко ме боляха, че се отказах. Носех си резервни, които са ми страшно удобни, и ниски, но дори и те не ми станаха, толкова ми се бяха подули краката. Та през повечето време и аз карах боса. Не бях обувала толкова високи обувки от бала ми, ама хайде де ........

Асе страшна си направо - кума - та дрънка  Laughing. Роклята е много хубава и много добре изглеждаш.
И Дидо е голям пич (майка му също).

Да поздравя с малко закъснение Дарена - да е жива и здрава и много послушна.

Аз за подаръци още не съм мислила, но за мястото и гостите много се чудя къде, как и с кого да празнуваме. Миналата година го празнувахме само с баби, дядовци и лели, но сега ми се ще да му направя детски рожден ден, но още не сме решили къде. А понеже и бабата тогава е рожденничка, та ще трябва и с тях да направиме една вечеря, та незнам как ще го измислиме.

Утре пак ще ходя до яслата да видя дали ще ни огрее за следващата седмица - стискайте палци да ни кажат ДА, защото вече ще бия някой  #2gunfire.

# 262
  • Мнения: 496
Taка, ние сефтосахме първия белгийски антибиоти - Амоксиклав за 1,10 евро  Laughing Взе да ми харесва здравната система тук. Иначе свещичките за температура с 3-пъти по-скъпи, странно, но факт Rolling Eyes

Иначе вчера го записах на училище, но ще го вземат чак на 1.февруари и е задължително да сме махнали пампата и да си казва като му се ходи, дано успеем до тогава, че е задължително условие Confused

Аз за подарък не се замислям толкова, просто знам, че ще вляза в някой от огромните им магазини и все ще изляза с нещо хубаво Grinning

Краси, наистина ли не си правила още детски рожден ден, много е готино, направи го! Супер лудница става и е толкова весело и шарено... суперско е, аз с нетърпение очаквам другия месец, само торта се чудя тук дали ще мога да намеря, такава детска и весела каквито ги има в Бг...

# 263
  • София
  • Мнения: 529
Честити 2 годинки на Дари!!!
Мимка, да ти е жива и здрава, щастлива и винаги усмихната!!!

Чакаме снимки от РД, не се разсейвайте мами!!

Време е вече да похваля нашата кака - от 10 дни не я кърмя.
Беше ни останало кърмене за заспиване следобед и вечер. Първите седмици след раждането на бебка бях доволна, че мога за 5 мин да приспя каката и да мога да обърна малко внимание и на бебето. Обаче хитушата започна да не заспива, а изцоква всичко и после иска пак да играе. И полека-лека.... много плавно и нетравмиращо за нея взе че се съгласи да заспива само с гушкане. . Все още пита за "тити-те", но само за да й разкажа за 1254583410924 път, че сега спинкат, за да се събере млекце за Мими, защото бебето горкото може само млекце да папка, а тя е кака, и каките папкат солетки, черешки, супичка, пица, и т.н.
Та така - аз все още съм кърмачка, но само на малко бебе.  Mr. Green


Ритка, ние плануваме къмпинга за края на този месец.   grinning039  newsm41  car003
Само ме е яд, че никой от другите ползващи караваната не се наема с първоначалното оправяне, та как точно ще стане с 2-те деца... не ми е много ясно...

Обувките на Ида са 21 номер, а тези от пролетта - 20, но също й стават. Такъв скок в растежа не е имало - но явно скоро се очкава!!! Mr. Green

Триколката на Ида също е на кетлер. Доволна съм, тя също си го харесва много, но доста рядко й се случва да го ползва. Понеже сме по цял ден сами - возилото на Мимозата е с предимство! Heart Eyes Wink А докато спи навън - обикаляме с колелото около нея. Само дето не се заключва кормилото на нашето и управлението е трудно newsm78

# 264
  • Мнения: 3 116
Ара, къде ще ходите на къмпинг  Hug

Ние ще посрещаме рождения ден на къмпинга пред палатката  Crazy Ще дойдат баба, дядо и чичо и едно приятелско семейство с детенце на възрастта на Мая (т.е. те ще си бъдат на къмпинга де) Wink Подаръка обаче Мая ще си го получи като се върнем, решили сме да й вземе конче люлка и на коленца, обаче не виждам как и него ще вкарам в багажника на колата  ooooh!

Днес започвам да правя списъците, че то не остана  Hug

# 265
  • Мнения: 496
Привет, дами Hug

Блазе ви за заплануваните почивки Peace На къмпинг не съм ходила от малка, помня, че беше много готино Sunglasses

# 266
  • Мнения: 1 698
ето едно клипче от нас, ако ви се гледаааа:
http://mimesg.multiply.com/video/item/1

# 267
  • Мнения: 702
Супер клипче много сте сладки Дари е пораснала моного
А тортата заек е цяло произведение на изкустово  bouquet

# 268
  • Мнения: 669

Краси, наистина ли не си правила още детски рожден ден, много е готино, направи го! Супер лудница става и е толкова весело и шарено... суперско е, аз с нетърпение очаквам другия месец, само торта се чудя тук дали ще мога да намеря, такава детска и весела каквито ги има в Бг...

Е Бубка то аз до сега съм правила само 1 рожден ден, така че не съм изпуснала много. От тук нататък смятам да правя все пак  Laughing

# 269
  • Мнения: 277
С малко закъснение и аз - ЧРД на Дари! Пожелавам й само хубави мигове в живота да има!     bouquet
клип4ето не мога да го видя..видях го, мн е сладко Simple Smile
А двете сватбарки са просто чудесни, както и гъзара Дидо Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 15:38 от siska

Общи условия

Активация на акаунт